Contact

Close
Contact

Heading

Close X
Меню
Екстер'єр Екстер'єр нового EQA. Забезпечує чудовий зовнішній вигляд. Новий EQA в цілому відрізняється гармонійними пропорціями, короткими звисами та потужною плечовою частиною автомобіля з бічними лініями, що нагадують купе. Чіткі, підкреслені поверхні контурів із зменшеними лініями та точними стиками майстерно передають спортивну сучасність. Ретельно деталізований дизайн підкреслює високу якість та ексклюзивність. Потужний вигляд доповнюється сучасним дизайном коліс, що полегшує посадку на борт для повністю електричного водіння.
Наступна
Назад
  Решітка радіатора Головна особливість: нова радіаторна решітка вражає чорною панеллю з чорним глянцевим паттерном із зірок для лінійки Progressive Line або чорною панеллю з хромованим глянцевим паттерном із зірок для лінійки Electric Art і AMG Line. Прогресивна передня частина з оновленим бампером підкреслює позашляхові якості EQA за допомогою протипідкатного захисту днища, що візуально виділяється.
  Новий дизайн коліс Сучасний дизайн: легкосплавні колісні диски з оптимізованою динамікою в новому дизайні надають EQA впевненого вигляду.
  Світлодіодна суцільна стрічка Єдина система освітлення: імпозантна задня частина вражає новими світлодіодними задніми ліхтарями, які плавно переходять у світлодіодну суцільну стрічку з високоякісним дизайном.
  Задні світлодіодні ліхтарі Задні ліхтарі EQA в стандартній комплектації забезпечують повністю світлодіодне освітлення і плавно інтегровані у світлодіодну стрічку з новим дизайном. Інтегровані спойлери на бічній стінці задніх ліхтарів покращують аеродинаміку.
  Панорамний розсувний дах Високоякісний панорамний розсувний дах[1] нового EQA забезпечує доступ великої кількості світла в салон через великі скляні панелі, створюючи в автомобілі світлу приємну атмосферу.

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації.
  Інтер'єр Інтер'єр нового EQA.

  Нове кермо

  Close

  Нове кермо

  Майбутнє на кінчиках ваших пальців — нове кермо об’єднує вас з автомобілем і стає центром управління. За допомогою елементів керування можна керувати різними функціями, починаючи від навігації, телефонії або розваг. Ви також можете налаштувати круїз-контроль або систему підтримання безпечної відстані, щоб комфортно рухатися в потоці машин.

  Кокпіт з центральною консоллю

  Close

  Кокпіт з центральною консоллю

  Внутрішній центр знайдено: кокпіт з оптимізованою центральною консоллю вирізняється прогресивним, орієнтованим на сучасність дизайном. Більше місця для зберігання речей та інтуїтивно зрозуміле розташування елементів керування дозволяють швидко отримати доступ до всіх функцій, не відволікаючись під час руху.

  Комфортні сидіння з функцією пам’яті

  Close

  Комфортні сидіння з функцією пам’яті

  Завдяки функції пам’яті[1] ви можете зберігати та зручно обирати різні положення сидіння. Ви можете дуже легко відрегулювати сидіння за допомогою електроприводу до потрібного положення.

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації

  Нова система об’ємного звучання Burmester® з Dolby Atmos®

  Close

  Нова система об’ємного звучання Burmester® з Dolby Atmos®

  ​DПориньте у нові світи звучання — Dolby® Atmos® у поєднанні з системою об’ємного звучання Burmester®[1]торкається ваших найтонших почуттів та пропонує незрівнянні звукові враження, які надають музиці більше простору, чіткості та глибини.

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації

  Комфортна підсвітка

  Close

  Комфортна підсвітка

  Створіть інтер’єр відповідно до ваших особистих уподобань або настрою. 64 кольори комфортної підсвітки[1] створюють захопливі колірні схеми, які можуть динамічно чергуватися або підсвічувати кілька зон різними кольорами.

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації

  Елементи оздоблення та логотип Mercedes-Benz

  Close

  Елементи оздоблення та логотип Mercedes-Benz

  Любов до деталей: персоналізуйте зовнішній вигляд вашого EQA. Лінійка Progressive доступна в трьох різних кольорах: чорному, Macchiato Beige (бежевому) і Sage Grey (сірому). Лінійки Electric Art[1] і AMG Line[1] виблискують чорною панеллю з хромованим паттерном із зірок.

  [1] Додаткове обладнання, доступне опціонально залежно від конфігурації

  Заряджання та запас ходу Електричне керування новим EQA. У новому EQA використовуються переконливі аргументи, щоб спонукати вас перейти на повністю електричне керування. Чи то вдома або в дорозі, дізнайтеся найважливіші факти про час заряджання та варіанти заряджання, а також про повністю електричний запас ходу.
  Наступна
  Назад
   Заряджайте автомобіль вдома із зарядним модулем Mercedes-Benz Wallbox З настінним зарядним модулем Mercedes-Benz Wallbox (не входить до стандартної комплектації) інтелектуальна зарядна станція з’являється у вас вдома. Завдяки нашій потужній зарядній системі змінного струму потужністю до 22 кВт (3-фазній)[1]. ви зможете заряджатися швидше, ніж від побутової розетки. Процес заряджання можна контролювати та переглядати за допомогою додатку Mercedes me[2].

   [1] Залежно від виробника для заряджання 22 кВт може знадобитися відповідне спеціальне обладнання "Система заряджання змінним струмом (заряджання змінним струмом 22 кВт)".

   [2] У перспективі для України. Для використання дистанційних функцій зарядного модуля Mercedes-Benz потрібно мати додаток Mercedes me, особистий ідентифікатор Mercedes me ID, надати згоду з умовами користування послугами Mercedes me connect і під’єднати зарядний модуль до інтернет-з’єднання клієнта.
   Заряджайтесь в дорозі з Mercedes me Charge (у перспективі для України) За допомогою додатка Mercedes me Charge[3] ви можете скористатися однією з найбільших громадських мереж зарядних станцій у світі. Просто заряджайте свій EQA швидко і зручно, перебуваючи в дорозі — в місті, в торгових центрах або на автомагістралях, і навіть за межами країни. Крім того, Mercedes me Charge надає доступ до високопродуктивних станцій швидкої зарядки IONITY. У довгих поїздках просто довірте планування оптимальних зупинок для зарядки навігації з системою Electric Intelligence. Ось наскільки легко і комфортно можна перейти на повністю електричний режим водіння з новим EQA.

   [3] Щоб мати змогу користуватися послугою Mercedes me connect "Mercedes me Charge", необхідно укласти окремий договір на заряджання з обраним стороннім постачальником, за допомогою якого відбувається оплата та виставлення рахунків за заряджання. Для користування сервісами Mercedes me connect потрібно створити особистий ідентифікатор Mercedes me ID і погодитися з умовами користування послугами Mercedes me connect.
   Заряджайтесь вдома або в дорозі із системою зарядки Flexible Pro Один кабель для всіх цілей: за допомогою зарядної системи Flexible Pro ви можете безпечно заряджати свій електромобіль від усіх поширених джерел живлення потужністю до 22 кВт. Завдяки різноманітним зарядним адаптерам ви завжди залишатиметеся мобільними — вдома, в дорозі чи за кордоном. Також дуже зручно: система показує, скільки енергії ви вже зарядили.
   Навігація з Electric Intelligence Навігація з системою Electric Intelligence пропонує вам максимальну безпеку планування маршруту на дорозі. Багато елементів інформації взаємопов’язані між собою, наприклад, швидкий та зручний маршрут, поточний рівень заряду акумулятора, дані про погоду та станції зарядки. Ось наскільки легко і комфортно можна перейти на повністю електричний режим водіння з новим EQA.
   Plug & Charge (у перспективі для України) Під’їдьте до зарядної станції. Вставте штекер. Зарядіть. Витягніть штекер. Можна їхати. Заряджати пристрій дуже просто завдяки функції Plug & Charge. Для автентифікації через Plug & Charge більше не потрібна ручна автентифікація за допомогою зарядної картки, додатка або системи MBUX. Зв’язок між зарядною станцією та автомобілем відбувається автоматично, а також за допомогою контракту на заряджання Mercedes me Charge, який реєструється для автомобіля. Якщо для вашого автомобіля доступна послуга Plug & Charge, ви можете активувати її в огляді послуг у додатку Mercedes me або на порталі Mercedes me. Для використання Plug & Charge потрібен активний договір на заряджання Mercedes me Charge[1].

   [1] Щоб мати змогу користуватися послугою Mercedes me connect "Mercedes me Charge", необхідно укласти окремий договір на заряджання з обраним стороннім постачальником, за допомогою якого відбувається оплата та виставлення рахунків за заряджання. Для користування сервісами Mercedes me connect потрібно створити особистий ідентифікатор Mercedes me ID і погодитися з умовами користування послугами Mercedes me connect.
   Екологічна зарядка Mercedes me Charge[1] робить процес заряджання «зеленим» за допомогою спеціальної схеми. Ми використовуємо високоякісні сертифікати походження, щоб гарантувати, що електроенергія з відновлюваних джерел енергії повертається в мережу для всіх зарядок за допомогою Mercedes me Charge.

   [1] Щоб мати змогу користуватися послугою Mercedes me connect "Mercedes me Charge", необхідно укласти окремий договір на заряджання з обраним стороннім постачальником, за допомогою якого відбувається оплата та виставлення рахунків за заряджання. Для користування сервісами Mercedes me connect потрібно створити особистий ідентифікатор Mercedes me ID і погодитися з умовами користування послугами Mercedes me connect.
   Додаток Eco Coach Ця програма надає вам підтримку при використанні електромобіля на основі даних у реальному часі. Ви отримуєте корисні поради та пояснення про те, як використовувати автомобіль у сталий та ресурсозберігаючий спосіб, виходячи з ваших індивідуальних особливостей водіння, заряджання та паркування.
   Максимізація запасу ходу Енергія та запас ходу як на долоні: Режим максимізації запасу ходу пропонує вам кілька функцій для економії енергії. Наприклад, вимкніть функції забезпечення комфорту для заощадження енергії. Це збільшує запас ходу EQA.
   Розважальна система MBUX Завдяки потоковій передачі ваші улюблені пісні завжди доступні — тепер також безпосередньо через мультимедійну систему MBUX. Обирайте свого улюбленого провайдера потокової передачі мультимедіа та слухайте улюблені пісні та плейлисти у високій якості.
   Детальна інформація про місцезнаходження від Google Локальний пошук за допомогою Google Place Search доповнює чудові навігаційні функції нового еквалайзера. Перед початком навігації можуть бути показані цікаві місця, як-от музеї або ресторани, включаючи години їх роботи, відгуки клієнтів та інша важлива додаткова інформація.
   Бажаєте дізнатись більше про модель? Форма зв'язку Зареєструйтеся, щоб отримати інформацію про вартість та умови придбання нового EQA.

   Інформація для Клієнта

   Ми хочемо тримати вас в курсі останніх новин бренду, нових моделей та спеціальних пропозицій. Якщо ви бажаєте отримувати інформацію в майбутньому, оберіть один із наведених нижче методів. Надсилаючи цей запит, ви надаєте згоду на опрацювання власних персональних даних відповідно до нашої політики конфіденційності.