Допомога на дорозі

Сервіс 24h

Сервіс 24h

Сервіс 24h

Представляємо Вашій увазі послугу Service 24h, якою може скористатися будь-який власник автомобіля марки Mercedes-Benz.

Service 24h - це надання технічної допомоги, консультації, відповіді на виниклі питання, оперативне вирішення проблеми евакуації автомобіля і багато іншого. Зателефонувавши на єдиний телефонний номер 0 800 500 1 60 по всій території України або + 38 050 311 77 33 для зв'язку з-за кордону, ви отримаєте професійну інформаційну та організаційну підтримку, а в разі несправності автомобіля - кваліфіковану допомогу наших офіційних партнерів по сервісу. Наші фахівці доступні для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Основні принципи роботи Service 24h - це оперативність, достовірність інформації і чітка організація роботи.

 

Для отримання послуги Вам необхідно

  • Звернутися по телефону гарячої лінії Mercedes-Benz

  • Центр підтримки клієнтів приймає інформацію і з'єднує вас зі службою Service 24h на дилерському підприємстві

  • Співробітник дилерського підприємства надасть консультацію щодо несправності автомобіля

  • До Ваших послуг евакуація автомобіля до сервісного центру Mercedes-Benz з подальшим проведенням діагностики для визначення несправності і проведення ремонту

У розпорядженні фахівця служби Service 24h знаходиться сервісний автомобіль, який доставить Вас до найближчого дилерського підприємства.

 

Всі ремонтні роботи в рамках послуги Service 24h здійснюються відповідно до стандартів та норм концерну Mercedes-Benz Group AG, які регламентують порядок проведення ремонту, тимчасові норми, використання оригінальних запасних частин і правила оформлення гарантії.

Основна мета програми - допомогти клієнтам зоряної марки знайти правильний вихід з будь-якої непередбаченої ситуації. Для цього потрібно всього лише набрати телефонний номер.