Програми лояльності

Тариф «Лояльний»

Тариф "Лояльний"

Тариф «Лояльний»

З 1 січня 2020 року для всіх легкових автомобілів Mercedes-Benz, строк гарантії яких за терміном експлуатації закінчився, діють знижки в розмірі до 5% на запасні частини і 20% на послуги, за умови обслуговування в офіційній дилерській мережі.

Знижки на роботи:  -20%

Знижки на запасні частини: до -5%

Преміум сервіс

Преміум сервіс

Преміум сервіс

З 1 січня 2020 року для всіх легкових автомобілів Mercedes-Benz виготовлених до 01.01.2016 року діють знижки в розмірі до 20% на запасні частини і 20% на послуги, за умови обслуговування в офіційній дилерській мережі.

Знижки на роботи: -20%

Знижки на запасні частини: до -20%

Преміум сервіс Плюс

Преміум сервіс Плюс

Преміум сервіс Плюс

З 1 січня 2020 року для всіх легкових автомобілів Mercedes-Benz виготовлених до 01.01.2013 року діють знижки в розмірі до 30% на запасні частини і 30% на послуги, за умови обслуговування в офіційній дилерській мережі.

Знижки на роботи: -30%

Знижки на запасні частини: до -30%

Сервісні пакети

Сервісні пакети

Сервісні пакети

З 01.01.2020 по 31.12.2020 у всій дилерській мережі Mercedes-Benz в Україні в рамках акції «Сервісні пакети» пропонується провести діагностику автомобіля за спеціальними цінами.* Акція проводиться в рамках політики турботи про клієнтів і дозволяє запобігти зайвим витратам на ремонт, завчасно виявивши і усунувши експлуатаційну несправність.

Згідно з умовами акції, вартість діагностичних робіт, замовлених з переліку доступних на момент звернення, дозволяє заощадити до 50% коштів, у порівнянні зі звичайним замовленням.

Пропозиція дійсна за умови замовлення і установки оригінальних запасних частин, придбаних у виконавця робіт, що вимагають заміни за результатами проведених діагностичних робіт.

Перелік діагностичних робіт, що підпадають під акцію «Сервісні пакети»

  • Перевірка дизельного двигуна (для всіх типів автомобілів)

  • Перевірка ходової частини (для легкових автомобілів)

  • Перевірка ходової частини (для комерційних автомобілів)

  • Перевірка електроустаткування (для всіх типів автомобілів)

  • Перевірка і регулювання розвал-сходження коліс (для легкових автомобілів без пневматичної підвіски)

  • Перевірка і регулювання розвал-сходження коліс (для комерційних автомобілів (повною масою до 8 тон)

  • Перевірка і регулювання розвал-сходження коліс (для легкових автомобілів з пневмопідвіскою)

  • Кодування одного блоку управління однієї з систем автомобіля (для всіх типів автомобілів)

* Спеціальні ціни діють з 01.01.2020 по 31.12.2020 у всій дилерській мережі Mercedes-Benz в Україні крім тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей та Криму. Вигода становить до 50% вартості діагностичних робіт, замовлених з переліку доступних на момент звернення, в порівнянні зі звичайним, а не пакетним замовлення, за станом на дату здійснення замовлення.

Детальну інформацію про перелік і вартість робіт у Вашого найближчого офіційного дилера Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz Талон

Mercedes-Benz Талон

Програма «Mercedes-Benz Талон»* дозволяє збирати кошти шляхом нарахування на накопичувальну карту бонусів в розмірі 5% від вартості проведеного сервісного обслуговування.
Бонуси Ви можете обміняти на аксесуари, послуги або запчастини, що встановлюються на сервісі підприємства:
1 бонус = 1 грн

В рамках розвитку стратегічного напряму «Турбота про клієнта», власникам легкових автомобілів Mercedes-Benz пропонується програма "Mercedes-Benz Талон"*. Ця програма є накопичувальною системою бонусів, які нараховуються на бонусну карту власника, виходячи з суми, витраченої на оплату послуг і/або запасних частин при сервісному обслуговуванні.
(Приклад: При сумі наряд - замовлення 1000 грн. - 50 бонусів зараховуються на "Mercedes-Benz Талон"). Для отримання «Mercedes-Benz Талону» і участі в програмі досить провести обслуговування Вашого автомобіля на суму від 1000 грн.
Ви можете накопичувати бонуси протягом 12 місяців, за умови, що ви обслуговуєте свій автомобіль, з нарахуванням бонусів на бонусний талон, не рідше одного разу на рік з дати отримання талона, в іншому випадку талон автоматично анулюється.
Бонуси в будь-який момент Ви можете обміняти на аксесуари, послуги, запчастини, що встановлюються на сервісі підприємства, з розрахунку 1 бонус = 1 грн.
Програма дійсна для автомобілів, на які вже не поширюється гарантія заводу виробника.
Програма поширюється на всі послуги і продукти, що надаються підприємством, крім відновлювального ремонту і реалізації запчастин на винос, для автомобілів Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz Талон виписується на автомобіль і власника (водія) і діє тільки при збігу обох ознак.
Також Ви можете активувати кілька Mercedes-Benz Талонів під один автомобіль (для декількох водіїв або власників).
Максимальна сума послуг або аксесуарів оплачена бонусами не може перевищувати 95% повної вартості.
Одночасне використання Mercedes-Benz Талону з іншими програмами лояльності не можливе.
Базою для нарахування бонусів не є:
- придбання автомобіля;
- купівля запасних частин на винос;
- послуги з відновлювального ремонту.

* Накопичувальна система діє у всій дилерській мережі Mercedes-Benz в Україні крім тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей та Криму.
Накопичувальна система може бути використана тільки при обслуговуванні у дилера, який видав накопичувальну карту Mercedes-Benz Талон і не може бути використана в інших сервісних центрах дилерської мережі Mercedes-Benz в Україні