Сервісне та технічне обслуговування.

Все, що вам потрібно: ми завжди поруч.

Налагоджений механізм сервісного обслуговування дозволяє нам з впевненістю говорити про те, що Ваш автомобіль залишиться автомобілем Mercedes-Benz. Ми постійно вдосконалюємо систему технічного обслуговування наших автомобілів, роблячи її більш зручною і доступною. Ми постійно навчаємо персонал і підвищуємо кваліфікацію наших фахівців - сучасна техніка вимагає професіоналів. Таким чином, ми готові запропонувати найсучасніший комплекс з обслуговування Ваших автомобілів на кожній офіційній станції технічного обслуговування.
Кожен автомобіль марки Mercedes-Benz, який регулярно проходив сервісне обслуговування, може довгі роки радувати свого водія. Ми створили налагоджений і надійний механізм сервісного обслуговування і можемо з впевненістю говорити про те, що Ваш автомобіль залишиться автомобілем Mercedes-Benz. Обслуговуючи автомобіль на офіційній СТО "Mercedes-Benz" Ви можете бути впевнені, що він буде у відмінному стані протягом всього терміну його експлуатації. Тільки тут можуть гарантувати високу якість обслуговування з дотриманням всіх приписів заводу-виробника.

З 01 січня 2011 року в Україні вступила в силу всесвітня гарантія від Mercedes-Benz!

Гарантія

З 01 січня 2011 року в Україні вступила в силу всесвітня гарантія від Mercedes-Benz!

Тепер кожен власник автомобіля Mercedes-Benz може розраховувати на якісний і безкоштовний сервіс згідно гарантійним умовам Mercedes-Benz Group AG.

Гарантійне обслуговування не тільки вигідно захищає від вантажу турбот і проблем власника автомобіля, але і виправдовує його початкові вкладення. Відповідаючи за високу якість автомобілів Mercedes-Benz, концерн надає гарантію на нові легкові автомобілі 24 місяці без обмеження пробігу.

На оригінальні запасні частини для легкових автомобілів також поширюється гарантія 24 місяці без обмеження пробігу.

Протягом цього терміну дефекти будуть усунені, а запасні частини автомобіля замінені в разі, якщо причиною їх несправності стало використання неякісних матеріалів або порушення технології виробництва.

Гарантія поширюється на першого і наступних власників протягом 2-х років після дати покупки. Гарантія Mercedes-Benz поширюється виключно на оригінальні запасні частини і аксесуари (за винятком деталей і матеріалів, що піддаються природному зносу в процесі експлуатації автомобіля), при відсутності механічних та інших пошкоджень.

 • Умови надання гарантії

  • виконання періодичного технічного обслуговування через певні проміжки часу з допустимим перевищенням пробігу, а також поточного

  • дотримання гарантійного положення заводу-виробника, норм і правил експлуатації транспортного засобу, рекомендацій фахівців офіційних дилерів Mercedes-Benz в Україні

 • Гарантія не надається

  • при недотриманні замовником інструкції по експлуатації

  • при застосуванні автомобіля не за прямим призначенням

  • при виявленні перевищення допустимої повної маси автомобіля, осьових навантажень, корисного навантаження або середньої вантажопідйомності шасі

  • на дефекти, що виникли внаслідок недбалого або некваліфікованого звернення, зберігання або перевезення автомобіля

 • Гарантія на запасні частини і аксесуари

  На запасні частини і аксесуари (крім витратних), продані і встановлені сервісним центром офіційного дилера Mercedes-Benz в Україні встановлена ​​гарантія терміном 24 місяці

 • Гарантія на ремонтні роботи

  Відповідно до чинного законодавства сервісні центри офіційних дилерів Mercedes-Benz в Україні несуть повну відповідальність за якість виконаних робіт і послуг, за виконання замовлень у строк, а також за збереження і комплектність

Навчання

Фахівці офіційних сервісних центрів - професіонали найвищої кваліфікації.
Багатоступенева система навчання фахівців, регулярні тренінги в Навчальному центрі Генерального представництва Mercedes-Benz Group AG по новим автомобілям, практика на навчальних автомобілях і компонентах - все це забезпечує високий рівень кваліфікації. Тільки фахівці офіційних сервісних станцій володіють повним обсягом регулярно оновлюваної інформації по ремонту і обслуговування автомобілів «Mercedes-Benz», що в поєднанні з накопиченим досвідом дозволяє їм знаходити ефективні рішення задач будь-якої складності.

Автомобіль Mercedes-Benz - це досконалий і складний механізм. Тільки у офіційних дилерів «Mercedes-Benz» є повний перелік спеціального інструменту, необхідного для швидкого і якісного технічного обслуговування і ремонту. Відсутність такого інструменту може затягнути, а іноді просто унеможливлює виконання окремих важливих ремонтних операцій.

Необхідно пам'ятати, що крім обладнання та інструменту важливу роль в обслуговуванні та ремонті автомобіля грають фахівці. Співробітники дилерських підприємств регулярно беруть участь у відповідних навчаннях, які дають їм можливість більш якісно виконувати необхідні роботи по обслуговуванню автомобілів Mercedes-Benz.

Сервісний контракт

Автомобілі марки Mercedes-Benz символізують престиж, якість, дизайн і високі технології. Їх люблять, ними пишаються, про них мріють найуспішніші, незалежні і вимогливі люди. Кожен такий автомобіль вимагає гідного сервісного обслуговування, повністю відповідного рівню марки.
Купуючи новий автомобіль Mercedes-Benz, Вам необхідно прийняти ще одне важливе рішення: вибрати Сервісний контракт, який забезпечить максимальну зручність сервісного обслуговування.
Надання даної послуги Ви можете довірити Вашому найближчому партнеру Mercedes-Benz, а в екстреній ситуації кожен з офіційних сервісних центрів по всій території України готовий запропонувати Вам кваліфіковану допомогу.
Обслуговування по Сервісному контракту проводиться тільки на офіційних СТО Mercedes-Benz в Україні, що гарантує Вам висококваліфіковане обслуговування, яке відповідає всім вимогам виробника з використанням оригінальних запасних частин і спеціалізованого устаткування.