Корпоративні клієнти

і управління

автопарками

Програма продажів, привілеї і

післяпродажне обслуговування

Програма продажів корпоративним клієнтам


Програма продажів корпоративним клієнтам

Програма продажів корпоративним клієнтам


Програма продажів корпоративним клієнтам
Ключ від Mercedes-Benz та ручка для письма у дерев'яній чаші поряд з телефоном.
 • Місія

  Найвищий пріоритет для компанії «Автокапітал» - це встановити довгострокові партнерські відносини.

   

  З першого контакту ми постараємося бути для Вас консультантами і в той же час партнерами, даючи поради про те, що придбати і як управляти автопарком, в залежності від Ваших потреб і потреб Вашої компанії.

   

  Дилерська мережа компанії «Автокапітал» готова надати конкурентоспроможні пропозиції з кредитування, лізингу, страхування, а також подальшого обслуговування автомобілів, що допоможе нам стати Вашим основним партнером в реалізації ідеального рішення для автопарку Вашої організації.

 • Умови програми

  Програма корпоративних продажів відкриє для Вас комерційно вигідну систему консультування, придбання та обслуговування автомобілів в корпоративних автопарках. Корпоративними клієнтами Програми є юридичні особи та індивідуальні підприємці, зареєстровані на території України.

   

  У Програмі корпоративних продажів беруть участь всі легкові автомобілі «Мерседес-Бенц», включаючи комфортабельний V-Клас.

   

  Програма корпоративних продажів підтримується всіма офіційними дилерськими центрами «Мерседес-Бенц» і Фліт-центрами в Україні. Фліт-центри - це спеціалізовані підрозділи, які здійснюють свою діяльність в рамках ряду дилерських підприємств і націлені на обслуговування корпоративних клієнтів у відповідності зі строгими вимогами стандартів «Мерседес-Бенц», що пред'являються до корпоративних продажів. Кожному клієнту пропонується професійне консультування та підбір оптимального рішення з урахуванням специфіки бізнесу.

 • Корпоративні продажі

  Компанія «Автокапітал», Офіційний дистриб'ютор Mercedes-Benz Group AG в Україні, має честь запропонувати для корпоративних клієнтів спеціальну програму.

   

  Для Вашої компанії ми розробили комплекс пропозицій, які дозволять підкреслити статус компанії і одночасно оптимізувати експлуатаційні витрати.

   

  Спеціальна пропозиція включає в себе:

  • Надання індивідуального ціноутворення при придбанні автомобілів;
  • Можливість надання знижок при придбанні авто для співробітників компанії в особисте користування (знижка відрізняється від знижки компанії);
  • Фіксації вартості придбання авто в Євро за рахунок корпоративної знижки. Вартість замовленого в виробництво авто не зміниться в валютному еквіваленті, що дає можливість точного планування інвестицій в транспорт на майбутні періоди;
  • Обслуговування парку авто компанії по всій території України без прив'язки до дилерського центру, і на спеціальних умовах;
  • Надання корпоративних знижок на вартість послуг сервісу і запасних частин;
  • Фіксації вартості робіт на всіх ДЦ України;
  • Відстрочки платежу на послуги сервісу;
  • Виділення персонального менеджера сервісу;
  • Пріоритетного запису на обслуговування автомобілів;
  • Швидкого ТО (протягом 1 години);
  • Сервіс 24 години (MB Assistance). Термінова евакуація до найближчого Сервісному центру на цілодобовій основі і т.д.

   

  Наша програма допоможе значно заощадити Ваш час і кошти на придбання автомобілів, а також вигідно підкреслить імідж Вашої компанії серед конкурентів

   

 • Управління автопарком

  Для правильного управління автопарком головною умовою є володіння всіма необхідними даними для повного розрахунку Ваших витрат.

   

  Ми надамо повну інформацію і всі необхідні для розрахунку дані, а також персонального менеджера, який буде супроводжувати Вас на всіх етапах підбору автомобілів Mercedes-Benz і послуг для Вашої компанії.

Корпоративні клієнти та управління автопарками


Відкрийте для себе можливості Mercedes-Benz!

Корпоративні клієнти та управління автопарками


Відкрийте для себе можливості Mercedes-Benz!
Відкрийте для себе Mercedes-Benz Diplomatic Sales.

Програма дипломатичних продажів

Корпоративні клієнти Mercedes-Benz та управління автопарками.

Контакти

Післяпродажне обслуговування для корпоративних клієнтів

Післяпродажне обслуговування для корпоративних клієнтів