Вирушай у подорож разом з Mercedes-Benz! 

Зустрічайте літо всією родиною з комфортом і фантастичною вигодою до -28,1%*.

Зустрічайте літо всією родиною з комфортом і фантастичною вигодою до -28,1%*.

Ми раді повідомити Вам, що Mercedes-Benz в Україні спеціально до сезону відпусток пропонує надзвичайно вигідні умови придбання на сімейні автомобілі. Спеціальні умови діють на обмежений склад мінівенів Vito, V-Class та Marco Polo. Завдяки широкому вибору Ви можете обрати саме те, що максимально задовольнить Вашим вимогам!

 

Vito Tourer полегшує Ваше щоденне життя, відкриваючи нові горизонти дозвілля: в його просторому салоні може розміститися 8 пасажирів і водій, а завдяки різному компонуванню сидінь Ви можете звільнити багато простору. Тому у Вас буде достатньо місця для сім'ї, друзів і домашніх тварин, а також для багажу й спортивного оснащення під час поїздок. Передній, задній чи повний привод, виконання Vito Tourer BASE, PRO або SELECT: Ви зможете вибрати автомобіль, що ідеально підходить для Вашої задачі.

 

V-Class захоплює з першого погляду - і після багатьох тисяч кілометрів! Членів сім'ї, ділових партнерів, любителів активного відпочинку, та й просто своїх пасажирів. Наприклад, своїм потужним зовнішнім виглядом. Ергономічний трансформований салон, інтелектуальні допоміжні системи і системи безпеки, а також нова мультимедійна система MBUX відповідають найвищим вимогам.

 

Кемпер для стильних пригод. Marco Polo – це справжнє відкриття для всіх, хто любить спонтанно вирушати у сповнену пригод подорож, але при цьому виглядати стильно: він легко довезе до омріяних місць з маневреністю й комфортом легкового автомобіля. А після сповненого пригод дня завдяки підйомному даху, під яким розташоване спальне місце, й комфортному спальному місцю тут може відпочити до 5 осіб. І найкраще: завдяки його найвищому комфорту та загальній висоті до 2 м, яка дозволяє автомобілю легко в'їхати у стандартні гаражі, Marco Polo є одночасно прекрасним варіантом для щоденного використання і водночас відмінним кемпером для пригод кожних вихідних.

 

*Під вигодою 28,1% мається на увазі знижка у розмірі 562 169,60 грн. з урахуванням ПДВ від регулярної вартості автомобіля Mercedes-Benz Marco Polo ACTIVITY 220 long станом на 11.06.2020 р. Сума вигоди на автомобілі Mercedes-Benz зі спеціальною пропозицією розраховується як різниця між регулярною ціною на авто та ціною на авто з відповідною знижкою станом на 11.06.2020. Спеціальна пропозиція діє як на автомобілі на складі, так і на автомобілі, що можуть бути розміщені у замовлення.

** Вартість автомобіля може змінюватись в залежності від зміни курсу валюти Євро, що встановлений Національним Банком України станом на день підписання договору. Вартість продажу розраховується як еквівалентна вартість автомобіля у валюті Євро згідно офіційного курсу НБУ української гривні до валюти Євро на дату оплати.

 

V-Class
V-Class
V-Class
V-Class