Пакетна пропозиція на Mercedes-Benz V Клас! 

Вигідні умови на придбання нового Mercedes-Benz V-Клас

Вигідні умови на придбання нового Mercedes-Benz V-Клас

Ми раді повідомити Вам, що Mercedes-Benz в Україні пропонує надзвичайно вигідні умови придбання на автомобіль Mercedes-Benz V-Class. 

 

Пакетна пропозиція діє на специфікацію автомобіля з вигодою до 8%*.

 

V-Class захоплює з першого погляду - і після багатьох тисяч кілометрів! Членів сім'ї, ділових партнерів, любителів активного відпочинку, та й просто своїх пасажирів. Наприклад, своїм потужним зовнішнім виглядом. Ергономічний трансформований салон, інтелектуальні допоміжні системи і системи безпеки, а також нова мультимедійна система MBUX відповідають найвищим вимогам.

 

 

*Під вигодою 8% мається на увазі знижка у розмірі 193 896,30 грн. з урахуванням ПДВ від регулярної вартості автомобіля Mercedes-Benz Marco V-Class 220 d long станом на 31.08.2020 р. Сума вигоди на автомобілі Mercedes-Benz зі спеціальною пропозицією розраховується як різниця між регулярною ціною на авто та ціною на авто з відповідною знижкою станом на 31.08.2020. Спеціальна пропозиція діє як на автомобілі на складі, так і на автомобілі, що можуть бути розміщені у замовлення.

** Вартість автомобіля може змінюватись в залежності від зміни курсу валюти Євро, що встановлений Національним Банком України станом на день підписання договору. Вартість продажу розраховується як еквівалентна вартість автомобіля у валюті Євро згідно офіційного курсу НБУ української гривні до валюти Євро на дату оплати.

 

V-Class
V-Class
V-Class
V-Class