Mercedes-AMG A-Класу.

Миттєве захоплення.

Унікальні особливості автомобіля


Миттєве захоплення!

Моделі Mercedes-AMG A-Класу допоможуть вам повністю поринути у світ Mercedes-AMG, а також запропонують максимальну потужність.

Унікальні особливості автомобіля


Миттєве захоплення!

Моделі Mercedes-AMG A-Класу допоможуть вам повністю поринути у світ Mercedes-AMG, а також запропонують максимальну потужність.

The image shows the front of the Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ from the side at the start line on a race track.

Екстер'єр

На зображенні вид інтер'єру збоку з перспективи переднього пасажира Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

Інтер'єр

The image shows a front view of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ on a race track.

Продуктивність

Дизайн екстер'єру


Миттєве Таааааак!

Дизайн екстер'єру


Миттєве Таааааак!

 • Mercedes-AMG A 35 4MATIC

  Миттєве тааааааак!

  Миттєве тааааааак!

  Типова для AMG захисна решітка радіатора, передній бампер з горизонтальними ламелями на бічних повітрозабірних решітках, передній сплітер та декоративні елементи кольору "сріблястий хром" говорять чіткою мовою дизайну: це Mercedes-AMG. Так само типовими для AMG є опціональні багатоспицеві 19-дюймові колісні диски та накладки на пороги. І це не лише чітка візуальна заява.

  На зображенні Mercedes-AMG A 35 4MATIC, вид збоку ззаду.
  Das Video zeigt den Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  Watch again

  Передній бампер AMG

  На зображенні Mercedes-AMG A 35 4MATIC, вид спереду.

  Екстер'єр пропонує додаткові та визначальні елементи Mercedes-AMG A 35 4MATIC:

  - типова для AMG захисна решітка радіатора і напис AMG
  - передній бампер зі спеціальними повітряними каналами в зовнішніх повітрозбірниках
  - передній сплітер та декоративне оформлення ламелей у зовнішніх повітрозабірних решітках "сріблястий хром"

  Задній бампер AMG

  На зображенні Mercedes-AMG A 35 4MATIC, вид ззаду.

  Виразний задній бампер AMG з типовим дифузором з чотирма вертикальними ребрами-розсікачами повітря та двома круглими хромованими насадками випускних труб діаметром 90 міліметрів гарантують високий ступінь розпізнавання.

  19-дюймові легкосплавні багатоспицеві колісні диски AMG

  На зображенні передня частина Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Поліровані матові чорні легкосплавні багатоспицеві колісні диски AMG розміру 48,3 см (19") 8 J x 19 ЕТ 40 з шинами 235/35 R19.

 • Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ та Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

  Завжди на поул-позишн.

  Завжди на поул-позишн.

  Експресивно-спортивний дизайн чітко відрізняє цю модель від Mercedes-AMG A 35 4MATIC та AMG Line. Завдяки характерному передньому бамперу й фірмовій решітці радіатора AMG, а також капоту з вираженими ребрами жорсткості, Mercedes-AMG A 45 значно відрізняється від інших. Набагато ширші, ніж в Mercedes-AMG A 35, передні крила чітко демонструють вражаючий потенціал цього автомобіля.

  На зображенні показано Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+, вид збоку й спереду.

  Вигляд ззаду в динаміці

  На зображенні показано Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ ззаду на повній швидкості.

  Відразу кидаються в очі подвійні труби діаметром по 82 міліметри кожна (Mercedes-AMG A 45 4MATIC+) або по 90 міліметри (Mercedes-AMG A 45 S 4MATAC+), які по-спортивному розташовані на широкій задній частині. Так само, як і дифузор характерного дизайну з чотирма вертикальними пілонами. А завершує картину антикрило AMG на даху, зверху пофарбованого в колір кузова спойлера.

  Колеса й гальмівні супорти

  На зображенні показано колеса й колісні ободи Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

  Опціональні ковані колісні диски розміром 19 дюймів і червоні лаковані гальмівні супорти також підкреслюють підвищену потужність нового чотирициліндрового 2-літрового турбодвигуна Mercedes-AMG A 45 S 4MATUC+. Адже всі його 421 к.с.<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> та 500 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> повинні оптимальним чином використовуватись на дорозі.

  Передній бампер AMG та виступаючі ребра

  На зображенні показано передній фартух AMG та аеродинамічні виступи Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

  Завдяки характерному передньому бамперу й фірмовій решітці радіатора AMG, а також капоту з вираженими ребрами жорсткості, Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ та Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ чітко відрізняються від Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Крило

  На зображенні показано крило Mercedes-AMG A 45 4MATIC+.

  Ще одна яскрава деталь: збільшена колія коліс і широкі передні крила. Напис «TURBO 4MATIC+» одразу кидається в очі, ніби промовляючи: ось вона – модель Mercedes-AMG A 45.

Дизайн інтер'єру


Миттєве об'єднання.

Дизайн інтер'єру


Миттєве об'єднання.

 • Mercedes-AMG A 35 4MATIC

  Ефективність всюди, куди сягає око: нова мультимедійна система MBUX та стиль подачі інформації у режимі Supersport помітно виділяють інтер'єр Mercedes-AMG A 35 4MATIC. Емоційна складова і інтуїтивно зрозуміле управління об'єднуються на двох дисплеях, які утворюють в кабіні єдиний широкий екран. Нова центральна консоль AMG з сенсорною панеллю та додатковими перемикачами, які дозволяють керувати ESP®, ручним режимом коробки передач та жорсткістю адаптивних амортизаторів.

  На зображенні показано інтер'єр Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Комбінація приладів AMG

  На зображенні вид інтер'єру Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Комбінація приладів AMG пропонує хвилюючий дизайн та надає корисну інформацію для спортивного водіння. Це забезпечує меню AMG з додатковою спортивною інформацією, як-то:
  - індикація включеної передачі (зокрема жовтий символ «M» у ручному режимі)
  - меню прогріву (зокрема температура двигуна та масла коробки передач)
  - меню налаштування (зокрема налаштування AMG DYNAMIC SELECT)
  - індикатор перевантажень
  - гоночний таймер
  - дані двигуна

  Центральна консоль AMG

  На зображенні вид інтер'єру Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Оригінальна центральна консоль AMG, підкреслено спортивна і високо піднята - з інтегрованими перемикачами для керування ручним режимом коробки передач, 3-рівневою ESP® і ходовою частиною AMG RIDE CONTROL (опціонально).

  MBUX (Mercedes-Benz User Experience)

  The image shows an interior view of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Насолоджуйтеся красою та інтелектом цифрової мультимедійної системи. Ви вирішуєте, яка інформація буде відображатися. Введення даних керування є таким же гнучким, як на сенсорному мультимедійному дисплеї.

  Створіть емоційний зв'язок із автомобілем. Оскільки розширені функції MBUX повністю налаштовуються на вас. Скажіть «Хей, Мерседесе», і ваша MBUX чекатиме на ваші побажання. Особисті профілі, функції прогнозування, а також точка доступу Wi-Fi цілком по-новому визначають поняття цифрового мережевого з'єднання.

 • Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ and Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+

  Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ і Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ не тільки зовні, але і зсередини чітко позиціонують себе як високоефективні автомобілі. Мультимедійна система MBUX, віртуальний гоночний інженер AMG TRACK PACE або сидіння AMG Performance: інтер'єр створений для задоволення від водіння і ефективної їзди.

  На зображенні показано інтер'єр Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ та Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+

  Салон AMG

  На зображенні показано передню панель Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

  Всередині моделі Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ і Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ так само спортивні, як і зовні. Мультимедійна система MBUX пропонує три варіанти дизайну комбінації приладів, включаючи режим Supersport з великим тахометром в центрі - ніби створений для високоефективного руху. Для повної відповідності: опціональне сплющене знизу рульове колесо AMG Performance.

  AMG Track Pace

  The image shows the cockpit of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Віртуальний гоночний інженер AMG TRACK PACE входить до серійної комплектації Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ в поєднанні із системою навігації на жорсткому диску й широкоекранною передньою панеллю. Меню AMG доступно і в інших автомобілях Mercedes-AMG A-Класу. Воно відображає додаткову спортивну інформацію, таку як індикація включеної передачі, меню прогріву, меню налаштування, індикатор перевантажень, гоночний таймер і параметри роботи двигуна.

  Сидіння AMG Performance

  The image shows the AMG Performance seats in the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

  Жовті акценти, що підкреслюють спортивний дух Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+, зроблено по всьому салону цього автомобіля. У якості опції можна придбати сидіння AMG Performance з оббивкою зі штучної шкіри ARTICO і нековзним покриттям DINAMICA чорного кольору з жовтими декоративними швами.

Комплектація AMG


Створіть свій Mercedes-AMG A-Класу.

Комплектація AMG


Створіть свій Mercedes-AMG A-Класу.

  Пакет AMG Night

  На зображенні Mercedes-AMG A 35 4MATIC, вид збоку спереду.

  Помітні елементи дизайну чорного та глянцевого чорного кольору підкреслюють експресивний характер автомобіля. Ефект підсилюють лакований передній сплітер і чорні хромовані насадки випускних труб. А тоновані теплоізоляційні вікна задній частині салону мають також практичні переваги.

  Пакет AMG Night II*

  The image shows the front of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC from the side.

  Пакет AMG Night II ідеально підходить для індивідуалістів, які цінують висококласні деталі дизайну. Елементи глянцевого чорного кольору перетворюють вашу модель Mercedes-AMG в справжній витвір мистецтва. 

  Аеродинамічний пакет AMG*

  На зображенні Mercedes-AMG A 35 4MATIC, вид ззаду.

  Розроблений з використанням аеродинамічної труби пакет AMG покращує ходові характеристики на високій швидкості й створює основу для ще більшої насолоди рухом. Навісні деталі збільшують притискну силу. Фіксоване заднє антикрило AMG чітко демонструє прагнення до максимально ефективного руху.

  Хром-пакет екстер'єру AMG Silver**

  На зображенні показано Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+, вид збоку й спереду.

  Повна індивідуальність: завдяки хром-пакету екстер'єру AMG Silver ви зможете ще більше підкреслити ексклюзивний характер свого автомобіля AMG. Передній спліттер і вставки в накладках порогів мають виконання «сріблястий хром».

  Пакет сидінь AMG Performance

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Сидіння AMG Performance для водія та переднього пасажира відмінно вписуються в спортивний інтер'єр і забезпечують ідеальну підтримку при динамічному проходженні поворотів. Бічні валики спинки та поверхня подушки сидіння надійно фіксують ваше тіло. При цьому ви відчуваєте кожен маневр і насолоджуєтеся відчуттям їзди на справжньому спортивному автомобілі. А при потребі інтегрований підігрів сидінь створює приємний комфорт.

  Перемикачі AMG на кермі

  На зображенні кнопки на рульовому колесі AMG в інтер'єрі Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  З перемикачами AMG ви робите рульове колесо свого автомобіля радикально спортивним: завдяки цьому можливе швидке та цілеспрямоване керування специфічними настройками для підвищення динаміки руху і створення автентичної атмосфери управління спортивним авто.

  AMG Track Pace

  The image shows the AMG TRACK PACE APP on the media display in the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

  Програма AMG TRACK PACE перетворює автомобіль AMG на віртуального інженера перегонів. Отримуючи інформацію про час проходження кіл і окремих секторів, прискорень і дані телеметрії в режимі реального часу, ви можете проаналізувати та покращити свої навички водіння на закритих трасах.

  Пакет AMG DYNAMIC PLUS

  На зображенні показано мультимедійний дисплей Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

  Пакет AMG DYNAMIC PLUS забезпечує максимальне задоволення від швидкої їзди і маневрування. Численні високопродуктивні компоненти об'єднано в привабливому пакеті, що містить спеціальну комплектацію для покращеної динаміки руху. Таким чином, поїздка в Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ стане ще більш емоційнішою.

  *Лише у поєднанні з: пакетом AMG Night. **Доступно тільки для Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ і Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 35 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.
  The image shows the exterior of the Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.
  • Вид спереду
  • Вид ззаду

  Вибір недоступний.

  Обраний варіант комплектації включає елементи обладнання та оснащення виключно для екстер'єру або інтер'єру Mercedes-AMG A-Класу.

  • Серійна комплектація A 35 4MATIC
  • Серійна комплектація A 45 4MATIC+
  • A 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • A 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night
  • A 35 4MATIC з пакетом AMG Night II*
  • A 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night II*
  • 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • A 45 S 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG*
  • A 45 S 4MATIC+ з хром-пакетом екстер'єру AMG Silver**

  Вибір недоступний.

  Обраний варіант комплектації включає елементи обладнання та оснащення виключно для екстер'єру або інтер'єру Mercedes-AMG A-Класу.

  • Серійна комплектація A 35 4MATIC
  • Серійна комплектація A 45 4MATIC+
  • A 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • A 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night
  • A 35 4MATIC з пакетом AMG Night II*
  • A 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night II*
  • 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • A 45 S 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG*
  • A 45 S 4MATIC+ з хром-пакетом екстер'єру AMG Silver**

  Натисніть і перетягніть

  Виберіть два варіанти комплектації та перемістіть контролер, щоб порівняти їх.

  Змінити варіант комплектації.
  Вибрати варіант комплектації.

  Виберіть два варіанти комплектації для паралельного порівняння.

  • Серійна комплектація A 35 4MATIC
  • Серійна комплектація A 45 4MATIC+
  • A 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • A 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night
  • A 35 4MATIC з пакетом AMG Night II*
  • A 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night II*
  • 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • A 45 S 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG*
  • A 45 S 4MATIC+ з хром-пакетом екстер'єру AMG Silver**
  • Серійна комплектація A 35 4MATIC
  • Серійна комплектація A 45 4MATIC+
  • A 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • A 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night
  • A 35 4MATIC з пакетом AMG Night II*
  • A 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night II*
  • 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • A 45 S 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG*
  • A 45 S 4MATIC+ з хром-пакетом екстер'єру AMG Silver**
  * Лише у поєднанні з: пакетом AMG Night. ** Доступно тільки для Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ і Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

  Продуктивність


  Миттєва потужність.

  Продуктивність


  Миттєва потужність.

  • Mercedes-AMG A 35 4MATIC

   Mercedes-AMG A 35 4MATIC оснащений 2-літровим чотирициліндровим турбодвигуном потужністю 306 к.с.<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> прискорюється від 0 до 100 км/год всього за 4,7 с . Стандартна система повного приводу AMG Performance 4MATIC варіативно змінює тягове зусилля двигуна від виключно на передніх колесах до рівного розподілу по осях 50:50. Такий привід поєднує найкращу реалізацію тяги з великим задоволенням від водіння. Коробка передач з двома зчепленнями AMG SPEEDSHIFT DCT 7G забезпечує миттєве прискорення з будь-якій швидкості в момент кикдауна: Миттєва реакція.

   На зображенні Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

   4-циліндровий турбодвигун

   На зображенні 2-літровий чотирициліндровий турбодвигун Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

   2-літровий чотирициліндровий турбодвигун AMG розвиває потужність 306 к.с. і крутний момент 400 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> . Завдяки використанню турбіни з технологією Twin-Scroll, проміжного водяного охолодження і окремого заборника повітря, двигун і забезпечує такі видатні характеристики.

   AMG Performance 4MATIC

   На зображенні AMG Performance 4MATIC в Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

   Електромеханічна багатодискова муфта системи повного приводу AMG Performance 4MATIC реагує ще швидше для повністю варіативного розподілу тягового зусилля, забезпечуючи відмінне зчеплення з дорогою при прискоренні в поворотах.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 7G

   На зображенні AMG SPEEDSHIFT DCT 7G Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

   Коробка перемикання передач AMG SPEEDSHIFT DCT 7G з двома зчепленнями є ідеальним партнером для спортивного стиля водіння. За вашим бажанням вона здійснює надзвичайно швидки перемикання або робить це з підкресленим комфортом, забезпечуючи ледве відчутні зміни ступенів. Таким чином ви насолоджуєтеся найкращим з двох світів – перегонами або комфортом на тривалих відстанях. Вам вирішувати!

   Ходова частина AMG RIDE CONTROL

   На зображенні ходова частина AMG RIDE CONTROL Mercedes-AMG A 35 4MATIC.

   Опціональна ходова частина AMG RIDE CONTROL - це ваш ключ до чудових характеристик їзди в повсякденному житті або на гоночной трасі. Адаптивні амортизатори забезпечують великий вибір між комфортабельними і спортивними налаштуваннями. Ви обираєте між програмами водіння Comfort, Sport або Sport+ лише одним перемиканням, і характеристики ходової частини негайно змінюються.

  • Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ та Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+

   Високотехнологічний двигун з робочим об'ємом два літри і турбонаддувом з технологією TwinScroll демонструє вражаючі характеристики. Іншим важливим фактором є коробка передач AMG SPEEDSHIFT DCT 8G з функцією RACE START. Вона в значній мірі сприяє захоплюючому прискоренню і блискавичним перемиканням передач без помітного переривання тягового зусилля.

   На зображенні показано Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ на гоночній трасі, вид спереду.

   4-циліндровий турбодвигун

   На зображенні показано двигун Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ та Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

   Будучи найпотужнішим серійним чотирициліндровим турбодвигуном з технологією TwinScroll, високотехнологічний мотор продовжує традиції свого попередника. Цей справжній чемпіон по продуктивності з 387 к.с. і 480 Нм[1] розганяє Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ з 0 до 100 км/год за 4,0 секунди. Модель S володіє ще більшою потужністю в 421 к.с.[1] і розганяється з 0 до 100 км/год за 3,9 секунди. А приборкати цю силу допомагає більш потужна високопродуктивна гальмівна система AMG з пофарбованими в червоний колір супортами.

   AMG Performance 4MATIC+

   На зображенні показано ходову частину Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ та Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

   Повний привод AMG Performance 4MATIC+ з системою контролю тяги AMG гарантує ходові якості на рівні гоночного автомобіля. Дві окремі муфти на задній осі плавно змінюють кількість тягового зусилля на правому або лівому колесі в залежності від ситуації. На моделі Mercedes-AMG 45 S 4MATIC+ це особливо відчутно в серійному режимі Drift.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 8G

   На зображенні показано коробку перемикання передач Mercedes-AMG A 45 4MATIC+ та Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+.

   За допомогою функції RACE START ви можете добитися оптимального прискорення при старті з місця. А часткове переривання запалювання при включенні вищої передачі і автоматичні перегазовки при перемиканні вниз забезпечують дуже емоційний звук, особливо в програмі водіння Sport+.

  Варіанти двигунів


  Технічні характеристики  варіантів двигунів моделі A-Класу.

  Оберіть двигун та порівняйте характеристики.

  Варіанти двигунів


  Технічні характеристики  варіантів двигунів моделі A-Класу.

  Оберіть двигун та порівняйте характеристики.

  *Вас буде спрямовано на сторінку AMG Experiences GmbH.

   

  Купе Mercedes-AMG GT R: витрата палива у комбінованому циклі: 13,1 л/100 км, рівень викидів CO2 у комбінованому циклі: 299 г/км[1]