Mercedes-AMG CLA Shooting Brake

Крутний момент

від 400 Нм до 500 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p>

Прискорення

від 4,9 с до 4,0 с

від 0 до 100 км/год

Потужність

від 306 к.с. до 421 к.с.<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p>

Унікальні особливості автомобіля


Миттєво в путь.

Mercedes-AMG CLA Shooting Brake зі спортивним, але функціональним дизайном забезпечує надзвичайну насолоду руху та придатність для щоденного використання у сегменті компактних спортивних автомобілів.

Унікальні особливості автомобіля


Миттєво в путь.

Mercedes-AMG CLA Shooting Brake зі спортивним, але функціональним дизайном забезпечує надзвичайну насолоду руху та придатність для щоденного використання у сегменті компактних спортивних автомобілів.

The image shows the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake in front of a hangar.

Екстер'єр

The image shows the cockpit of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake from the driver's perspective.

Інтер'єр

На зображенні Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake на летовищі, вид ззаду.

Продуктивність

Дизайн екстер'єру


Мить легкості.

Дизайн екстер'єру


Мить легкості.
 • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake

  Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake значно відрізняється від AMG Line експресивним дизайном. Найпомітніше: передній бампер з додатковими аеродинамічними вставками в зовнішніх повітрозбірниках, облицювання порогів AMG та задній спойлер у кольорі автомобіля. Також помітно: задній бампер AMG з особливим виглядом дифузора.

  The image shows the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake in front of a diner.

  Передній бампер AMG

  На зображенні показано передній фартух Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Класичний стайлінг-пакет AMG з характерною для AMG захисною решіткою радіатора та написом AMG не залишає жодного сумніву щодо походження: лише у справжнього Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake є передній бампер AMG зі сплітером та розташованими на зовнішніх повітрозабірних решітках вставками для направлення повітря. Також приваблюють декоративні елементи кольору сріблястий хром у решітці радіатора.

  Задній бампер AMG

  На зображенні Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake, вид ззаду.

  Задній бампер також витримано у типовому стилі AMG: зі специфічним зовнішнім виглядом дифузора та двома круглими насадками випускних труб діаметром 90 міліметрів Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake ззаду також має спортивну жвавість.

  Високопродуктивна гальмівна система AMG

  The image shows the tyres and brake of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Високопродуктивна гальмівна система AMG забезпечує стабільне уповільнення та короткий гальмівний шлях. 4-поршневі фіксовані супорти і 350-міліметрові гальмівні диски на передньому та 1-поршневі фіксовані супорти з 330-міліметровими гальмівними дисками – на задньому мості. При цьому навіть при спортивному стилі водіння у вас оптимальне уповільнення.

 • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake і Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

  Ікона дизайну та чемпіон потужності у одному: Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake і Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake дуже просто розпізнати за характерною для AMG захисною решіткою радіатора. Спорідненість з дизайном 4-дверного купе Mercedes-AMG GT 63 4MATIC+ неможливо заперечувати. Не менш виразні: задній бампер AMG з помітною вихлопною системою AMG, бічні накладки на пороги AMG, колеса AMG і широкі передні крила.

  The image shows a side-on front view of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake in front of a hangar.

  Передній бампер AMG

  На зображенні характерна для AMG захисна решітка радіатора купе Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake і Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake помітно відрізняються від Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake переднім бампером AMG та характерною для AMG захисною решіткою радіатора. Панель облицювання радіатора чітко сигналізує про потужність, приховану під капотом.

  Динамічний вид ззаду

  The image shows the rear of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake.

  Ззаду також відразу помітна потужність Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake і Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake. Задній бампер AMG з характерним зовнішнім виглядом дифузора та крайкою AMG спойлера на даху не залишають жодних сумніві, що хоча і йдеться про універсал, це зовсім не типове сімейне авто.

  Колеса та крила AMG

  На зображенні показано колеса й крило Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Справжня принада для очей: збільшена колія коліс і широкі передні крила з написом «TURBO 4MATIC+». Опціональні ковані колеса 48,3 см (19 дюймів) з перехрещеними спицями та червоними гальмівними супортами роблять екстер'єр Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake ще більш вражаючим.

  Бічні накладки порогів AMG

  На зображенні бічний дизайн Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Дизайн - це все: для 45-х моделей Mercedes-AMG доступні різні додаткові пакети. Хром-пакет екстер'єру AMG Silver з переднім сплітером та вставками у накладки порогів кольору «сріблястий хром» або пакет AMG Night, що містить численні елементи чорного глянцевого кольору.

Дизайн інтер'єру


Миттєве перезарядження.

Дизайн інтер'єру


Миттєве перезарядження.
 • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake

  Усередині також продовжується динамічна естетика: спортивні сидіння з оббивкою зі штучної шкіри ARTICO сіро/чорного кольору ідеально пасують до рульового колеса AMG Performance у шкірі Наппа. Центральна консоль AMG, як і усе інше, пронизана спортивним духом. А комбінація приладів з інтегрованим AMG-меню забезпечує водія додатковими індикаторами увімкненої передачі, ступеню прогріву, акселерометром, гоночним таймером та відображенням параметрів роботи двигуна.

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Комбінація приладів AMG

  На зображенні комбінація приладів Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Хвилюючий дизайн AMG та цінну інформацію для спортивного водіння надає комбінація приладів AMG. На мультимедійному дисплеї розміром 10,25“ (26 см) відображається спеціальний зміст AMG, як-от логотип AMG при запуску, параметри автомобіля та роботи двигуна, а також опціонально програма AMG TRACK PACE.

  Цнтральна консоль AMG

  На зображенні центральна консоль Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  Ексклюзивна центральна консоль AMG у глянцевому чорному кольорі з кнопками для динамічної підтримки руху вказує на величезний технічний потенціал автомобіля навіть під час стоянки. Сюди вбудовані перемикачі для керування ручним режимом коробки передач, 3-рівневою ESP® і ходовою частиною AMG RIDE CONTROL (опціонально). Не лише візуально справжня особливість.

  Перемикачі AMG на кермі

  На зображенні показано кнопки рульового колеса Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.

  З опціональним рульовим колесом AMG Performance ви без проблем підтримуєте прямий контакт з дорогою і змінюєте різні параметри свого спортивного автомобіля. Круглий поворотний регулятор використовується для управління програмами руху. Дві вертикально розташовані кольорові кнопки можуть бути налаштовані за бажанням. За допомогою двох сенсорних кнопок можна перенести додаткові функції AMG з центральної консолі на кермо.

 • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake і Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

  Зі своїм спортивним дизайном інтер'єри Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake і Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake забезпечують чітке відчуття Performance. Комбінація приладів AMG, рульове колесо AMG Performance, спортивна центральна консоль AMG або спортивні сидіння: настільки спортивним є тільки справжній Mercedes-AMG.

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake and the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Комбінація приладів AMG

  На зображенні комбінація приладів AMG Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake та Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Комбінація приладів AMG з трьома різними стилями індикації та режимом Supersport з центральним круглим великим тахометром та стовпчастою додатковою інформацією ніби створена для високоефективного руху. Ідеально інтегровано у мультимедійну систему MBUX.

  Рульове колесо AMG Performance

  The image shows the AMG Performance steering wheel of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake and the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Хто надає перевагу спортивному та жвавому стилю руху, повинен постійно мати контроль над своїм автомобілем. Можливість для цього чітко надає доступне у трьох різних варіантах опціональне рульове колесо AMG Performance х позначкою 12 годин, а також написом «AMG».

  Центральна консоль AMG

  На зображенні центральна консоль AMG Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake та Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake.

  Зі спортивної центральною консоллю все під повним контролем. Тут знаходяться перемикачі для управління режімвамі коробки передач, триступеневої ESP® і підвіскою AMG RIDE CONTROL.

Комплектація AMG


Оформіть свій Mercedes-AMG CLA Shooting Brake.

Комплектація AMG


Оформіть свій Mercedes-AMG CLA Shooting Brake.

  Пакет AMG Night

  На зображенні показано AMG пакет Night Mercedes-AMG Shooting Brake.

  Помітні елементи дизайну чорного та глянцевого чорного кольору підкреслюють експресивний характер автомобіля. Ефект підсилюють лакований передній сплітер і чорні хромовані насадки випускних труб. А тоновані теплоізоляційні вікна задній частині салону мають також практичні переваги.

  Пакет AMG Night II*

  The image shows the AMG Night Package and the AMG Night Package II.

  Пакет AMG Night II ідеально підходить для індивідуалістів, які цінують висококласні деталі дизайну. Елементи глянцевого чорного кольору перетворюють вашу модель Mercedes-AMG в справжній витвір мистецтва. 

  Аеродинамічний пакет AMG*

  The image shows the AMG Night package and the AMG Aerodynamics package of the Mercedes-AMG Shooting Brake.

  Розроблений з використанням аеродинамічної труби пакет AMG покращує ходові характеристики на високій швидкості й створює основу для ще більшої насолоди рухом. Навісні деталі збільшують притискну силу. А крайка спойлера AMG на даху глянцевого чорного кольору чітко демонструє прагнення до максимально ефективному руху.

  Хром-пакет екстер'єру AMG Silver**

  The image shows the AMG Exterior Silver Chrome package of the Mercedes-AMG Shooting Brake.

  Повна індивідуальність: завдяки хром-пакету екстер'єру AMG Silver ви зможете ще більше підкреслити ексклюзивний характер свого автомобіля AMG. Передній сплітер і вставки в облицюванні порогів мають виконання «сріблястий хром».

  Сидіння AMG Performance

  The image shows the AMG Performance seats of the Mercedes-AMG Shooting Brake.

  Сидіння AMG Performance для водія та переднього пасажира відмінно вписуються в спортивний інтер'єр і забезпечують ідеальну підтримку при динамічному проходженні поворотів. Бічні валики спинки та поверхня подушки сидіння надійно фіксують ваше тіло. При цьому ви відчуваєте кожен маневр і насолоджуєтеся відчуттям їзди на справжньому спортивному автомобілі. А при потребі інтегрований підігрів сидінь створює приємний комфорт.

  AMG Track Pace

  The image shows the media display of the Mercedes-AMG Shooting Brake with AMG TRACK PACE function.

  Програма AMG TRACK PACE перетворює автомобіль AMG на віртуального інженера перегонів. Отримуючи інформацію про час проходження кіл і окремих секторів, прискорень і дані телеметрії в режимі реального часу, ви можете проаналізувати та покращити свої навички водіння на закритих трасах.

  Багатоспицеві 19-дюймові легкосплавні диски AMG

  На зображенні деталізований знімок легкосплавних дисків AMG.

  Багатоспицеві 48,3-сантиметрові (19 дюймів) легкосплавні диски AMG розміру 8,5J x 19 ET55 з шинами 245/35 R19 з чорною глянцевою обробкою.

  *Лише у поєднанні з пакетом AMG Night. **Доступно лише для Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ та Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з пакетом AMG Night.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з пакетом AMG Night.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з аеродинамічним пакетом AMG і пакетом AMG Night.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з аеродинамічним пакетом AMG і пакетом AMG Night.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake зі сріблястим хром-пакетом AMG.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake зі сріблястим хром-пакетом AMG.
  На зображенні вид спереду Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з пакетом AMG Night II*
  На зображенні вид ззаду Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з пакетом AMG Night II*
  На зображенні вид спереду Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake з пакетом AMG Night II*
  На зображенні вид ззаду Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake з пакетом AMG Night II*
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з пакетом AMG Night.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з пакетом AMG Night.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з аеродинамічним пакетом AMG і пакетом AMG Night.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з аеродинамічним пакетом AMG і пакетом AMG Night.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake зі сріблястим хром-пакетом AMG.
  На зображенні огляд екстер'єру Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake зі сріблястим хром-пакетом AMG.
  На зображенні вид спереду Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з пакетом AMG Night II*
  На зображенні вид ззаду Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake з пакетом AMG Night II*
  На зображенні вид спереду Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake з пакетом AMG Night II*
  На зображенні вид ззаду Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake з пакетом AMG Night II*
  • Передня частина
  • Задня частина

  Вибір недоступний.

  Обрана лінія комплектації містить винятково комплектацію для екстер'єру або інтер'єру нового CLA Shooting Brake.

  • Серійна комплектація для CLA 35 4MATIC
  • Серійна комплектація для CLA 45 4MATIC+
  • CLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • CLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • CLA 45 S 4MATIC+ з хром-пакетом AMG Silver**
  • CLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night II*
  • CLA 45 4MATIC+ з пакетом AMG Night II*

  Вибір недоступний.

  Обрана лінія комплектації містить винятково комплектацію для екстер'єру або інтер'єру нового CLA Shooting Brake.

  • Серійна комплектація для CLA 35 4MATIC
  • Серійна комплектація для CLA 45 4MATIC+
  • CLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • CLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • CLA 45 S 4MATIC+ з хром-пакетом AMG Silver**
  • CLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night II*
  • CLA 45 4MATIC+ з пакетом AMG Night II*

  Натисніть і потягніть

  Виберіть два варіанти комплектації та посуньте повзунок, щоб їх порівняти.

  Змінити варіанти комплектації
  Обрати варіанти комплектації

  Виберіть два варіанти комплектації, щоб порівняти їх між собою.

  • Серійна комплектація для CLA 35 4MATIC
  • Серійна комплектація для CLA 45 4MATIC+
  • CLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • CLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • CLA 45 S 4MATIC+ з хром-пакетом AMG Silver**
  • CLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night II*
  • CLA 45 4MATIC+ з пакетом AMG Night II*
  • Серійна комплектація для CLA 35 4MATIC
  • Серійна комплектація для CLA 45 4MATIC+
  • CLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • CLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • CLA 45 S 4MATIC+ з хром-пакетом AMG Silver**
  • CLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night II*
  • CLA 45 4MATIC+ з пакетом AMG Night II*
  *Лише у поєднанні з пакетом AMG Night. **Доступно лише для Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ та Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+.

  Продуктивність


  Миттєве враження.

  Продуктивність


  Миттєве враження.
  • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake

   Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake оснащений новим 2-літровим чотирициліндровим турбодвигуном з потужністю 306 к.с. прискорюється від 0 до 100 км/год за 5,0 с. Стандартна система повного приводу AMG Performance 4MATIC варіативно змінює тягове зусилля двигуна від виключно на передніх колесах до рівного розподілу по осях 50:50. Такий привід поєднує найкращу реалізацію тяги з великим задоволенням від водіння. Коробка передач з двома зчепленнями AMG SPEEDSHIFT DCT 7G забезпечує миттєве прискорення з будь-якій швидкості в момент кикдауна: Миттєве Тааак.

   The image shows the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake from the rear.

   4-циліндровий турбодвигун 2 л

   На зображенні 2-літровий чотирициліндровий турбодвигун Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC.

   2-літровий чотирициліндровий турбодвигун AMG розвиває потужність 306 к.с. і крутний момент 400 Нм . Завдяки використанню турбіни з технологією Twin-Scroll, проміжного водяного охолодження і окремого заборника повітря, двигун і забезпечує такі видатні характеристики.

   AMG performance 4MATIC

   The image shows the AMG Performance 4MATIC all-wheel-drive system of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC.

   Електромеханічна багатодискова муфта системи повного приводу AMG Performance 4MATIC реагує ще швидше для плавного розподілу тягового зусилля, забезпечуючи відмінне зчеплення з дорогою при прискоренні в поворотах. Різні програми руху Comfort, Sport або Sport+ забезпечують насолоду від руху у діапазоні від комфортного до абсолютно спортивного.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 7G

   The image shows the AMG SPEEDSHIFT DCT 7G transmission of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC.

   Коробка перемикання передач AMG SPEEDSHIFT DCT 7G з двома зчепленнями є ідеальним партнером для спортивного стиля водіння. За вашим бажанням вона здійснює надзвичайно швидки перемикання або робить це з підкресленим комфортом, забезпечуючи ледве відчутні зміни ступенів. Таким чином ви насолоджуєтеся найкращим з двох світів – перегонами або комфортом на тривалих відстанях. Вам вирішувати!

   Ходова частина AMG RIDE CONTROL

   The image shows the AMG RIDE CONTROL suspension of the Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC.

   Ходова частина AMG RIDE CONTROL - це ваш ключ до чудових характеристик їзди в повсякденному житті або на гоночной трасі. Адаптивні амортизатори забезпечують великий вибір між комфортабельними і спортивними налаштуваннями. Ви обираєте між програмами водіння Comfort, Sport або Sport+ лише одним перемиканням, і характеристики ходової частини негайно змінюються.  

  • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake і Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake

   Новий 2-літровий чотирициліндровий турбодвигун AMG продовжує традицію свого попередника. Для опанування такої сили пристосована високопотужна гальмівна система AMG з пофарбованими у червоне супортами.

   The image shows the Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake from the rear.

   4-циліндровий турбодвигун 2 л

   На зображенні показано двигун Mercedes-AMG CLA45 4MATIC+ та Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+.

   Високотехнологічний чотирициліндровий двигун забезпечує в Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ 387 к.с.[1] і 480 Нм[1]. Модель S володіє щеще кращими показниками: 421 к.с. [1] і 500 Нм.  

   AMG Performance 4MATIC+

   The image shows the suspension of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ and Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+.

   Новий повний привод AMG Performance 4MATIC+ з системою контролю тяги AMG гарантує ходові якості на рівні гоночного автомобіля. Дві окремі муфти на задній осі плавно змінюють кількість тягового зусилля на правому або лівому колесі в залежності від ситуації. На моделі Mercedes-AMG 45 S 4MATIC+ це особливо відчутно в серійному режимі Drift.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 8G

   The image shows the transmission of the Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ and Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+.

   За допомогою функції RACE START ви можете добитися оптимального прискорення при старті з місця. А часткове переривання запалювання при включенні вищої передачі і автоматичні перегазовки при перемиканні вниз забезпечують дуже емоційний звук, особливо в програмі водіння Sport+.

  Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake витрата палива у комбінованому циклі: 7,9-7,7 л/100 км, рівень викидів CO2 у комбінованому циклі: 180-176 г/км<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p>
  Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake витрата палива у комбінованому циклі: 8,3-8,2 л/100 км, рівень викидів CO2 у комбінованому циклі: 191-188 г/км<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p>
  Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake витрата палива у комбінованому циклі: 8,4-8,3 л/100 км, рівень викидів CO2 у комбінованому циклі: 192-189 г/км<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p>

  *Вас буде спрямовано на сторінку організатора подорожі AMG Experiences GmbH.