Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+.

Найсильніша модель E-Класу всіх часів.

Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+.

Найсильніша модель E-Класу всіх часів.

 • Екстер'єр

  На зображенні вид Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ спереду.
  На зображенні вид Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ збоку ззаду.

  Екстер'єр. Переконує чітким зверненням.

  Екстер'єр. Переконує чітким зверненням.

  Екстер'єр автомобіля Mercedes-AMG уособлює спортивний характер і міць. Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ надзвичайно виправдовує це уявлення.

   

  Потужні ребра жорсткості на капоті як у відомого Mercedes-AMG GT і розширені колісні арки демонструють динамічну потужність автомобіля. Повітрозабірники без грат не тільки підкреслюють міць і створюють відчуття глибини, а і сприяють кращому охолодженню, переслідуючи головну мету: забезпечити чудові ходові якості. Однак не тільки зовнішній дизайн, але і характерний «голос» Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ не залишаться не поміченими. Потрібний тон звучання задають режими руху, які вибираються перемикачем AMG DYNAMIC SELECT. У режимі «Comfort» воно стримане, а в режимах «Sport», «Sport +» і «Race» - підкреслено емоційне.

 • Інтер'єр

  Інтер'єр. Спортивний настрій.

  На зображенні вид передніх сидінь Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+.

  Інтер'єр. Спортивний настрій.

  Інтер'єр в Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ спроектований таким чином, що всі компоненти забезпечують тотальний контроль і створюють спортивно-ексклюзивній настрій: широкоформатний дисплей передньої панелі, рульове колесо AMG Performance, а також сидіння AMG з оптимальною бічною підтримкою та плакеткою AMG.

 • Технології

  Технології. Концентрують енергію.

  На зображенні Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ спереду з перспективи знизу.
  На зображенні двигун AMG Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ на стенді.

  Технології. Концентрують енергію.

  З Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ ви швидше дістанетеся до пункту призначення. Відповідальний за це 4-літровий бітурбодвигун AMG V8 з захоплюючими 612 к.с. та 750 Нм[1]. Крім того трансмісія переконує надзвичайно коротким часом спрацьовування та високою ефективністю.

  Той, хто хоче досягти мети, повинен цілеспрямовано застосовувати енергію. Саме так, як інноваційна повнопривідна система AMG Performance 4MATIC+. Вона поєднує в собі переваги повного і заднього приводів. Плавний розподіл крутного моменту – від повного до чистого заднього приводу – забезпечує видатну тягу і безпеку руху, а також неперевершене задоволення від їзди. Вона потрібна також, щоб перенести на дорогу зусилля, що передається за допомогою коробки перемикання передач AMG SPEEDSHIFT MCT 9G. Трансмісія забезпечує спортивне і швидке або зручне і ледь помітне переключення передач в залежності від режиму руху. А завдяки 9 передачам двигун практично завжди працює в оптимальному діапазоні оборотів. При динамічному русі на поворотах суттєву підтримку надає задній диференціал AMG.