• PRE-SAFE® PLUS

  PRE-SAFE® PLUS

  На зображенні показано функцію системи PRE-SAFE® PLUS універсала Е-Класу.
  Watch again

  PRE-SAFE® PLUS

  Ця розширена система PRE-SAFE® PLUS може у випадку загрози удару ззаду, коли автомобіль стоїть, вжити заходи для захисту людей у салоні. До них належать попередження автомобілів, що їдуть позаду, або збільшення тиску в гальмівній системі, щоб знизити ризик повторного зіткнення при ударі ззаду.

  Ця функція доступна як складова пакету допоміжних систем або пакету допоміжних систем плюс.

 • Активний асистент екстреного гальмування з функцією допомоги при проїзді перехресть

  Активний асистент екстреного гальмування з функцією допомоги при проїзді перехресть

  На зображені продемонстрована функція активного асистента екстреного гальмування з функцією допомоги при проїзді перехресть універсала E-Класу.
  Watch again

  Активний асистент екстреного гальмування з функцією допомоги при проїзді перехресть

  Система може попередити при розпізнаній небезпеці аварії, підтримати у екстреному гальмуванні і автоматично гальмувати в екстреному випадку. Вона розпізнає автомобілі, що їдуть повільно, зупиняються та стоять, а також транспорт, який рухається в поперечному напрямку на перехрестях, автомобілі в кінці затору та пішоходів у небезпечній зоні.

  Ця функція доступна як складова пакету допоміжних систем або пакету допоміжних систем плюс.

 • Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC

  Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC

  На зображені показано роботу активного асистента з контролем безпечної дистанції DISTRONIC, що може підтримати необхідну відстань від вашого автомобіля до транспортних засобів, що їдуть попереду.
  Watch again

  Активний асистент з контролем безпечної дистанції DISTRONIC

  Активний асистент з системою контролю безпечної дистанції DISTRONIC робить більш легким водіння на тривалих відрізках шляху та при русі з частими зупинками та зрушеннями з місця. Бажану відстань та швидкість можна просто і комфортно налаштувати за допомогою багатофункціонального рульового колеса.

 • Пакет контролю смуги руху

  Пакет контролю смуги руху

  На зображенні ліве зовнішнє дзеркало з символом попередження системи контролю мертвої зони універсала E-Класу.

  Пакет контролю смуги руху

  Пакет контролю смуги руху захищає вас від наслідків випадкового виїзду зі своєї смуги руху. Поєднання активної системи контролю смуг руху та системи контролю мертвої зони завчасно розпізнає можливі небезпеки, попереджує візуально та акустично і може підтримати одностороннім застосуванням гальмівної системи при поверненні на початкову смугу руху.

 • Проекційний дисплей

  Проекційний дисплей

  На зображенні демонструється проекція проекційного дисплея універсала E-Класу з перспективи водія.

  Проекційний дисплей

  Проекційний дисплей показує водієві важливу інформацію. Він проектує віртуальне зображення розміром приблизно 21 x 7 см у поле зору водія, яке транслюється над капотом на відстані близько 2 м від його очей. Такимчином не має потреби відводити погляд від подій на дорозі.

 • Система розпізнавання дорожніх знаків

  Система розпізнавання дорожніх знаків

  На зображенні функція системи розпізнавання дорожніх знаків, яка розпізнає обмеження швидкості і може його показати.

  Система розпізнавання дорожніх знаків

  Система виявляє та відображає на дисплеї знаки обмеження швидкості, заборони в’їзду, обгону та їх скасування. При в'їзді на дорогу проти напрямку руху система увімкне візуальне та звукове попередження з відображенням на дисплеї відповідних дорожніх знаків.

  Доступно лише як складова пакету в поєднанні з COMAND Online.

  Система розпізнавання дорожніх знаків та окремі функції доступні не у всіх країнах. Оптичне та акустичне попередження про неправильний в'їзд при відповідних знаках зокрема доступно лише у Німеччині.

 • Бічна система PRE-SAFE® Impuls

  Бічна система PRE-SAFE® Impuls

  На зображенні два автомобіля, що перетинають перехрестя.
  Watch again

  Бічна система PRE-SAFE® Impuls

  Бічна система PRE-SAFE® Impuls доповнює концепцію пасивної безпеки, попереджаючи водія та переднього пасажира про бічне зіткнення. Додаткові датчики фіксують загрозу бічних зіткнень з боку інших учасників дорожнього руху. Після виявлення небезпеки голова і верхня частина тіла водія і переднього пасажира трохи зміщуються до центру автомобіля. Імпульс забезпечується повітряними камерами, які надуваються за допомогою піропатронів в бічних валиках спинки сидіння з боку передбачуваного удару. Це знижує ризик травмування.

  Ця функція доступна лише в пакеті допоміжних систем плюс.

 • Система PRE-SAFE®

  Система PRE-SAFE®

  На зображенні показано функцію системи PRE-SAFE® універсала Е-Класу.

  Система PRE-SAFE®

  Система допомагає завчасно розпізнати небезпечні ситуації та активує попереджувальні заходи із захисту водія та пасажирів у разі загрози зіткнення. До обсягу функції належать, разом з реверсивним аварійним натягувачем ременя безпеки в інерційній котушці та іншими заходами, нова система PRE-SAFE® Sound.