Особливості обладнання.

Зробіть EQB тільки своїм EQB.

EQB 300 4MATIC: витрата електроенергії у кВт·год/100 км (змішаний цикл): 19,4-18,1; викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0.
EQB 350 4MATIC: витрата електроенергії у кВт·год/100 км (змішаний цикл): 19,4-18,1; викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0.

Конфігурація за кілька кроків


Таким чином, EQB буде більш індивідуальним.

Лінії виконання для екстер'єру та інтер'єру, продумані пакети та численні додаткові можливості індивідуалізації для EQB.

Конфігурація за кілька кроків


Таким чином, EQB буде більш індивідуальним.

Лінії виконання для екстер'єру та інтер'єру, продумані пакети та численні додаткові можливості індивідуалізації для EQB.

Серійна комплектація


Особливості серійного обладнання.

Багато привабливих рішень в галузі дизайну, комфорту та безпеки входять до серійної комплектації EQB.

Серійна комплектація


Особливості серійного обладнання.

Багато привабливих рішень в галузі дизайну, комфорту та безпеки входять до серійної комплектації EQB.

Drag horizontally
 • Das Bild zeigt die 4-Wege-Lordosenstütze des EQB von Mercedes-EQ.

  4-позиційний поперековий підпір.

  Для ергономічного положення тіла та розвантаження м'язів спини. 4-позиційний поперековий підпір - це невелика деталь з великим ефектом. Вона підлаштовується під поперековий відділ хребта та забезпечує його підтримку. Є чотири налаштування: вище, нижче, слабше чи сильніше.

 • Das Bild zeigt das Ablagefach in der Mittelkonsole mit Rollo des EQB von Mercedes-EQ.

  Речове відділення на центральній консолі із шторкою.

  Виконана з вишуканого матеріалу шторка відділення на центральній консолі служить елегантним захистом від сторонніх поглядів. Вона добре виглядає, інтер'єр виглядає акуратнішим, а все потрібне знаходиться під рукою. На практичних полицях розміщуються типові повсякденні предмети, такі як смартфон, гаманець або ключі.

 • Система попередження про швидкісні обмеження.

  За допомогою системи попередження про швидкісні обмеження вам буде легко дотримуватися вказаних обмежень і уникнути непотрібних штрафів. Система показує, що дозволено: вона може розпізнавати поточні обмеження швидкості за допомогою камери та відображати їх на комбінації приладів. Також реєструються додаткові знаки з обмеженнями для окремих погодних умов, наприклад, за сирої погоди.

 • Das Bild zeigt die Dachbedieneinheit des EQB von Mercedes-EQ mit transparenten Lichtscheiben.

  Пакет освітлення та оглядовості.

  Більше джерел світла для зручності орієнтування, і всі вони добре виглядають: наприклад, прозорі розсіювачі в стельовій блок-панелі управління створюють тривимірний ефект кристала. Щоб кинути швидкий погляд на себе або виправити макіяж, скористайтеся косметичним дзеркалом з підсвічуванням у сонцезахисному козирку.

 • Цифрове радіо.

  Цифровий радіоприймач пропонує більше інформації та розваг завдяки значно більшій кількості програм. Виберіть улюблені радіостанції. При цьому чіткий прийом без додаткових шумів підвищує насолоду від прослуховування.

 • Das Bild zeigt das Multimediasystem MBUX im EQB von Mercedes-EQ mit 26 cm (10,25“)-Display.

  Мультимедійна система MBUX.

  За допомогою системи MBUX можна легко та просто керувати різними функціями EQB через великі екрани високої роздільної здатності – за допомогою жестів, торкання чи голосу. За допомогою слів «Привіт, Мерседес» можна активувати систему MBUX та озвучити побажання. Інтерфейси для смартфона та цифрових носіїв даних відкривають чудові можливості мультимедійної системи.

 • Світлодіодне підсвічування салону.

  Надайте інтер'єру вигляд, що повністю відповідає вашим особистим уподобанням або настрою в даний момент. З 64 кольорів естетичного підсвічування створюються захоплюючі комбінації, які можуть динамічно змінювати одна одну або освітлювати кілька зон різними кольорами.

 • Das Bild zeigt den Kneebag des EQB von Mercedes-EQ.

  Колінна подушка безпеки.

  Колінна подушка безпеки захищає ноги при сильному фронтальному зіткненні від контакту з кермовою колонкою або панеллю приладів. Це може запобігти або полегшити травму. При цьому подушка розкривається за мілісекунди та стабілізує весь тулуб. Завдяки цьому всі компоненти системи утримання пасажирів, включаючи пас безпеки, працюють максимально узгоджено.

The image shows the interior of the EQB by Mercedes-EQ with standard equipment.
 • 4-позиційний поперековий підпір.

 • Речове відділення на центральній консолі із шторкою.

 • Система попередження про швидкісні обмеження.

 • Пакет освітлення та оглядовості.

 • Цифрове радіо.

 • Мультимедійна система MBUX.

 • Світлодіодне підсвічування салону.

 • Колінна подушка безпеки.

Drag horizontally
 • Світлодіодна лінія.

  Світлодіодна лінія підсвічування розташована спереду у верхній частині облицювання з чорною панеллю і ззаду між світлодіодними задніми елементами зовнішнього освітлення і виступає як акцентна і характерна риса EQB.

 • Das Bild zeigt den Adaptiven Fernlicht-Assistent des EQB von Mercedes-EQ.

  Високопродуктивні світлодіодні фари.

  Високопродуктивні світлодіодні фари підвищують безпеку вночі і забезпечують автомобілю неповторний зовнішній вигляд, що запам'ятовується. Завдяки використанню світлодіодної технології вони краще висвітлюють дорожнє полотно, ніж звичайні фари, споживаючи менше електроенергії.

  Активуйте систему адаптивного керування дальнім світлом за допомогою спеціальної команди та використовуйте перевагу високої дальності освітлення. Коли система реєструє відсутність інших автомобілів у попутному та зустрічному напрямках, вона автоматично включає дальнє світло фар. Тож ви краще можете бачити дорожнє полотно або розпізнавати небезпеки. І вам не доведеться постійно перемикатися на ближнє світло фар вручну.

 • Лінія виконання Progressive.

  Лінія виконання Progressive значно підвищує цінність автомобіля. Цінність, яку ви можете побачити та відчути: наприклад, завдяки сидінням підвищеної комфортності, оббивкою зі штучної шкіри ARTICO та тканини «Флерон» та комфорт-пакетом для сидінь або шкіряному рульовому колесу. Аеродинамічні 18-дюймові легкосплавні колісні диски та рейлінги на даху з полірованого алюмінію ушляхетнюють екстер'єр.

 • Das Bild zeigt das Laderaum-Paket des EQB von Mercedes-EQ.

  Пакет розширення можливостей багажного відділення.

  Використовуйте багажне відділення для повсякденних потреб та поїздок на відпочинок ще практичніше та безпечніше. Пакет для розширення можливостей багажного відділення поєднує додаткові можливості для зберігання або підключення, до яких, наприклад, відноситься розетка на 12 В. Ваш автомобіль виграє в різноманітності і перетворюється на мініатюрну зарядну станцію. Наприклад, він забезпечує електроенергією сумку-холодильник для походу за покупками чи пляж.

 • Das Bild zeigt den Knopf der EASY-PACK Heckklappe des EQB von Mercedes-EQ.

  Двері багажного відділення EASY-PACK.

  Дійсно практично: двері багажного відділення EASY-PACK відчиняються і закриваються за допомогою електроприводу, що робить завантаження та розвантаження багажного відділення ще більш комфортними. Процес відкривання або закриття зручно запускається натисканням кнопки і в будь-який момент може бути перерваний повторним натисканням.

 • Камера заднього виду.

  Камера заднього виду передає зображення зони за автомобілем на мультимедійний дисплей. Приховані перешкоди та бордюри потрапляють у поле зору завдяки різним режимам зображення. Так, ви зможете впевнено керувати автомобілем навіть при паркуванні в місцях із поганим оглядом. Крім того, зображення з камери полегшує під'їзд до причепа та його підключення.

The image shows the exterior of the EQB by Mercedes-EQ with standard equipment.
 • Світлодіодна лінія.

 • Високопродуктивні світлодіодні фари.

 • Лінія виконання Progressive.

 • Пакет розширення можливостей багажного відділення.

 • Двері багажного відділення EASY-PACK.

 • Камера заднього виду.

Пакети обладнання


Оптимальні пакети для будь-яких вимог.

Три опціональні пакети різнорівневого оснащення поєднують у собі численні рішення в галузі комфорту, безпеки та технологій. Ціни окремих пакетів обладнання при цьому не підсумовуються - наприкінці ви платите лише за пакет, який вибрали.

Пакети обладнання


Оптимальні пакети для будь-яких вимог.

Три опціональні пакети різнорівневого оснащення поєднують у собі численні рішення в галузі комфорту, безпеки та технологій. Ціни окремих пакетів обладнання при цьому не підсумовуються - наприкінці ви платите лише за пакет, який вибрали.

 • Пакет Advanced

  Пакет Advanced.

  The image shows the widescreen cockpit in the EQB from Mercedes-EQ.

  Широкоформатний дисплей передньої панелі

  Пакет Advanced.

  Пакет Advanced доповнює автомобіль естетичними та корисними елементами. Два чудові дисплеї діагоналлю 26 см (10,25") зливаються в салоні в єдиний широкоформатний дисплей передньої панелі та утворюють цифрову центральну панель управління. Крім того, різні допоміжні системи допоможуть у напружених ситуаціях утримувати все під контролем.

  • Широкоформатний дисплей передньої панелі включає мультимедійний дисплей і повністю цифровий дисплей приладів діагоналлю 26 см (10,25") кожен
  • Паркувальний пакет із камерою заднього виду
  • Пакет дзеркал
  • Система контролю «сліпих» зон
 • Пакет Advanced Plus

  Пакет Advanced Plus.

  The image shows the stowage compartment for wireless charging in the oddments tray at the front in the centre console of the EQB from Mercedes-EQ.

  Бездротова система заряджання для мобільних пристроїв

  Пакет Advanced Plus.

  Цей пакет значно підвищує рівень комфорту. Додатково до пакету Advanced ви отримаєте комфортний пакет KEYLESS-GO. Крім того, під час поїздки, доки ваш смартфон може заряджатися за допомогою бездротової технології, за ваше гарне самопочуття відповідатимуть двозонний клімат-контроль THERMOTRONIC та потужна акустична система з розширеними функціями.

  • Бездротова система заряджання для мобільних пристроїв
  • Кліматична установка THERMOTRONIC
  • Комфорт-пакет KEYLESS-GO
  • Акустична система з розширеними функціями
  • Широкоформатний дисплей передньої панелі включає мультимедійний дисплей і повністю цифровий дисплей приладів діагоналлю 26 см (10,25") кожен
  • Паркувальний пакет із камерою заднього виду
  • Пакет дзеркал
  • Система контролю «сліпих» зон
 • Пакет Premium

  Пакет Premium.

  The image shows the Burmester® surround sound system of the EQB from Mercedes-EQ.

  Акустична система об'ємного звучання Burmester®

  Пакет Premium.

  Цей пакет виводить комплектацію вашого Mercedes на найвищий рівень – додатково до пакетів Advanced та Advanced Plus. Наприклад, панорамний дах зі зсувним люком дозволяє більшою мірою наповнити салон світлом або свіжим повітрям. Пропозицію гармонійно доповнюють чудове звучання акустичної системи об'ємного звучання Burmester® та паркувальний пакет із камерою 360°.

  • Паркувальний пакет із камерою 360°
  • Акустична система об'ємного звучання Burmester®
  • Бездротова система заряджання для мобільних пристроїв
  • Кліматична установка THERMOTRONIC
  • Комфорт-пакет KEYLESS-GO
  • Широкоформатний дисплей передньої панелі, що включає мультимедійний дисплей і повністю цифровий дисплей приладів діагоналлю 26 см (10,25") кожен
  • Пакет дзеркал
  • Система контролю «сліпих» зон

  Через перебої в поставках для деяких автомобілів можливе тимчасове обмеження доступності комунікаційного модуля (LTE). Особливо це стосується сервісів Mercedes Me Connect, включаючи систему екстреного виклику (eCall). Актуальну інформацію можна отримати у дилерів Mercedes-Benz.

Додаткові опції


Більше можливостей для вашого EQB

Ще більше комфорту, безпеки чи функціоналу: вивчіть усі доступні варіанти додаткового обладнання, які можна замовити разом у будь-якому із трьох пакетів обладнання.

Додаткові опції


Більше можливостей для вашого EQB

Ще більше комфорту, безпеки чи функціоналу: вивчіть усі доступні варіанти додаткового обладнання, які можна замовити разом у будь-якому із трьох пакетів обладнання.

The image shows the optionally available panoramic sliding sunroof of the EQB from Mercedes-EQ.

Панорамний дах зі зсувним люком

The image shows the graphical representation of the ENERGIZING Package Plus for the EQB from Mercedes-EQ.

Пакет ENERGIZING Plus

Більше опцій.

Дізнайтесь більше про додаткове обладнання для підвищення комфорту.

The image shows a graphical representation of the PRE-SAFE® system in the EQB from Mercedes-EQ.

Система PRE-SAFE®

The image shows a graphical representation of the EQB from Mercedes-EQ with the optional Driving Assistance Package.

Пакет допоміжних систем

Більше додаткових опцій.

Дізнайтесь більше про додаткове обладнання для підвищення безпеки.

The image shows the EQB from Mercedes-EQ with head-up display.

Інноваційний пакет системи MBUX

The image shows the multimedia display in the EQB from Mercedes-EQ with Apple CarPlay®.

Інтеграція смартфона

Більше додаткових опцій.

Дізнайтеся більше про додаткове обладнання для розширення функціональних можливостей.

EQB 300 4MATIC: витрата електроенергії у кВт·год/100 км (змішаний цикл): 19,4-18,1; викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0.
EQB 350 4MATIC: витрата електроенергії у кВт·год/100 км (змішаний цикл): 19,4-18,1; викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0.