Пакет Advanced Plus.

Друге оновлення обладнання для EQB.

Пакет Advanced Plus.

Друге оновлення обладнання для EQB.

The image shows the stowage compartment for wireless charging in the oddments tray at the front in the centre console of the EQB from Mercedes-EQ.

Бездротова система заряджання для мобільних пристроїв.

Час поїздки стає часом зарядки – одним рухом руки смартфон виявляється у відсіку для дрібних речей та починається його бездротова зарядка. Бездротове заряджання всіх сумісних смартфонів незалежно від марки та моделі.

The image shows the THERMOTRONIC automatic climate control system in the EQB from Mercedes-EQ.

Кліматична установка THERMOTRONIC.

Кліматична установка THERMOTRONIC індивідуально регулює температуру у двох зонах. Таким чином, ви та передній пасажир можете окремо встановлювати кращий кліматичний режим. Наступне налаштування не потрібно, оскільки чутливі датчики реєструють зміну умов, наприклад, сонячне випромінювання.

The image symbolises the KEYLESS-GO comfort package for the EQB from Mercedes-EQ.

Комфорт пакет KEYLESS-GO.

З комфорт-пакетом KEYLESS-GO можна запускати двигун і розблокувати автомобіль просто маючи при собі ключ. Функція HANDS-FREE ACCESS дозволяє повністю автоматично відкривати та закривати кришку багажного відсіку без дотику до неї.

The image shows the EQB from Mercedes-EQ with the focus on the sound system.

Акустична система із розширеними функціями.

З акустичною системою подорож стане приємною навіть на слух. При цьому точно настроєна на параметри салону система динаміків забезпечує динамічне відтворення музики.

The image shows the large, high-resolution fully digital Instrument Display in the EQB from Mercedes-EQ.

Повністю цифровий дисплей.

На повністю цифровому дисплеї приладів, вбудованому в передню широкоформатну панель, в полі зору водія відображається вся важлива інформація і показники автомобіля.

The image shows the media display with a 26 cm (10.25-inch) screen diagonal in the EQB from Mercedes-EQ.

Мультимедійний дисплей.

Ще один компонент широкоформатної передньої панелі – мультимедійний дисплей розміром 26 см (10,25") із сенсорним керуванням, який відтворює мультимедійні дані з дивовижною чіткістю та чудовою якістю.

The image shows the EQB by Mercedes-EQ with focus on the exterior mirror.

Пакет дзеркал.

Зовнішні дзеркала заднього виду складаються за допомогою електроприводу, тобто натисканням кнопки можна зробити автомобіль вужчим. Крім того, зовнішнє дзеркало заднього виду з боку водія та внутрішньосалонне дзеркало заднього виду можуть реєструвати світло фар ззаду і автоматично затемнюватися.

The image shows a graphical representation of the Parking Package with reversing camera in the EQB from Mercedes-EQ.

Паркувальний пакет із камерою заднього виду.

З цим пакетом ви легко впораєтеся з в'їздом навіть на вузькі вільні місця для паркування. Активна система допомоги при паркуванні з функцією PARKTRONIC знайде місце для паркування і допоможе припаркуватися. Крім того, камера заднього виду допоможе уникнути дорогих пошкоджень кузова.

The image shows a graphical representation of the Blind Spot Assist of the EQB from Mercedes-EQ.

Система контролю "сліпих" зон.

Система контролю "сліпих" зон може попередити візуальним і звуковим сигналом про небезпеку бічного зіткнення з іншими учасниками дорожнього руху. Навіть після закінчення поїздки система продовжує працювати і попередить про можливу небезпеку при відчиненні дверей.