Пакет Premium.

Третє оновлення комплектації EQB.

Через перебої в поставках для деяких автомобілів можливе тимчасове обмеження доступності комунікаційного модуля (LTE). Особливо це стосується сервісів Mercedes Me Connect, включаючи систему екстреного виклику (eCall). Інформацію, що постійно оновлюється, можна отримати у дилерів Mercedes-Benz.

 

Пакет Premium.

Третє оновлення комплектації EQB.

Через перебої в поставках для деяких автомобілів можливе тимчасове обмеження доступності комунікаційного модуля (LTE). Особливо це стосується сервісів Mercedes Me Connect, включаючи систему екстреного виклику (eCall). Інформацію, що постійно оновлюється, можна отримати у дилерів Mercedes-Benz.

 

The image shows the optionally available panoramic sliding sunroof of the EQB from Mercedes-EQ.

Панорамний дах із зсувним люком.

Завдяки панорамному даху зі зсувним люком ви відчуєте чудове почуття свободи та насолодитеся приємною світлою атмосферою в салоні.

The image shows a graphical representation of the Parking Package with 360° camera in the EQB from Mercedes-EQ.

Паркувальний пакет із камерою 360°.

Дует активної системи допомоги при паркуванні та камери 360° допоможе вам при пошуку місця для паркування, а також при в'їзді та виїзді з паркувального місця та маневруванні. Особливо вражає круговий огляд завдяки камері 360°, включаючи віртуальний вигляд із висоти пташиного польоту.

The image shows one of twelve speakers of the Burmester® surround sound system in the EQB from Mercedes-EQ.

Система об'ємного звучання Burmester®.

Високопродуктивні динаміки із вихідною потужністю до 590 Вт забезпечують першокласний об'ємний звук. Ви можете спеціально оптимізувати звучання для передніх та задніх сидінь, щоб підсилити враження від прослуховування.

The image shows the stowage compartment for wireless charging in the oddments tray at the front in the centre console of the EQB from Mercedes-EQ.

Бездротова система заряджання для мобільних пристроїв.

Час поїздки стає часом зарядки – одним рухом руки смартфон виявляється у відсіку для дрібних речей та починається його бездротова зарядка. Бездротове заряджання всіх сумісних смартфонів незалежно від марки та моделі.

The image shows the THERMOTRONIC automatic climate control system in the EQB from Mercedes-EQ.

Кліматична установка THERMOTRONIC.

Кліматична установка THERMOTRONIC індивідуально регулює температуру у двох зонах. Таким чином, ви та передній пасажир можете окремо встановлювати кращий кліматичний режим. Наступне налаштування не потрібно, оскільки чутливі датчики реєструють зміну умов, наприклад, сонячне випромінювання.

The image shows the KEYLESS-GO comfort package for the EQB from Mercedes-EQ.

Комфорт пакет KEYLESS-GO.

З комфорт-пакетом KEYLESS-GO можна запускати двигун і розблокувати автомобіль просто маючи при собі ключ. Функція HANDS-FREE ACCESS дозволяє повністю автоматично відкривати та закривати кришку багажного відсіку без дотику до неї.

The image shows the large, high-resolution fully digital Instrument Display in the EQB from Mercedes-EQ.

Повністю цифровий дисплей.

На повністю цифровому дисплеї приладів, вбудованому в передню широкоформатну панель, в полі зору водія відображається вся важлива інформація і показники автомобіля.

The image shows the media display with a 26 cm (10.25-inch) screen diagonal in the EQB from Mercedes-EQ.

Мультимедійний дисплей.

Ще один компонент широкоформатної передньої панелі – мультимедійний дисплей розміром 26 см (10,25") із сенсорним керуванням, який відтворює мультимедійні дані з дивовижною чіткістю та чудовою якістю.

The image shows the EQB by Mercedes-EQ focussing on the exterior mirror.

Пакет дзеркал.

Зовнішні дзеркала заднього виду складаються за допомогою електроприводу, тобто натисканням кнопки можна зробити автомобіль вужчим. Крім того, зовнішнє дзеркало заднього виду з боку водія та внутрішньосалонне дзеркало заднього виду можуть реєструвати світло фар ззаду і автоматично затемнюватися.

The image shows a graphical representation of the Blind Spot Assist of the EQB from Mercedes-EQ.

Система контролю "сліпих" зон.

Система контролю "сліпих" зон може попередити візуальним і звуковим сигналом про небезпеку бічного зіткнення з іншими учасниками дорожнього руху. Навіть після закінчення поїздки система продовжує працювати і попередить про можливу небезпеку при відчиненні дверей.