Mercedes-AMG GLA.

Це не SUV. Це AMG.

Крутний момент 

від 400 Нм до 500 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p>

Прискорення 

від 5,2 с до 4,3 с

від 0 до 100 км/год

Потужність

від 306 к.с. до 422 к.с.<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p>

Головні особливості автомобіля


Показує вам новий вільний простір, про який ви раніше і не здогадувалися.

Вас ніщо не зупинить і не обмежить вашої свободи. Оскільки Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC може довезти вас куди завгодно, де є дороги, а часто навіть туди, де їх немає. Усе це разом з нестримною експресивністю автомобіля, побачивши який, одразу помічаєш, що він належить до сімейства авто з відмінними експлуатаційними характеристиками AMG.

Головні особливості автомобіля


Показує вам новий вільний простір, про який ви раніше і не здогадувалися.

Вас ніщо не зупинить і не обмежить вашої свободи. Оскільки Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC може довезти вас куди завгодно, де є дороги, а часто навіть туди, де їх немає. Усе це разом з нестримною експресивністю автомобіля, побачивши який, одразу помічаєш, що він належить до сімейства авто з відмінними експлуатаційними характеристиками AMG.

The image shows the exterior design of the new Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+.

Екстер'єр

The image shows the interior design of the new Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

Інтер'єр

На зображенні показано експлуатаційні характеристики нового Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

Продуктивність

Дизайн екстер'єру


І негайно повага звідусіль.

Дизайн екстер'єру


І негайно повага звідусіль.

 • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

  Дивовижно неповторний: Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC – це ваша «брама» у світ ефективного руху AMG, а також справжня квінтесенція спортивних автомобілів, зокрема, в екстер'єрі: його дизайн випромінює неймовірну впевненість у собі та з першого погляду демонструє приналежність до унікального сімейства AMG.

  На зображенні показано новий Mercedes-AMG GLА 35 4MATIC, вид спереду.

  Характерна передня частина AMG

  У кадрі показано панель облицювання радіатора нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Яскрава фірмова решітка радіатора AMG з вертикальними ламелями, передній бампер AMG, передній сплітер та декоративні елементи кольору «сріблястий хром» на горизонтальних ламелях бічних повітрозабірних решіток підкреслюють упевнений в собі динамічний образ нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з першого погляду. І це лише початок.

  Задній бампер AMG та спойлер AMG

  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Змініть перспективу – ваші емоції залишаться незмінними. Адже навіть ззаду експресивний дизайн Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC – задній бампер AMG з двома круглими насадками випускних труб та крайка спойлера AMG – вражає. І це ще не кінець.

  Легкосплавні колісні диски AMG

  На зображенні показано легкосплавне дискове колесо нового Mercedes-AMG GLА 35 4MATIC.

  Адже ви не можете надивитися на динамічний дизайн нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC. Ми можемо це зрозуміти. Що підкреслює цей образ краще, ніж легкосплавні колісні диски AMG? Виберіть одне з виконань, що надихають своєю пристрастю: від 48,3 см (19") до 53,3 см (21").

 • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ і Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

  GLA 45 4MATIC+ вражає своїм надзвичайно спортивним виглядом, помітним уженавіть в статиці. Видатними ознаками є система випуску відпрацьованих газів AMG з двома подвійними вихлопними трубами, задній бампер з дифузором та задній спойлер. GLA 45 S 4MATIC+ вирізняється гальмовими супортами, пофарбованими в червоний колір та ще більшими патрубками системи випуску відпрацьованих газів.

  На зображенні показано Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ ззаду.

  Заднє антикрило AMG  

  На зображенні заднє антикрило AMG в Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  Розроблені у аеродинамічній трубі навісні деталі з опційного пакету аеродинаміки AMG покращують притискну силу на високих швидкостях та при цьому є основою ще більшої насолоди від руху. Фіксоване заднє антикрило AMG глянцевого чорного кольору є чіткою заявою про бажання безкомпромісної продуктивності.

  Система випуску відпрацьованих газів AMG

  На зображенні AMG система випуску відпрацьованих газів у Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  GLA 45 S 4MATIC+ є лідером у сімействі Mercedes-AMG GLA. А також має вихлопну систему AMG з двома круглими хромованими подвійними вихлопними трубами діаметром 90 мм, написом AMG та рифленням на внутрішній стороні труб.

  Передній бампер зі збільшеним переднім сплітером та додатковими аеродинамічними елементами

  На зображенні AMG передній фартух у Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  Більший передній сплітер, що міститься у аеродинамічному пакеті AMG, та додаткові завихрювачі чорного глянцевого кольору підвищують притискну силу і таким чином динаміку руху Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ і GLA 45 S 4MATIC+.

  Пофарбовані у червоне гальмівні супорти

  На зображенні пофарбований у червоне гальмівний супорт у Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  Пофарбовані у червоне гальмівні супорти з чорним написом AMG уже візуально підкреслює потужність. Оскільки з 6-поршневими гальмівними супортами та збільшеними до 360 мм перфорованими гальмівними дисками ви отримаєте чудові показники уповільнення і високу точність – навіть при тривалих високих навантаженнях.

Дизайн інтер'єру


Набагато більше, ніж просто робоче місце.

Дизайн інтер'єру


Набагато більше, ніж просто робоче місце.

 • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

  Зона органів управління AMG заслуговує це ім'я. Від характерних для AMG приладів та індикації до спортивних сидінь та сплощеного знизу багатофункціонального спортивного рульового колеса, оббитого шкірою Наппа, з алюмінієвими підкермовими перемикачами передач. Це означає, що ви інтуїтивно контролюєте не тільки автомобіль, але і всі вулиці в вашому місті.

  The image shows the interior of the new Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Передня панель AMG

  The image shows the cockpit of the new Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Мультимедійна система MBUX з комбінацією приладів разом з меню AMG і мультимедійним дисплеєм виводить додаткову спортивну інформацію та індикацію в хвилюючому дизайні AMG. Центральна консоль AMG з фірмовою опорою для рук AMG та з інтегрованими перемикачами для керування ручним режимом коробки передач, 3-рівневою ESP® та опціональною ходовою частиною AMG RIDE CONTROL створена для високої ефективності руху.

  Багатофункціональне рульове колесо AMG оббите шкірою Наппа

  На зображенні показано рульове колесо нового Mercedes-AMG GLА 35 4MATIC.

  Сплощене знизу рульове колесо AMG Performance з трьома спицями, кнопками сенсорного управління та алюмінієвими підкермовими перемикачами передач доступне в трьох виконаннях. У цьому автомобілі завжди забезпечується абсолютна концентрація при водінні. Перемикачи AMG на кермі надають неперевершене відчуття керування справжнім спортивним автомобілем.

  Спортивні сидіння та ремені безпеки designo

  The image shows the interior of the new Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Червоні акценти в салоні зі спортивними сидіннями в серійному виконанні. Комбінована оббивка зі штучної шкіри ARTICO/чорного мікроволокна DINAMICA підкреслює експресивний характер у контрасті з червоними подвійними декоративними швами та червоними ременями безпеки designo. Відчуйте високу продуктивність.

 • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ and Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

  Інтер'єр з шармом автоперегонів: водія приймають спортивні сидіння з вишуканою оббивкою зі штучної шкіри ARTICO/чорного мікроволокна DINAMICA, спортивне кермо з інтегрованими підрульовими перемикачами передач, а також кнопки для завдяки яким можливе швидке та цілеспрямоване керування специфічними настройками для підвищення динаміки руху. У GLA 45 S 4MATIC+ серійно встановлено зручне для утримування рульове колесо AMG Performance, а також кнопки AMG на рульовому колесі, конструктори яких надихалися Формулою-1.

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG 45/45 S 4MATIC+.

  Перемикачі на кермі AMG

  На зображенні кнопки рульового колеса Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  Ви навіть у будні почуваєтеся, як на трасі перегонів: перемикачі на рульовому колесі AMG у GLA 45 S 4MATIC+ дають можливість швидко та цілеспрямовано керувати спеціальними функціями динаміки руху. Для сфокусованого та орієнтованого на продуктивність руху, а також для створення автентичної атмосфери управління спортивним авто.

  Центральна консоль з кнопками для керування AMG Real Performance Sound

  The image shows the centre console of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  Вже з заводу ваш GLA 45 S 4MATIC+ звучить пристрасно. З опціональною системою AMG Real Performance Sound звук стає ще емоційнішим і ви вирішуєте, як буде чутно турбодвигун в інтер'єрі. Натисканням на кнопку можна регулювати звук між спортивно помірним (BALANCED) або емоційним, як на перегонах (POWERFUL).

  Програма руху «RACE»

  The image shows the media display of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

  У додатковій програмі «RACE» ще більш чіткими стають ходові характеристики GLA 45 S 4MATIC+ (GLA 45 4MATIC+ у поєднанні з пакетом DYNAMIC PLUS). З найкоротшим часом перемикання передач, дуже лінійною реакцією двигуна на натискання педалі акселератора та найспортивнішим налаштуванням ходової частини ваш автомобіль готовий до нових викликів.

  Пакет AMG зі шкіряною оббивкою кольору "Сірий перлинний титан"/чорний

  На зображенні показано інтер'єр Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ зі шкіряним пакетом AMG.

  Насолодіться найвищим проявом спортивності завдяки пакету шкіряних елементів AMG. Оббиті шкірою двох кольорів спортивні сидіння та декоративні шви на панелі інструментів і підвіконному поясі суттєво збільшують ексклюзивність моделі. Для GLA 45 S 4MATIC+ пакет комплектації також можна замовити з жовтими контрастними декоративними швами.

Комплектації AMG


Дайте волю фантазії.

Комплектації AMG


Дайте волю фантазії.

  Пакет AMG Night

  На зображенні показано екстер'єр нового Mercedes-AMG GLА 35 4MATIC з пакетом AMG Night.

  Завдяки яскравим елементам дизайну в чорному та глянцево-чорному тонах ви підкреслите виразний характер свого автомобіля. Особливим чином діють відповідно лакований передній сплітер і чорні блискучі насадки випускних труб. Темні тоновані теплоізоляційні поверхні вікон задньої частини автомобіля також мають свої практичні переваги.

  Пакет AMG Night II*

  The image shows the AMG Night Package and the AMG Night Package II.

  Пакет AMG Night II ідеально підходить для індивідуалістів, які цінують висококласні деталі дизайну. Елементи глянцевого чорного кольору перетворюють вашу модель Mercedes-AMG в справжній витвір мистецтва. 

  Аеродинамічний пакет AMG*

  На зображенні показано новий Mercedes-AMG GLА 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG.

  Розроблений з використанням аеродинамічної труби пакет AMG покращує ходові характеристики на високій швидкості й створює основу для ще більшої насолоди рухом. Навісні деталі збільшують притискну силу. Фіксоване заднє антикрило AMG чітко демонструє прагнення до максимально ефективному руху.

  Сидіння AMG Performance

  На зображенні показано новий Mercedes-AMG GLА 35 4MATIC з пакетом сидінь AMG Performance.

  Сидіння AMG Performance для водія та переднього пасажира відмінно вписуються в спортивний інтер'єр і забезпечують ідеальну підтримку при динамічному проходженні поворотів. Бічні валики спинки та поверхня подушки сидіння надійно фіксують ваше тіло. При цьому ви відчуваєте кожен маневр і насолоджуєтеся відчуттям їзди на справжньому спортивному автомобілі. А при потребі інтегрований підігрів сидінь створює приємний комфорт.

  Накладки порогу з написом "AMG" і підсвічуванням

  На зображенні показано накладки порогу AMG автомобіля Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з написом «AMG» і підсвічуванням.

  Завдяки накладкам порогу AMG ви підкреслюєте спортивний дух та ексклюзивність вашого автомобіля. Накладки порогу з полірованої високоякісної сталі в першому ряді вражають білим написом «AMG» з підсвічуванням, що підкреслює кожен вхід та вихід з автомобіля. Практичне рішення: міцні накладки з високоякісної сталі не лише гарні, але й захищають від пошкоджень.

  Перемикаачі AMG на рульовому колесі

  На зображенні показано кнопки на кермовому колесі AMG на передній панелі Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  З перемикачами AMG ви робите рульове колесо свого автомобіля радикально спортивним: завдяки цьому можливе швидке та цілеспрямоване керування специфічними настройками для підвищення динаміки руху і створення автентичної атмосфери управління спортивним авто.

  AMG TRACK PACE

  На зображенні показано AMG TRACK PACE у новому Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

  Програма AMG TRACK PACE перетворює автомобіль AMG на віртуального інженера перегонів. Отримуючи інформацію про час проходження кіл і окремих секторів, прискорень і дані телеметрії в режимі реального часу, ви можете проаналізувати та покращити свої навички водіння на закритих трасах.

  Рульове колесо AMG обтягнуте шкірою Наппа і нековзним покриттям DINAMICA

  На зображенні рульове колесо AMG Performance у шкірі наппа / мікроволокні DINAMICA в Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+.

  Рульове колесо AMG обтягнуте шкірою Наппа з мікроволокном DINAMICA, створене для точного керування. Типове для AMG сплющене знизу рульове колесо походить зі сфери автоспорту та підкреслює спортивний стиль передньої панелі. Кнопки і перемикачі ергономічно розташовані, інтуїтивно зрозумілі і прості у використанні.

  * Тільки в поєднанні пакетом AMG Night.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC у серійній комплектації.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC у серійній комплектації.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ у серійній комплектації.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ у серійній комплектації.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з пакетом Night AMG.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з пакетом Night AMG.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ з пакетом Night AMG.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ з пакетом Night AMG.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG для передньої частини.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG для задньої частини.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ з пакетом аеродинаміки AMG.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC у серійній комплектації.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC у серійній комплектації.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ у серійній комплектації.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ у серійній комплектації.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з пакетом Night AMG.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з пакетом Night AMG.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+ з пакетом Night AMG.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ з пакетом Night AMG.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG для передньої частини.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG для задньої частини.
  На зображенні показано передню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ з пакетом аеродинаміки AMG.
  На зображенні показано задню частину нового Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG.
  • Передня частина
  • Задня частина

  Вибір недоступний.

  Обрані лінії комплектації містять винятково комплектації для передньої або задньої частини кузова нового Mercedes-AMG GLA.

  • Стандартне виконання GLA 35 4MATIC
  • Стандартне виконання GLA 45 4MATIC+
  • GLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • GLA 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night II
  • GLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • GLA 45 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG*

  Вибір недоступний.

  Обрані лінії комплектації містять винятково комплектації для передньої або задньої частини кузова нового Mercedes-AMG GLA.

  • Стандартне виконання GLA 35 4MATIC
  • Стандартне виконання GLA 45 4MATIC+
  • GLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • GLA 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night II
  • GLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • GLA 45 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG*

  Натисніть і потягніть

  Виберіть два варіанти комплектації та посуньте повзунок, щоб їх порівняти.

  Змінити варіанти комплектації
  Обрати варіанти комплектації

  Оберіть два варіанти комплектації, щоб порівняти їх між собою.

  • Стандартне виконання GLA 35 4MATIC
  • Стандартне виконання GLA 45 4MATIC+
  • GLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • GLA 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night II
  • GLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • GLA 45 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG*
  • Стандартне виконання GLA 35 4MATIC
  • Стандартне виконання GLA 45 4MATIC+
  • GLA 35 4MATIC з пакетом AMG Night
  • GLA 45 S 4MATIC+ з пакетом AMG Night II
  • GLA 35 4MATIC з аеродинамічним пакетом AMG*
  • GLA 45 4MATIC+ з аеродинамічним пакетом AMG*
  * Лише у поєднанні з пакетом AMG Night.

  Продуктивність


  Старт.

  Продуктивність


  Старт.
  • Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC

   Випробуйте цей ідеальний симбіоз продуктивності, потужності та високої динаміки руху – рушайте.

   The image illustrates the performance of the new Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

   4-циліндровий турбодвигун AMG об'ємом 2 літри

   The image shows the engine of the new Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC.

   «Серцем» Mercedes AMG GLA 35 4MATIC є 2-літровий 4-циліндровий двигун AMG потужністю 306 к. с.[1]. Він переконує своїм турбокомпресором «твінскрол» зі швидкою реакцією на всі рухи педалі акселератора. Крім того, його привод вражає великим тяговим зусиллям та надзвичайним крутильним моментом (400 Нм)<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> . Він поєднує в собі оптимальну швидкість реакції за низької частоти обертання зі значним збільшенням потужності навіть за високої частоти обертання, а тому забезпечує повний комфорт руху в будь-яких ситуаціях на дорозі.

   AMG SPEEDSHIFT DCT 8G

   The image shows the AMG SPEEDSHIFT DCT 8G.

   Коробка передач з двома зчепленнями трансформує блискавичну швидкість реакції двигуна з турбонаддуванням AMG у повний комфорт руху та надихає спортивним перемиканням передач, а також дозволяє перемикати передачі у ручному режимі. За допомогою функції RACE START ви зможете досягти оптимального прискорення з нерухомого положення. При цьому завдяки частковому перериванню запалювання під час перемикання на вищу передачу, а також автоматичній функції перегазування водій чує ефектний шум двигуна, особливо в програмі руху Sport+. Так ви насолоджуватиметеся найкращим з двох світів.

   AMG performance 4MATIC

   The image shows AMG Performance 4MATIC+.

   Надшвидкий повний привод AMG Performance 4MATIC з повністю регульованим розподілом зусилля трансформує високу потужність двигуна в оптимальне співвідношення динаміки, тяги та ефективності. Залежно від дорожньої ситуації, багатодискова муфта AMG зі стандартним електромеханічним управлінням забезпечує змінний і швидкий розподіл крутного моменту на приводні колеса. Як наслідок, виникає комбінація дивовижної практичності, високого комфорту руху на дорозі та збалансованої прохідності на бездоріжжі.

   Ходова частина AMG RIDE CONTROL

   The image shows the AMG RIDE CONTROL suspension.

   Опціональна ходова частина AMG RIDE CONTROL підвищує динаміку руху та забезпечує неперевершену продуктивність. Адаптивна амортизація гарантує широкий діапазон налаштувань: від комфортного до спортивного руху. Обравши один з режимів – «Comfort», «Sport» або «Sport+» – одним натисканням кнопки, ви миттєво змінюєте характеристики ходової частини. З «Comfort» ви отримуєте врівноважені характеристики амортизації, «Sport» і «Sport+» підтримають вас з більш жорстким узгодженням під час спортивного руху. У вас є вибір!

   Трирівнева електронна система курсової стабілізації (ESP®)

   The image illustrates the 3-stage Electronic Stability Programme (ESP®).

   Трирівнева електронна система курсової стабілізації ESP® гарантує високий рівень безпеки й комфорту руху, оскільки вона дозволяє індивідуально налаштовувати динаміку руху автомобіля. За допомогою кнопки ESP® водій може вибрати одну з індивідуальних стратегій для втручання системи ESP®: «ESP® ON» – висока надійність, «ESP® SPORT HANDLING MODE» – спортивний режим руху з підвищеним тяговим зусиллям на задньому мості та «ESP® OFF» – рух по спеціальним закритим трасам. Відповідний обраний стан відображається на комбінації приладів AMG.

   Високопродуктивна гальмівна система AMG

   The image shows an AMG high-performance brake system.

   Якщо автомобіль швидко прискорюється, він також має різко гальмувати. Високопродуктивна гальмівна система AMG зі сріблястими гальмівними супортами та чорним написом «AMG» попереду – це рівний суперник потужного привода. Вона дозволяє точно дозувати гальмівне зусилля, зберігаючи стійкість до значних навантажень.

  • Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ і Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+

   Висока продуктивність та великий простір: нові Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+ і GLA 45 S 4MATIC+ з двома варіантами двигунів та придатним обладнанням створюють флагмана серед компактних потужних кросоверів. Вони об'єднують безмежну насолоду від руху та спорідненість з автоспортом з високою придатністю для щоденного використання.

   The image shows the drivetrain of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

   4-циліндровий турбодвигун AMG об'ємом 2 літри

   The image shows the AMG 2.0-litre 4-cylinder turbocharged engine of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

   Високотехнологічний двигун з робочим об'ємом два літри і турбокомпресором «твінскрол» є чемпіоном з потужності. З 387 к.с. і 480 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> у GLA 45 4MATIC+ або 310 421 к.с. і 500 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p> у GLA 45 S 4MATIC+ він продовжує традиції попередників як найсильніший у світі серед 4-циліндрових двигунів, які виготовляються серійно.

   AMG Performance 4MATIC+ з AMG TORQUE CONTROL

   The image shows the AMG Performance 4MATIC+ of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

   Повний привід AMG Performance 4MATIC+ з AMG TORQUE CONTROL поєднує видатну динаміку руху з максимально можливою тягою. Дві багатодискові муфти з електронним керуванням на задньому мості розподіляють крутний момент на ліве та праве колесо залежно від програми руху та ситуації.

   Програма руху RACE та AMG DYNAMICS

   The image shows the media display of the Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

   Для GLA 45 S 4MATIC+ (GLA 45 4MATIC+ з пакетом AMG DYNAMIC PLUS) AMG DYNAMIC SELECT має програму RACE з більш точним контролем часу перемикання передач, реакції дросельної заслінки та налаштувань підвіски. Система керування динамікою руху AMG DYNAMICS розширює функції ESP®, включаючи розподіл зусилля та характеристики рульового управління.

   Високопродуктивна гальмівна система AMG

   На зображенні високопотужна робоча гальмівна система Mercedes-AMG GLA 45/45 S 4MATIC+.

   GLA 45 4MATIC + із пофарбованими в сірий колір гальмівними супортами та білими літерами AMG забезпечує стабільне уповільнення завдяки високопродуктивній гальмівній системі AMG. Придатна для спортивних перегонів гальмівна система у GLA 45 S 4MATIC+ має гальмові супорти, пофарбовані в червоний колір та чорні написи AMG.

  Варіанти двигунів


  Технічні характеристики двигунів GLA.

  Оберіть двигун та порівняйте технічні характеристики.

  Варіанти двигунів


  Технічні характеристики двигунів GLA.

  Оберіть двигун та порівняйте технічні характеристики.

  Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC: витрата палива у комбінованому циклі: 7,5-7,4 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 171-170 г/км;
  Mercedes-AMG GLA 45 4MATIC+: витрата палива у комбінованому циклі: 9,2-9,1 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 211-209 г/км;
  Mercedes-AMG GLA 45 S 4MATIC+: витрата палива у комбінованому циклі: 9,3-9,2 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 212-210 г/км<p>Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Значення витрати палива розраховані на основі цих показників. Показники витрати палива розраховано згідно з Постановою 692/2008/ЄС.</p>