Mercedes-AMG купе GLE

Не SUV. AMG.

Крутний момент

від 520 до 850 Нм<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p>

Прискорення

від 5,3 до 3,8 с

від 0 до 100 км/год

Потужність

від 435 до 612 к. с.<p>Дані номінальної потужності та номінального крутного моменту відповідно до Регламенту (ЄС) № 715/2007 в діючій нині версії.<br> </p>

[1] Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Ці відомості не стосуються окремого автомобіля й не є частиною пропозиції, а слугують винятково для проведення порівняння між різними типами автомобілів. Значення варіюють залежно від обраного опціонального обладнання. [2] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні дані про конкретні рівні викидів CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в місці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

Особливості автомобіля


Від кожного щось. Від усього найкраще.

Спортивний та елегантний дизайн купе, відмінна придатність до бездоріжжя та типова для AMG динаміка руху на дорозі: все це робить новий Mercedes-AMG GLE купе таким особливим. На дорозі і поза нею.

Особливості автомобіля


Від кожного щось. Від усього найкраще.

Спортивний та елегантний дизайн купе, відмінна придатність до бездоріжжя та типова для AMG динаміка руху на дорозі: все це робить новий Mercedes-AMG GLE купе таким особливим. На дорозі і поза нею.

The image shows the exterior of the Mercedes-AMG GLE Coupé.

Екстер'єр

The image shows the interior of the Mercedes-AMG GLE Coupé.

Інтер'єр

На зображенні показано технічний мотив Mercedes-AMG купе GLE.

Продуктивність

Дизайн екстер'єру


Атлет точеними кутами і краями – дизайн екстер'єру.

Дизайн екстер'єру


Атлет точеними кутами і краями – дизайн екстер'єру.

 • Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ купе

  Новий Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+ має поліпшений дизайн екстер'єру, що чітко відрізняється від лінійки AMG Line серійних моделей. Унікальна мова форм екстер'єру простежується і в характерній для AMG решітці радіатора, і в капоті, і в передньому бампері, і в дизайні бічній частині, і в задній частині.

  The image shows the exterior design of the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

  Спортивно-елегантний профіль купе

  The image shows the sporty and elegant Coupé profile of the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé.

  Його динаміку та темперамент не можна не помітити: новий Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+ захоплює з першого погляду – перед усім спортивно-елегантним профілем купе з напруженими лініями.

  Характерна для AMG решітка радіатора

  На зображенні характерна для AMG захисна решітка радіатора Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+.

  Одна з найпомітніших деталей екстер'єру нового Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+ - це характерна для AMG захисна решітка радіатора: з вертикальними ламелями у блискучому хромі та упізнаваним логотипом AMG вона з самого початку дає зрозуміти, що ви можете очікувати від екстер'єру Mercedes-AMG.

  Аеродинамічні виступи

  На зображенні аеродинамічні накладки Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+.

  Потужна форма капота з чіткими аеродинамічними виступами вказує на те, яка неабияка сила ховається в новому Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+.

 • Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ купе і Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ купе

  Ще більше динаміки, ще більше потужності та пристрасті: Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ купе і GLE 63 S 4MATIC+ купе – це два вражаючі нові варіанти моделі, які втілюють досконалість AMG рівною мірою стильно та екстравагантно. Коротше кажучи: вони є найбільш атлетичним позашляховиками.

  На зображенні показано дизайн екстер'єру Mercedes-AMG купе GLE 63 / 63 S 4MATIC+.

  Передній баммпер AMG

  На зображенні показано передній фартух AMG моделі Mercedes-AMG купе GLE 63 / 63 S 4MATIC+.

  Динаміка AMG з першого погляду: передній бампер нової форми з аеродинамічним елементом Jet-Wing та характерними повітрозабірними решітками в спортивному дизайні випромінює впевненість і демонструє характер нових моделей Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ купе і GLE 63 S 4MATIC+ купе.

  Задній бампер AMG

  На зображенні показано задній фартух AMG моделі Mercedes-AMG купе GLE 63 / 63 S 4MATIC+.

  Потужне завершення: задній бампер AMG нової форми зі спортивним дифузором та декоративна планка кольору «сріблястий хром» роблять задню частину нових GLE 63 4MATIC+ купе і GLE 63 S 4MATIC+ купе ще ширшою та атлетичною.

  Система випуску відпрацьованих газів AMG

  На зображенні показано систему випуску відпрацьованих газів AMG моделі Mercedes-AMG купе GLE 63 / 63 S 4MATIC+.

  Система випуску відпрацьованих газів AMG додає ще одну ознаку потужності у задній частині автомобіля і додатково підкреслює спортивний характер нових моделей. Особливі характерні риси: дві кутасті блискучі хромовані здвоєні насадки випускних труб. На GLE 63 S 4MATIC+ купе додатково з рифленням всередині, яке не можна переплутати ні з чим.

Дизайн інтер'єру


Типовий інтер'єр AMG: усе сидить, як влите.

Дизайн інтер'єру


Типовий інтер'єр AMG: усе сидить, як влите.

 • Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+

  Щойно ви сіли у новий Mercedes-AMG, ви з першого погляду розпізнаєте характерний для AMG інтер'єр за червоними акцентами: починаючи з контрастних декоративних швів на елементах оббивки і до ременів безпеки.

  На зображенні дизайн інтер'єру Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+.

  Рульове колесо AMG Performance з обробкою зі шкіри Наппа

  На зображенні рульове колесо AMG Performance у шкірі наппа в Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+.

  Рульове колесо AMG нового покоління з обробкою шкірою Наппа має дуже високу ергономіку для виконання спортивних маневрів. Рульове колесо має характерний дизайн з 3 спицями, усечено в нижній частині, оснащено сенсорними кнопками і алюмінієвими підрульовими перемикачами передач. Накладка рульового колеса привертає увагу написом «AMG», забезпечуючи завершальний штрих.

  Комбінація приладів AMG

  На зображенні AMG комбінація приладів Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+.

  Інтерфейс комбінації приладів з дисплеєм з високою роздільною здатністю був повністю оновлений і вирізняється дизайном, спеціально розробленим для AMG. Крім того, він оснащений різними приладами, наприклад гоночним таймером, заставкою AMG і чотирма різними стилями індикації CLASSIC, Sport, Dezent і спеціальним для AMG стилем Supersport.

  Перемикачі AMG на кермі

  На зображенні кнопки на рульовому колесі AMG Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+.

  Рульове колесо AMG Performance з опциональнимі перемикачами AMG не просто нагадує кермо Формули 1. Вони надають йому радикально спортивний вигляд і забезпечують швидке і цілеспрямоване управління специфічними динамічними функціями. Перемикачі на рульовому колесі ергономічно розташовані в області прямого хвата, тому ваші руки завжди залишаються на кермі. А завдяки інтуїтивно зрозумілій функціональності ваш погляд постійно сфокусований на дорозі.

 • Mercedes-AMG купе GLE 63 4MATIC+ і Mercedes-AMG купе GLE 63 S 4MATIC+

  Салон нового Mercedes-AMG купе GLE 63 4MATIC+ відображає потужність двигуна і випромінює пристрасть до продуктивності. Елементи дизайну та обладнання, специфічні для AMG, забезпечують помітне збільшення в динаміці і комфорті. Інтер'єр S-моделі став ще більш спортивним, а її особливості помітні цінителям AMG з першого погляду.

  На зображенні показано інтер'єр Mercedes-AMG купе GLE 63 / 63 S 4MATIC+.

  Елементи інтер'єру з використанням шляхетної шкіри Наппа AMG

  На зображенні показано інтер'єр купе GLE 63 S 4MATIC+ з елементами інтер'єру з використанням шляхетної шкіри наппа AMG.

  Виняткова розкіш для всіх органів почуттів: численні елементи інтер'єру з високоякісної шкіри Наппа AMG надають благородний вид новим Mercedes-AMG купе GLE вже у серійному варіанті. Завдяки ще більшому вибору додаткових матеріалів та кольорів індивідуальні побажання майже не мають меж.

  Сидіння AMG водія та переднього пасажира

  На зображенні показано сидіння AMG моделі Mercedes-AMG купе GLE 63 / 63 S 4MATIC+.

  Сидіння AMG для водія і переднього пасажира з оптимізованої бічною підтримкою і характерним для сидінь AMG дизайном прикрашені плакеткою «AMG» на спинках. У серійній комплектації вони оброблені високоякісної чорною шкірою Наппа AMG. Інші привабливі варіанти кольорів і матеріалів AMG доступні опціонально.

  Зсувний панорамний дах

  На зображенні показано зсувний панорамний дах Mercedes-Benz купе GLE 63 / 63 S .

  Широкий панорамний дах зі зсувним люком надає дизайну Mercedes-AMG купе GLE 63 4MATIC+ та Mercedes-AMG купе GLE 63 S 4MATIC+ унікальну свободу та додаткову ексклюзивність. А під час руху він забезпечує справжнє відчуття їзди з відкритим верхом і приємну світлу атмосферу в салоні.

Комплектація AMG


Створіть свій персональний Mercedes-AMG GLE купе.

Комплектація AMG


Створіть свій персональний Mercedes-AMG GLE купе.

  Пакет декоративного оздоблення Exclusive

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG GLE Coupé with Exclusive Trim Package.

  Цей пакет декоративних елементів надає салону вашого автомобіля індивідуального шарму. Додаткові декоративні елементи з заднього боку спинок передніх сидінь органічно вписуються в дизайн салону, водночас яскраво контрастуючи з ним. Цим ексклюзивним декором в першу чергу можуть насолоджуватись пасажири в задній частині автомобіля.

  Система випуску відпрацьованих газів AMG Performance 

  На зображенні показано систему випуску відпрацьованих газів AMG Performance автомобіля Mercedes-AMG купе GLE.

  Неперевершений акустичний ефект забезпечує оснащена заслінками система випуску відпрацьованих газів AMG Performance. Завдяки гнучкому регулюванню заслінок у випускному тракті ви можете змінювати звук автомобіля натисканням кнопки. Залежно від програми руху характеристика звучання змінюється від стримано комфортної до максимально емоційної.

  Пакет AMG Night

  The image shows the Mercedes-AMG GLE Coupé with AMG Night Package.

  З пакетом AMG Night вибрані елементи екстер’єру будуть оформлені у глянцево-чорних тонах. Залежно від бажаного кольору лакофарбового покриття вони створюють або сильні контрасти, або плавні переходи. Захопливі акценти або велична стриманість: в обох випадках продемонстровано дух індивідуального, динамічного дизайну.

  Рульове колесо AMG Performance з оздобленням чорним мікроволокном DINAMICA

  The image shows the interior of the Mercedes-AMG GLE Coupé with AMG Performance steering wheel in black DINAMICA microfibre.

  Це рульове колесо AMG повністю оброблено зручним для тримання мікроволокном DINAMICA – для ідеального хвату та точного управління. Типова для AMG приплюснута знизу форма походить зі сфери автоспорту та підкреслює спортивний стиль інтер'єру. Ергономічно розташовані сенсорні кнопки сприяють комфорту під час інтуїтивного управління та уважного водіння.

  Легкосплавні колісні диски AMG розміром 55,9 см (22") з перехрещеними спицями

  На зображенні показано легкосплавні дискові колеса з перехрещеними спицями Mercedes-AMG купе GLE.

  Легкосплавні колісні диски AMG розміром 55,9 см (22") з перехрещеними спицями, чорного матового кольору та полірованим зовнішнім краєм обода: 10 J x 22 ET55 з шинами 285/40 R22 спереду та 11,5 J x 22 ET53 з шинами 325/35 R22 ззаду.

  Карбоновий захисний кожух двигуна AMG

  The image shows the AMG carbon-fibre engine cover of the Mercedes-AMG GLE Coupé.

  Захисний кожух двигуна з високоякісного справжнього карбону вагомо підкреслює потужність вашого автомобіля. Кожух підкреслює спортивність і структурне розташування компонентів двигуна і є справжньою принадою для очей коли відкривається капот.

  Високопродуктивна керамічна композитна гальмівна система AMG

  The image shows the AMG ceramic high-performance composite brake system for the Mercedes-AMG GLE Coupé.

  Керамічна високопродуктивна композитна гальмівна система AMG на передніх колесах є ідеальним доповненням потужному двигуну вашого AMG. Навіть в умовах екстремального навантаження вона забезпечує короткий гальмівний шлях, точне управління і максимальну довговічність. У порівнянні зі стандартними гальмами вона відрізняється малою вагою і, таким чином, підвищує маневреність.

  Доступно тільки для Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC + купе і Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC + купе.

  The image shows the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé with standard equipment from the front.
  The image shows the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé with standard equipment from the rear.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé with standard equipment.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé with standard equipment.
  The image shows the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé with AMG Night Package from the front.
  The image shows the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé with AMG Night Package from the rear.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ Coupé with AMG Night Package.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ Coupé with AMG Night Package.
  The image shows the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé with standard equipment from the front.
  The image shows the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé with standard equipment from the rear.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé with standard equipment.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ Coupé with standard equipment.
  The image shows the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé with AMG Night Package from the front.
  The image shows the Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ Coupé with AMG Night Package from the rear.
  The image shows the front of the Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ Coupé with AMG Night Package.
  The image shows the rear of the Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ Coupé with AMG Night Package.
  • Передня частина
  • Задня частина

  Вибір недоступний

  Обраний варіант комплектації включає елементи обладнання та оснащення виключно для екстер'єру або інтер'єру Mercedes-AMG GLE купе.

  • Серійна комплектація GLE 53 4MATIC+ купе
  • Серійна комплектація GLE 63 4MATIC+ купе
  • GLE 53 4MATIC+ купе з пакетом AMG Night
  • GLE 63 4MATIC+ купе з пакетом AMG Night

  Вибір недоступний

  Обраний варіант комплектації включає елементи обладнання та оснащення виключно для екстер'єру або інтер'єру Mercedes-AMG GLE купе.

  • Серійна комплектація GLE 53 4MATIC+ купе
  • Серійна комплектація GLE 63 4MATIC+ купе
  • GLE 53 4MATIC+ купе з пакетом AMG Night
  • GLE 63 4MATIC+ купе з пакетом AMG Night

  Натисніть і перетягніть

  Виберіть два варіанти комплектації та перемістіть контролер, щоб порівняти їх.

  Змінити варіант комплектації
  Вибрати варіант комплектації

  Виберіть два варіанти комплектації для паралельного порівняння.

  • Серійна комплектація GLE 53 4MATIC+ купе
  • Серійна комплектація GLE 63 4MATIC+ купе
  • GLE 53 4MATIC+ купе з пакетом AMG Night
  • GLE 63 4MATIC+ купе з пакетом AMG Night
  • Серійна комплектація GLE 53 4MATIC+ купе
  • Серійна комплектація GLE 63 4MATIC+ купе
  • GLE 53 4MATIC+ купе з пакетом AMG Night
  • GLE 63 4MATIC+ купе з пакетом AMG Night

  Продуктивність


  Ласкаво просимо на вершину спортивності.

  Потужний 3-літровий рядний шестициліндровий двигун з подвійним наддувом, що забезпечується турбіною та додатковим електричним компресором, а також з інтегрованим стартер-генератором пропонує видатне прискорення та чисте задоволення від руху в новому Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+. Крім цього, ефективний повний привід AMG Performance 4MATIC + забезпечує прекрасну швидкість реакції і створює оптимальну в даній дорожній ситуації тягу.

  Продуктивність


  Ласкаво просимо на вершину спортивності.

  Потужний 3-літровий рядний шестициліндровий двигун з подвійним наддувом, що забезпечується турбіною та додатковим електричним компресором, а також з інтегрованим стартер-генератором пропонує видатне прискорення та чисте задоволення від руху в новому Mercedes-AMG купе GLE 53 4MATIC+. Крім цього, ефективний повний привід AMG Performance 4MATIC + забезпечує прекрасну швидкість реакції і створює оптимальну в даній дорожній ситуації тягу.

  3-літровий рядний шестициліндровий двигун

  Основу типової для AMG динаміки руху становить електрифікований 3-літровий двигун з подвійним турбонаддувом, забезпечуваним турбокомпресором і електричним додатковим компресором.

  Рядний шестициліндровий двигун потужністю 435 к.с. [1] виробляє максимальний крутний момент 520 Нм. Його стартер-генератор EQ Boost короткочасно забезпечує додаткову потужність в 22 л.с. і крутний момент 250 Нм [1], а також подає живлення для 48-вольтової бортової мережі.

  AMG ACTIVE RIDE CONTROL

  Система AMG ACTIVE RIDE CONTROL гасить крени кузова і покращує поперечну стійкість при агресивних маневрах. Результат: більш висока точність управління і динаміка в поворотах, а також типові для AMG захоплюючі відчуття від їзди.

  AMG Performance 4MATIC+

  Ефективний повний привід AMG Performance 4MATIC + забезпечує характерну для AMG миттєву реакцію при розподілі крутного моменту між передніми і задніми колесами.

  Результат: динамічний стиль водіння у граничних діапазонах без втрати тягового зусилля.

  Коробка перемикання передач AMG SPEEDSHIFT TCT 9G

  Коробка AMG SPEEDSHIFT TCT 9G з дев'ятьма передачами з короткими моментами перемикання і функцією перегазовки при перемиканні на нижчу передачу (залежно від обраного режиму руху) чекає на вас.

  Варіанти двигунів


  Технічні характеристики двигунів GLE купе.

  Оберіть двигун та порівняйте технічні характеристики.

  Варіанти двигунів


  Технічні характеристики двигунів GLE купе.

  Оберіть двигун та порівняйте технічні характеристики.

  Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ купе: витрата палива у комбінованому циклі: 9,6 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 219 г/км[1] [2]
  Mercedes-AMG GLE 63 4MATIC+ купе: витрата палива у комбінованому циклі: 11,5 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 262 г/км[1] [2]
  Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC+ купе: витрата палива у комбінованому циклі: 11,5 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 263 г/км[1] [2]

  [1] Вказані значення було розраховано згідно з рекомендованою процедурою вимірювання. Ідеться про «значення NEFZ-CO2» згідно зі статтею 2 п. 1 Імплементаційного регламенту (ЄС) 2017/1153. Ці відомості не стосуються окремого автомобіля й не є частиною пропозиції, а слугують винятково для проведення порівняння між різними типами автомобілів. Значення варіюють залежно від обраного опціонального обладнання. [2] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні дані про конкретні рівні викидів CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в місці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

  Mercedes-AMG GT R купе: витрата палива у комбінованому циклі: 12,4 л/100 км, викиди CO2 у комбінованому циклі: 284 г/км[1]