Характеристики.

Новий GLE купе в цифрах і фактах.

Альтернативний привід


Випробуйте GLE купе з бензиновим або дизельним двигуном і технологією plug-in-hybrid.

Альтернативний привід


Випробуйте GLE купе з бензиновим або дизельним двигуном і технологією plug-in-hybrid.

 • GLE 350 e

  The image shows the drivetrain of the Mercedes-Benz GLE with plug-in-hybrid technology.

  GLE купе з бензиновим двигуном і технологією plug-in-hybrid використовує технологію гібрида що підключається третього покоління від Mercedes-Benz і встановлює нові стандарти в області запасу ходу на електротязі і комфорту руху. Новий GLE 350 e купе поєднує в собі динаміку і ефективність автомобіля з електродвигуном потужністю 100 кВт і батареєю великої ємкості з ефективним чотирициліндровим бензиновим двигуном, забезпечуючи потужність системи до 333 к.с.(1) і крутний момент системи до 700 Нм(1).

  При певному стилі водіння електродвигун забезпечує додаткову потужність при прискоренні або дозволяє проїхати на одній тільки електричній тязі відстань до 106 кілометрів*, дозволяючи вам частину свого повсякденного маршруту проїжджати з нульовими викидами. Це переконливо сприяє його придатності для повсякденного використання - точно так само, як повністю варіативний повний привід з можливістю швидкої зарядки на ходу з інтегрованою зарядною розеткою COMBO і ефективною системою рекуперації на всіх чотирьох колесах. Сюди ж можна віднести і вже відомі такі переваги GLE, як довга колісна база, великий внутрішній простір і практичне багажне відділення незважаючи на розташований тут акумулятор.

  * Дані наведені виходячи із випробувань за циклом NEDC. В реальній ситуації можливі відхилення від сертифікованих нормативних значень. Реальні значення залежать від багатьох індивідуальних чинників, наприклад, індивідуального стилю водіння, оточуючих і дорожніх умов.

 • GLE 350 de

  The image shows the drivetrain of the Mercedes-Benz GLE with plug-in-hybrid technology.

  GLE купе з дизельним двигуном і технологією plug-in-hybrid встановлює нові стандарти в області запасу ходу на електротязі і комфорту руху. Новий GLE 350 de купе поєднує в собі динаміку і ефективність автомобіля з електродвигуном потужністю 100 кВт і батареєю великої ємкості з ефективним чотирициліндровим бензиновим двигуном, забезпечуючи потужність системи до 320 к.с.(1) і крутний момент системи. до 700 Нм(1).


  При певному стилі водіння таким чином електричний запас ходу може досягти 100-106 кілометрів *, що може значно збільшити частку поїздок на електротязі без шкідливих викидів, особливо в місті і на короткі дистанції. Переконливий внесок в придатність до повсякденної експлуатації - точно так само, як повністю варіативний повний привід з можливістю швидкої зарядки на ходу з інтегрованою зарядною розеткою COMBO і ефективною системою рекуперації на всіх чотирьох колесах. Сюди ж можна віднести і вже відомі такі переваги GLE, як довга колісна база, великий внутрішній простір і практичне багажне відділення незважаючи на розташований тут акумулятор.

  * В реальній ситуації можливі відхилення від сертифікованих нормативних значень. Реальні значення залежать від багатьох індивідуальних чинників, наприклад, індивідуального стилю водіння, оточуючих і дорожніх умов.

GLE 350 e 4MATIC купе: витрата палива у середньому 1,6-1,5 л/100 км, викиди CO2 у середньому 37-33 г/км, споживання струму у середньому 23,7-22,3 кВт*год/100 км[2]

GLC 350 de 4MATIC купе: витрата палива у середньому 1,2-1,1 л/100 км, викиди CO2 у середньому 32-29 г/км, споживання струму у середньому 24,0-22,2 кВт*год/100 км[2]

 

Варіанти двигунів


Технічні характеристики двигунів GLE купе.

Оберіть двигун та порівняйте технічні характеристики.

Варіанти двигунів


Технічні характеристики двигунів GLE купе.

Оберіть двигун та порівняйте технічні характеристики.

Габарити


Новий GLE пасує вам бездоганно.

Габарити


Новий GLE пасує вам бездоганно.
На зображенні показані розміри та вигляд спереду Mercedes-Benz купе GLE.
На зображенні показані розміри та вигляд спереду Mercedes-Benz купе GLE.
На зображенні показано габарити Mercedes-Benz купе GLE, вигляд ззаду.
На зображенні показано габарити Mercedes-Benz купе GLE, вигляд збоку.
На зображенні показано габарити Mercedes-Benz купе GLE, вигляд згори.