ПрАТ "АвтоКапітал"

Інформація про компанію

Про компанію

Про компанію

З 19 жовтня 2001 року компанія «АвтоКапітал» – офіційний імпортер автомобілів Mercedes-Benz в Україні, генеральне представництво Daimler AG в Україні та невіддільна частина корпорації УкрАвто.

 

Дилерська мережа компанії «АвтоКапітал» налічує 22 представництва в найбільших містах України.

 

Наша мета: дбати про клієнтів компанії, забезпечувати найвищий рівень обслуговування, а також залучати в компанію талановитих фахівців, сприяти реалізації колективного творчого потенціалу в інтересах наших клієнтів.

 

Задля цієї мети в січні 2007 року компанія «АвтоКапітал» відкрила навчальний центр, який відповідає високим стандартам концерну Даймлер АГ. Тут проходять навчання всі співробітники компанії. Представники Даймлер АГ в рамках програм сертифікації перевіряють процес підбору нового персоналу на дилерських підприємствах та відповідність наявного персоналу профілю вимог.

 

«Найкраще або нічого!» — крилата фраза Готтліба Даймлера. Ці слова характеризують філософію компанії «АвтоКапітал» і принцип роботи колективу. Ми з гордістю пропонуємо нашим клієнтам автомобілі зі світовим ім’ям Mercedes-Benz. Турбота, повага та повна самовіддача – головні принципи ставлення до клієнтів компанії «АвтоКапітал».

 

Адреса: м. Київ, Столичне Шосе, 90 

Номер гарячої лінії: 0 800 500 160

Як стати дилером

Як стати дилером

Інтереси Mercedes-Benz AG в Україні представляє - ПРАТ «Автокапітал» (входить до складу Української Автомобільної Корпорації), яка здійснює продаж і сервісне обслуговування легкових і малотоннажних автомобілів марки «Mercedes-Benz» через мережу офіційних дилерів, а також реалізує комерційну техніку і здійснює сервісне обслуговування.

 

Якщо ви маєте намір співпрацювати з ПРАТ «Автокапітал» з питань продажу та сервісного обслуговування автомобілів Mercedes-Benz в Україні, потрібно заповнити анкету, підготувати копії документів згідно переліку та направити на адресу ПРАТ «Автокапітал». Для довідок та уточнень також можна звернутись до фахівця з розвитку дилерської мережі info@mercedes-benz.ua 

 

У разі зацікавленості ПРАТ «Автокапітал» в розвитку дилерської мережі в даному регіоні, після проведення комплексної перевірки вирішується питання про розробку та погодження відповідного плану заходів.

 


Звертаємо Вашу увагу, що ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» не працює з посередниками.

Compliance

Compliance

ПрАТ «АВТОКАПІТАЛ» є офіційним дистриб'ютором бренду Mercedes-Benz в Україні.


Ми ведемо діяльність відповідно до положень Глобального Договору ООН, дотримуючись наступних принципів:

  • Захист прав людини, проголошених на міжнародному рівні.
  • Сприяння викоріненню примусової та дитячої праці, а також будь-якої дискримінації у сфері праці та зайнятості.
  • Ініціювання поширення екологічної відповідальності, стимуляція розвитку та поширення екологічно безпечних технологій.
  • Протидія будь-яким формам корупції, включаючи хабарництво.


Ми дотримуємося вимог чинного законодавства України, дистриб'юторських угод з компаніями Daimler AG та інших внутрішніх нормативних документів.

 

Ми ведемо чесний бізнес та здійснюємо операційну діяльність законним способом. Ми намагаємося використовувати свій вплив на ринку у боротьбі з корупцією.

 

Ми дотримуємося принципів чесної конкуренції. Ми впевнені, що такі принципи та філософія допомагають нам у досягненні тривалих економічних успіхів.

 

Ми не терпимо неетичну та / або незаконну поведінку з боку своїх співробітників та бізнес партнерів – у таких випадках ми негайно вживаємо необхідних заходів.

 

У досягненні цілей чесного ведення бізнесу та дотриманні принципів compliance-регулювання, нам необхідно заручитися підтримкою наших клієнтів та бізнес-партнерів. Якщо Ви виявили неетичну та / або незаконну поведінку у діяльності співробітника, що представляє бренд Mercedes-Benz, просимо Вас відправити лист на адресу електронної пошти ag@mercedes-benz.ua або здійснити дзвінок за номером +38 067 550 44 97 (лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00).

 

З боку ПрАТ «АВТОКАПІТАЛ» гарантується анонімність особи, що відправила лист або здійснила дзвінок.

 

Юридична інформація

Юридична інформація