ПРАТ "Автокапітал"

Інформація про компанію

Про компанію

Про компанію

З 19 жовтня 2001 року компанія «АвтоКапітал» – офіційний імпортер автомобілів Mercedes-Benz в Україні, генеральне представництво Daimler AG в Україні та невіддільна частина корпорації УкрАвто.

 

Дилерська мережа компанії «АвтоКапітал» налічує 20 представництв в найбільших містах України.

 

Наша мета: дбати про клієнтів компанії, забезпечувати найвищий рівень обслуговування, а також залучати в компанію талановитих фахівців, сприяти реалізації колективного творчого потенціалу в інтересах наших клієнтів.

 

Задля цієї мети в січні 2007 року компанія «АвтоКапітал» відкрила навчальний центр, який відповідає високим стандартам концерну Даймлер АГ. Тут проходять навчання всі співробітники компанії. Представники Даймлер АГ в рамках програм сертифікації перевіряють процес підбору нового персоналу на дилерських підприємствах та відповідність наявного персоналу профілю вимог.

 

«Найкраще або нічого!» — крилата фраза Готтліба Даймлера. Ці слова характеризують філософію компанії «АвтоКапітал» і принцип роботи колективу. Ми з гордістю пропонуємо нашим клієнтам автомобілі зі світовим ім’ям Mercedes-Benz. Турбота, повага та повна самовіддача – головні принципи ставлення до клієнтів компанії «АвтоКапітал».

 

Адреса: м Київ, Столичне Шосе, 90 

Номер гарячої лінії: 0 800 500 160