ПРАТ "Автокапітал"

Інформація про компанію

Про компанію

Про компанію

З 19 жовтня 2001 року компанія ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» – офіційний дистриб’ютор Mercedes-Benz Group AG в Україні в Україні, що входить до групи компаній Корпорації «УкрАвто».

 

Основними напрямками діяльності компанії є продаж нових автомобілів легкового, комерційного та вантажного сегментів, автомобілів з пробігом, розвиток післяпродажного обслуговування та дилерської мережі. На жовтень 2021 року дилерська мережа компанії ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» налічує 22 представництва з продажу та обслуговування автомобілів у найбільших містах України. З вересня 2017 року у столичному дилерському центрі «Автомобільний Дім Україна «Мерседес-Бенц» функціонує спеціалізований центр продажу автомобілів Mercedes-AMG (AMG Performance Center).

 

 

У цей час у ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» (уся мережа) працює більше 600 висококваліфікованих спеціалістів. ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» приділяє велику увагу навчанню персоналу дилерських підприємств. У 2007 році був створений навчальний центр, де проходять підготовку, навчання та ознайомлення з новітніми технологіями Mercedes-Benz консультанти дилерських підприємств та співробітники сервісу.

 

 

Протягом багатьох років компанія займає провідні позиції з обсягу продажів легкових автомобілів преміального сегмента на ринку України. ПРАТ«АВТОКАПІТАЛ» входить до рейтингу «100 найбільших приватних компаній України 2021» за версією Forbes.

 

 

Адреса: м. Київ, Столичне Шосе, 90.


Номер гарячої лінії: 0 800 500 160.

Як стати дилером

Як стати дилером

Інтереси Mercedes-Benz AG в Україні представляє - ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» (входить до складу Української Автомобільної Корпорації), яка здійснює продаж і сервісне обслуговування легкових і малотоннажних автомобілів марки «Mercedes-Benz» через мережу офіційних дилерів, а також реалізує комерційну техніку і здійснює сервісне обслуговування.

 

Якщо ви маєте намір співпрацювати з ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» з питань продажу та сервісного обслуговування автомобілів Mercedes-Benz в Україні, потрібно заповнити анкету, підготувати копії документів згідно переліку та направити на адресу ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ». Для довідок та уточнень також можна звернутись до фахівця з розвитку дилерської мережі info@mercedes-benz.ua

 

У разі зацікавленості ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» в розвитку дилерської мережі в даному регіоні, після проведення комплексної перевірки вирішується питання про розробку та погодження відповідного плану заходів.

 


Звертаємо Вашу увагу, що ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» не працює з посередниками.

Compliance

Compliance

ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» є офіційним дистриб'ютором бренду Mercedes-Benz в Україні.


Ми ведемо діяльність відповідно до положень Глобального Договору ООН, дотримуючись наступних принципів:

  • Захист прав людини, проголошених на міжнародному рівні.
  • Сприяння викоріненню примусової та дитячої праці, а також будь-якої дискримінації у сфері праці та зайнятості.
  • Ініціювання поширення екологічної відповідальності, стимуляція розвитку та поширення екологічно безпечних технологій.
  • Протидія будь-яким формам корупції, включаючи хабарництво.


Ми дотримуємося вимог чинного законодавства України, дистриб'юторських угод з компаніями Mercedes-Benz Group AG та інших внутрішніх нормативних документів.

 

Ми ведемо чесний бізнес та здійснюємо операційну діяльність законним способом. Ми намагаємося використовувати свій вплив на ринку у боротьбі з корупцією.

 

Ми дотримуємося принципів чесної конкуренції. Ми впевнені, що такі принципи та філософія допомагають нам у досягненні тривалих економічних успіхів.

 

Ми не терпимо неетичну та / або незаконну поведінку з боку своїх співробітників та бізнес партнерів – у таких випадках ми негайно вживаємо необхідних заходів.

 

У досягненні цілей чесного ведення бізнесу та дотриманні принципів compliance-регулювання, нам необхідно заручитися підтримкою наших клієнтів та бізнес-партнерів. Якщо Ви виявили неетичну та / або незаконну поведінку у діяльності співробітника, що представляє бренд Mercedes-Benz, просимо Вас відправити лист на адресу електронної пошти ag@mercedes-benz.ua або здійснити дзвінок за номером +38 067 550 44 97 (лінія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00).

 

З боку ПРАТ «АВТОКАПІТАЛ» гарантується анонімність особи, що відправила лист або здійснила дзвінок.

 

Фінансова та юридична інформація

Фінансова та юридична інформація