Дизайн.

Ми створюємо мову форм автомобілів майбутнього.

Інсайт дизайну


Інсайт дизайну.

Інсайт дизайну


Інсайт дизайну.

 • Філософія

  Філософія дизайну Mercedes-Benz.

  Філософія дизайну Mercedes-Benz рухається у конфлікті між традиціями та сучасністю.
  Горден Вагенер є керівником дизайну Mercedes-Benz Group AG.

  Філософія дизайну Mercedes-Benz.

  Дизайн створює надзвичайний та суттєвий вплив на формування образу марки. В області конкуренції між традицією та сучасністю дизайнери відділу дизайну Daimler проектують машини для майбутнього.

  Для них є важливим цілісний образ, оскільки вироби, а також марки Mercedes-Benz Group AG повинні виглядати ідеально. При цьому світова команда, сформована навколо керівника дизайну Daimler Гордена Вагенера оформлює всі марки та вироби підприємства - від автомобілів до цілісного корпоративного дизайну всіх марок концерну. Дизайнери створюють таким чином усі контактні точки, з якими стикаються клієнти на підприємстві, та одночасно формують загальне враження.

 • Процес

  Принцип роботи Mercedes-Benz в дизайні

  Процес дизайну починається з ескізу, що віддзеркалює радість інновацій та любов до деталей.

  Принцип роботи Mercedes-Benz в дизайні

  Радість від інновацій та увага до деталей визначає роботу дизайнера. Від першої ідеї до приймання моделі проходять роки, за які дизайнери разом крок за кроком створюють кінцевий автомобіль. Спочатку конкурують різні проекти, потім команда створює наступне покоління Mercedes-Benz.

  Процес проектування є невід’ємною частиною процесу розробки (Mercedes-Benz Development System). Дизайнери тісно співпрацюють із напрямками досліджень, розробок та виробництва, узгоджуючи розміри транспортних засобів, матеріальні концепції та виробничі процеси, забезпечуючи тим самим їх технологічність.

 • Код дизайну

  Визначення сучасного дизайну.

  Завдяки коду дизайну Mercedes-Benz для кожної моделі можливе власне тлумачення чуттєвої чіткості.

  Визначення сучасного дизайну.

  Код Mercedes-Benz.

  Код Mercedes-Benz.

  Перед дизайнерами Mercedes-Benz постає завдання продемонструвати унікальну філософію бренду у виразі «сучасної розкоші». Вона визначається як код дизайну, який оснований на шести положеннях та наділяє кожну модель власним характером та несе в собі відображення Mercedes-Benz.

Advanced Design Studios


Advanced Design Studio

Діалог з майбутнім.

Advanced Design Studios


Advanced Design Studio

Діалог з майбутнім.

Дизайнери Advanced Design Studio проектують особисті та комерційні автомобілі для майбутнього.

Дизайнери у сфері Daimler Design проектують щодня автомобілі, які притягуватимуть до себе погляди на вулицях через кілька років. Ще далі у майбутнє подорожують їхні колеги у п'яти студіях Mercedes-Benz Advanced Design Studio. Вони часто думають на десятиліття наперед. При цьому вони не лише орієнтуються на внутрішній ринок, але й стежать за новими віяннями на інших континентах та у чужих культурах.

Завдяки моделям можна осягнути футуристичні проекти Advanced Design Studios.

Їхня задача глобально думати в майбутнє, плекати культурний обмін та розвивати дослідження трендів. Тому також чотири п'яти студій Advanced Design Studio Mercedes-Benz розташовано за кордоном. При цьому йдеться не про наслідування модним проявам, але про відстежування довготривалих трендів, які збільшуватимуть цінність марки Mercedes-Benz через десятиліття, виконуючи вимоги до техніки, потужності, комфорту та безпеки. Advanced Design Studios є творчими просторами, де дизайнери можуть відпустити свою фантазію, без негайного обдумування серійного виробництва.

Advanced Design Studios - місця знаходження


Advanced Design Studios - місця знаходження.

Advanced Design Studios - місця знаходження


Advanced Design Studios - місця знаходження.

 • Карлсбад

  Студія Advanced Exterior Design Studio Carlsbad.

  У каліфорнійському Карлсбаді створюється екстер'єр для Showcar, автомобільних студій та концептів мобільності.

  Студія Advanced Exterior Design Studio Carlsbad.

  Advanced Design Studios є творчими просторами, де дизайнери можуть відпустити свою фантазію, без негайного обдумування серійного виробництва. У Карлсбаді, Каліфорнія, дизайнери створюють екстер'єр для Showcar, автомобільних студій та принципів мобільності для завтра та післязавтра. На типове каліфорнійське відчуття життя впливає також місце знаходження поруч із Голлівудом. Так у Карлсбаді розкривається цілком особлива форма творчості, яка залишає свій слід також у серійному виробництві Mercedes-Benz, і відкриваються нові перспективи.

  Студія Advanced Exterieur Design Studio Carlsbad охоплює імпульси американського автомобільного світу.

  Ще одна задача студії - розпізнати тренди та перенести імпульси з американського автомобільного світу, оскільки вони частково відрізняються від європейських.

  У всіх проектах можна розпізнати унікально філософію дизайну Mercedes-Benz чуттєвої чіткості. При цьому Карлсбад тісно співпрацює з іншими студіями Advanced Design.

 • Комо

  Студія Advanced Interior Design Studio в Комо.

  Студія Advanced Interior Design Studio Como знаходиться на стильній італійській віллі.

  Студія Advanced Interior Design Studio в Комо.

  У студії в Комо дизайнери працюють над концептами дизайну, що спрямовані далеко у майбутнє, при цьому центральну роль у першу чергу відіграє колір та оздоблення.

  Побудована у 1750 році вілла зі стельовими фресками її сучасників, довгими коридорами та різними підлоговими покриттями з теракоти та деревини, що є надзвичайно надихаючими для дизайнерів, знаходиться у трикутнику Комо, Мілан і Турин. Тут розташована меблева промисловість, а також світ моди, чия відчутна близькість впливає на щоденну роботу дизайнерів.

  Традиційна ручна робота надихає дизайнерів у Комо при розробці спрямованих у майбутнє інтер'єрів.

  Оскільки традиційна ручна робота стоїть на важливому місці, це ідеальне середовище для студії Advanced Interieur Design Studio. Так креативні голови у Комо дуже відкриті впливу регіону та втілюють у життя своє натхнення у нових салонах автомобілів. Нові фарби та матеріали приносять нові стимули і знову поєднуються, деталі обробляються і форми інтер'єру постійно розвиваються на основі філософії дизайну чуттєвої чіткості.

 • Пекін

  Студія Advanced Design Studio у Пекіні.

  Студія Advanced Design Studio у Пекіні є поворотною платформою дизайну Mercedes-Benz в Азії.
  Нові принципи мобільності у центрі уваги студії Advanced Design в Пекіні.

  Студія Advanced Design Studio у Пекіні.

  Студія Advanced Design Studio в Пекіні є серцем центру розробок та досліджень на місці та новою поворотною платформою дизайну підприємства в Азії. Її головне завдання полягає у тому, щоб запропонувати китайським клієнтам ще інтенсивніше відчуття марки Mercedes-Benz. Як сейсмограф для трендів дизайну, культури та мобільності студія є обов'язковою складовою глобальної мережі дизайну Daimler. Творче натхнення з Китаю збагачує роботу дизайну Mercedes-Benz. Задачі сягають від концепт-карів Advanced Design до різноманітних проектів співробітництва та конкуренції з іншими студіями дизайну та оформлення виробництва автомобілів.

 • Зіндельфінген

  Студія Advanced Design Studio у Зіндельфінгені.

  Тут поєднуються нитки: студія Advanced Design Studio Зіндельфінген.
  У студії Advanced Design Studio у Зіндельфінгені створюється мова форм марки Mercedes-Benz через 20 або 30 років.

  Студія Advanced Design Studio у Зіндельфінгені.

  Центр Advanced Design Center у Зіндельфінгені є кузнею ідей у дизайні Mercedes-Benz. Краса отримує своє глибше значення таким чином, щоб вказувати на щось майбутнє. Натхненні цим духом дизайнери у Зіндельфінгені щоденно працюють над автомобільним портфоліо майбутнього. Вони перетворюють особисті та культурні враження у видіння майбутньої мобільності і при цьому відпускають свої ідеї на свободу: тут з'являються Showcar, дослідницькі автомобілі, пропозиції продуктів та дизайну. Тут вирішується, якою мовою форм говоритимуть марки через 20 або 30 років.

 • Саннівейл

  Студія Advanced UX Design Studio у Саннівейл.

  Студія Advanced UX Design Studio у Саннівейл знаходиться у Кремнієвій долині під надихаючим сонцем Каліфорнії.

  Студія Advanced UX Design Studio у Саннівейл.

  Центр Mercedes-Benz Advanced Design Center у Саннівейл є частиною Mercedes-Benz Research & Development North America, Inc. Місце знаходження ідеальне для тісної взаємодії з експертами різних галузей: оскільки тут можна скористатися перевагами не лише близькості до сусідніх університетів світового класу Стенфорду або Берклі. З багатьма високотехнологічними підприємствами відбувається активний обмін і команди отримують взаємне натхнення, переймають тенденції і окремі ідеї втілюються сьогодні у Showcars та серійні автомобілі.

  Обмін з експертами різних галузей по сусідству з Кремнієвою долиною перетворюється у майбутні принципи керування.

  Експерти студії Advanced Design у Саннівейл концентруються на дизайні цифрового досвіду користувача автомобіля та взаємодії зі спеціалізацією на досвіді керування для майбутніх автомобілів Mercedes-Benz, концепт-карів та дослідницьких автомобілів та інших цифрових застосунків. Дизайнери разом з інженерами розробляють інноваційний зміст, концепти, дизайни та прототипи для автомобілів майбутнього. Для цього команди розробляють та застосовують стратегії з урахуванням соціальних, культурних та технологічних тенденцій.

Mercedes-AMG GT


Надзвичайне вираження: дизайн Mercedes-AMG GT Concept.

Марка спортивних автомобілів AMG Future Performance представляє гібридний Showcar.

Mercedes-AMG GT


Надзвичайне вираження: дизайн Mercedes-AMG GT Concept.

Марка спортивних автомобілів AMG Future Performance представляє гібридний Showcar.

Чотиридверний спортивний автомобіль з Аффальтербаха.

Вид збоку на Mercedes-AMG GT Concept на чорному тлі.

Чотиридверний спортивний автомобіль з Аффальтербаха.

Наш Showcar Mercedes-AMG GT Concept дає зрозуміти, які альтернативні принципи урухомника розробляє AMG для марки спортивних автомобілів та Performance. Чотиридверні спортивні автомобілі з Аффальтербаха продовжують писати історію успіху AMG GT.