Вид спереду і збоку на Mercedes-AMG GT Concept на чорному тлі.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Watch again

Дизайн Mercedes-AMG GT Concept.

Марка спортивних автомобілів AMG Future Performance представляє гібридний Showcar.

Дизайн Mercedes-AMG GT Concept.

Марка спортивних автомобілів AMG Future Performance представляє гібридний Showcar.

Вид згори і збоку на Mercedes-AMG GT Concept на чорному тлі.
Вид спереду і збоку на Mercedes-AMG GT Concept на чорному тлі.

М'язисті пропорції.

М'язисті пропорції.

Дизайн екстер'єру підкупає надзвичайно м'язистими пропорціями, великими обсягами, а також чуттєвим і одночасно мінімалістичним оформленням поверхонь. Conceptcar представляє філософію дизайну чуттєвої чіткості, що додається до типового AMG Performance.

«GT Concept втілює надзвичайне вираження нашої мови дизайну та підкреслює знову самобутній профіль AMG як марки Performance», - говорить Горден Вагенер, керівник відділу дизайну Mercedes-Benz Group AG. «Він створює ідеальні пропорції пуристичного дизайну з підкресленими поверхнями з чуттєвими формами, він одночасно гарячий і крутий.»

Ознаки AMG GT.

Вид збоку на Mercedes-AMG GT Concept на чорному тлі.

Ознаки AMG GT.

Решітка Panamericana з вертикальними, пофарбованими збоку у червоне опорами, ново графіка надзвичайно вузьких головних фар та домінантно оформлені бічні повітряні отвори у передньому фартуху є типовими ознаками дизайну AMG GT, що продовжують тут свій розвиток і виражають чисту силу. Капот, що сягає бризковиків, підкреслює аеродинамічними накладками виражені спортивні гени. Це виражається у екстравагантному фарбуванні кольору гарячий червоний, поверхні якого мерехтять завдяки спеціальному складу, як рідкий метал, у світлі.

Вид ззаду і збоку на Mercedes-AMG GT Concept на чорному тлі.
Детальний знімок задніх елементів освітлення Mercedes-AMG GT Concept.
Вид ззаду і збоку на Mercedes-AMG GT Concept на чорному тлі.

Типовий вигляд AMG GT.

Типовий вигляд AMG GT.

Широко підкреслена задня частина кузова цитує надзвичайно вузькими горизонтальними задніми ліхтарями та формою кришки багажного відділення незмінний вигляд AMG GT. У ліхтар заднього ходу є також нова світлова технологія, яка знаходиться під тривимірним склом задніх ліхтарів. Щоб відвести надлишкове нагрівання назовні, у скло перекриття інтегрований ребристий модуль охолодження.

Інші елементи дизайну на задній частині кузова: широкі та спрямовані по бокам донизу дифузори під карбон та центрально розташовані насадки випускних труб, що нагадують Mercedes-AMG GT R.

Mirror Cams.

Детальний знімок зовнішнього дзеркала з мініатюрною камерою Mercedes-AMG GT Concept.

Mirror Cams.

Функцію зовнішнього дзеркала у прототипі мініатюрної камери з аеродинамічними перевагами виконує так звана Mirror Cams. Підпис «EQ Power+» на дзеркальній камері вказує на плюс до продуктивності, що можна очікувати від гібридизації AMG. Дуже експресивно оформлені колеса з дизайном тонких спиць звільняють для огляду керамічну високо потужну композитну гальмівну систему AMG. Гальмівні супорти пофарбовані бронзовим кольором і мають напис AMG Carbon Ceramic.

Nano active fibre technology

Детальний знімок високо технологічної фари Mercedes-AMG GT Concept з nano active fibre technology.

Nano active fibre technology

З nano active fibre technology Mercedes-AMG уперше демонструє спрямоване у майбутнє постійне денне світло. Воно створене спеціальною потужною світловою системою у вільно оформленому світловому шнурі. Тримірний світловий ефект надає AMG GT Concept самобутній світловий підпис, який оброблено численними іншими заходами у високотехнологічну фару. На верхньому краю інтегрована функція світлової сигналізації. Серійний імпульс блимання («Блінкер бігового вогню») розроблений ще далі і підкупає своєю надзвичайно швидкою послідовністю.