Вид спереду на Concept EQA з світлодіодною матрицею, що світиться синім.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Watch again

Concept EQA - електроатлет.

З Concept EQA Mercedes-Benz демонструє на IAA у Франкфурті, як
можна перенести стратегію EQ у компактний клас.

Concept EQA - електроатлет.

З Concept EQA Mercedes-Benz демонструє на IAA у Франкфурті, як
можна перенести стратегію EQ у компактний клас.

Електро-кампанія вирушає далі.

Електро-кампанія вирушає далі.

«З Concept EQA наша електрокампанія продовжує рух: до 2022 року Mercedes-Benz Cars матиме на ринку більше десяти повністю електричних автомобілів.»

Доктор Дітер Цетше, голова правління Daimler AG і керівник Mercedes-Benz Cars.

Вид збоку Concept EQA.

Електроатлет має по одному електродвигуну на передньому та задньому мосту з потужністю системи понад 200 кВт. Через розподіл крутного моменту з переднім або заднім центруванням постійного повного приводу можна змінювати ходові характеристики. Яку програму руху обрано, показує Concept EQA з унікальною віртуальною решіткою.

Запас ходу близько 400 кілометрів.

Запас ходу близько 400 кілометрів.

У поєднанні з превентивною стратегією управління режимом роботи приводу Mercedes-Benz Concept EQA сягає запасу ходу близько 400 кілометрів, залежно від потужності встановленої батареї. Високоефективна літій-іонна акумуляторна батарея з елементами постачається дочірнім підприємством Daimler Deutsche ACCUMOTIVE.

Вид ззаду і збоку Concept EQA.

Завдяки модульній конструкції інноваційні системи акумуляторної батареї мають загальну потужність залежно від моделі понад 60 кВт*год. Concept EQA можна заряджати індукційно або через настінний зарядний модуль, і він також готовий до швидкого заряджання. Бачення при заряджанні на публічних стійках для заряджання «seamless charging»: ця послуга на основі Mercedes me дає можливість просто заряджатися струмом та оплачувати на різних зарядних станціях.

Мова дизайну чуттєвої чіткості.

Вид збоку Concept EQA.
Вид спереду Concept EQA.

Мова дизайну чуттєвої чіткості.

Concept EQA є одночасно ще одним прикладом послідовного подальшого розвитку мови дизайну чуттєвої чіткості: жолобків та ліній значно менше. Прикладом нової елктроестетики є технологія світла з лазерними волокнами. При цьому привабливий лазерний носій вбудований усередину оптичного оптоволоконного кабеля. Помітний світловий фірмовий знак спіральної форми означає електродумки, при цьому візуально нагадує мідні завитки електродвигуна і одночасно у анімації візуалізує електричні імпульси.

Висока динаміка руху завдяки різним програмам руху.

Висока динаміка руху завдяки різним програмам руху.

Вид спереду на Concept EQA з світлодіодною матрицею, що світиться синім.
Вид спереду на Concept EQA з світлодіодною матрицею, що світиться червоним.
Вид спереду на Concept EQA з світлодіодною матрицею, що світиться синім у темряві.

Обидві програми руху «Sport» і «Sport Plus» пропонують різний розподіл крутного моменту між передньою та задньою частинами і дають можливість обирати індивідуальні ходові характеристики. Поверхня чорної панелі у передній частині при цьому виконує роль віртуальної решітки та змінює залежно від програми руху свій зовнішній вид. У програмі руху «Sport» решітка утворює крило, що тліє, у горизонтальному форматі, тоді як у режимі «Sport Plus» відображається вертикальна опора у стилі решітки Panamericana.

EQ: нова марка E-мобільності.

EQ: нова марка E-мобільності.

EQ включає комплексну екосистему електромобільності з продуктів, послуг, технологій та інновацій. Спектр сягає від електромобілів до послуг заряджання до домашніх електроакумуляторів. Ім'я EQ означає при цьому «Electric Intelligence» і походить від цінностей марки Mercedes-Benz «Емоції та інтелект». Нова марка охоплює всі важливі аспекти для орієнтованої на клієнта електромобільності та стосується автомобіля.

Прийдешні моделі втілюють найсуттєвіше сучасної електромобільності – поєднання емоційного та інтелектуального дизайну, надзвичайної насолоди від руху, високої придатності до щоденного використання та максимуму безпеки, чим відзначаються усі автомобілі від винахідника автомобілів. Перша серійна модель нової марки продукта EQ, EQC, виготовляється з 2019 року на заводі Mercedes-Benz у Бремені. Вона основана на показаному минулого року в Парижі Concept EQ.

Заряджання менше, ніж за 10 хвилин.

Заряджання менше, ніж за 10 хвилин.

Автомобіль можна заряджати індукційно або через настінний зарядний модуль і він також готовий до швидкого заряджання.

10 хв.

тривалість заряджання

100 км

запас ходу

Вид спереду і збоку Concept EQA.

На станції швидкого заряджання можна зарядити Concept EQA менше ніж за 10 хвилин так, щоб проїхати ще 100 км. Поруч із внутрішньою компетенцією розвитку та виробництва та модульною стратегією для альтернативних урухомників філософія Daimler AG включає забезпечення прямого доступу до ключових компонентів електромобільності.

Рішення заряджання інтелектуально поєднані у мережу.

Рішення заряджання інтелектуально поєднані у мережу.

Вид збоку Concept EQA.
Світ Mercedes: Concept EQA

Для електрифікованих автомобілів Mercedes-Benz уже сьогодні пропонує комплексну інфраструктуру для заряджання, зокрема безкоштовний застосунок Charge&Pay для комфортного заряджання струмом на загальнодоступних зарядних стійках, а також для власників будинків та підприємств стаціонарний електроакумулятор для струму з фотогальванічних або геліоустановок. У майбутньому електроживлення завдяки інтуїтивному керуванню заряджанням та інтелектуальному пошуку заправної станції стане ще зручнішим. З заряджанням на основі Mercedes-me клієнт залишається у електромобільній екосистемі Mercedes-Benz і отримує всі послуги з одних рук.

Всеохоплююча інфраструктура на зарядних станціях.

Всеохоплююча інфраструктура на зарядних станціях.

У рамках кампанії електромобільності Mercedes-Benz Cars інтелектуально об'єднані у мережу рішення заряджання є невід'ємно складовою, оскільки приймання клієнта у сфері електромобільності тісно пов'язане з доступністю всеохоплюючої інфраструктури. Тому Daimler AG навесні 2017 виступив провідним інвестором американського постачальника рішень заряджання ChargePoint Inc. Мета цієї стратегічної участі - значно розширити портфоліо пропозицій у сфері рішень заряджання та запропонувати клієнтам цілісну преміум пропозицію в області електромобільності.