Inspired by Mercedes-Benz. Тренування Barre

Inspired by Mercedes-Benz. Тренування Barre

Під егідою бренду Mercedes-Benz 5 лідерів думок і професіоналів своєї справи поділилися досвідом і розповіли про те, що їх надихає, заряджає енергією та спонукає рухатися вперед. 

Новий С-Class став ще більш сучасним, стильним та економічним – вашою справжньою зоною комфорту. Новий седан C-Класу вміло поєднує в собі спортивність і комфорт з економічністю та технологічністю, визначаючи сучасну розкіш по-новому. 

 

Ксенія Агафонова – сертифікований тренер Barre

Ксенія Агафонова
Inspired by Mercedes-Benz з Ксенією Агафоновою
Watch again
Ксенія Агафонова

Розкажіть про справу свого життя та про те, як Ви до неї прийшли. Ким бачили себе на початку професійного шляху?


Я – сертифікований інструктор Барре з міжнародною ліцензією International ballet association, спеціаліст у напрямках функціонального тренінгу та стретчінгу. Розробила функціональний формат Барре – 140 вправ, які буквально закохують усіх у спорт-режим.

Мій перший спортивний досвід відбувся на першому курсі Академії. Займалася регулярно у тренажерному залі для себе, аж поки друзі не підштовхнули мене до того, що я могла би тренувати і сама. Я закінчила базові курси та стала тренером у маленькому спорт-клубі у Донецьку. Це було більше хобі, аніж робота. Але у 2014 році була змушена покинути Донецьк та поїхала в Америку. Там я випадково натрапила на студію Барре. Цей напрямок дуже популярний в Америці. Мені настільки сподобалося перше тренування та те, як моє тіло відреагувало на навантаження, що я одразу ж вирішила пройти навчання по цьому напрямку. Денну форму навчання пройшла в Америці, а згодом онлайн-курси після повернення додому у Кишинів.  

Ксенія Агафонова
Ксенія Агафонова

Переїхавши у Київ у 2019 році, я знову почала тренувати. Спробувала поєднати функціональні тренування та балет – вийшов просто «вибуховий» тренінг усього тіла. Ніколи не любила однакові нудні тренування. Вся привабливість Барре у тому, що ті, хто приходять на тренування ніколи не знають, що чекає їх на тренуванні. Це завжди «пекучий» сюрприз для м’язів. Поєднання балетних вправ із функціонально-силовими, пілатесом та йогою, поєднання різної амплітуди рухів та тривалого утримання певної пози – секрет успіху та незвичне навантаження для організму. За 55 хвилин ви спалюєте близько 400 калорій. А тренування в онлайн-форматі, на який ми спочатку вимушено перейшли через карантин, а згодом він багатьом сподобався – дозволяє тренуватися де завгодно настільки ж ефективно, як і в спортивному залі. Можу стверджувати, що Барре здивує навіть спортивних гурманів.  
 
Не можу назвати те, чим займаюсь, просто роботою. Це моя улюблена справа, яка втілилася у дещо більше. Я започаткувала масштабний онлайн-проєкт тренувань, у якому беруть участь люди з різних країн та континентів. Мене дуже підтримували та продовжують підтримувати мої рідні та моя аудиторія у соціальних мережах. Можливості не приходять самі – мі створюємо їх. Щоб тренування були більш комфортними, давали відчуття справжнього балету та здобули ще більшу ефективність, я запустила власне виробництво домашніх станків Barre. Влітку я проводила тренування на відкритому просторі у красивих локаціях Києва. Також організовую Барре-тури, у яких ми поєднуємо спорт та відпочинок. У найближчому майбутньому я планую зробити свій тренувальний простір. І це тільки початок! В мене великі плани та сподівання на проєкт Barre Muse. Ще два роки тому я і уявити не могла на що може перетворитися той перший крок у маленьку студію Барре в Америці.

 

Що мотивує Вас та надихає?

 

Мене мотивують власні результати. Хоча я до сих пір не навчилася хвалити сама себе ☺ А ще мене мотивують результати тих, хто тренується зі мною. Кожний відгук у моїх повідомленнях – це величезна сила рухатися вперед та робити ще більше. Звичайно, додатковим джерелом мотивації є люди, їх надзвичайні таланти, подорожі. Багато клієнтів після моїх онлайн-марафонів стали тренерами. Багатьом вдалося досягти неабияких результатів у процесі створення бажаного рельєфу м’язів. 

 

Розкажіть, чим Вам подобається займатися окрім роботи/основного роду занять. Чи є у Вас хобі? 

 

Нещодавно почала займатися великим тенісом. Це одночасно моє натхнення та медитація на сьогоднішній день. Моє тіло працює автоматично, без втручання думок.

 

Що цінуєте в автомобілях? Яким має бути Ваш ідеальний автомобіль?  

Ксенія Агафонова
Ксенія Агафонова в салоні нового Mercedes-Benz C-Class

Будь-який автомобіль завжди відображає характер та стиль життя свого власника. Ціную у автомобілі у першу чергу надійність, безпеку, комфорт, а ще вражаючу динаміку, упізнавану зовнішність та емоції, які він дарує. Полюбляю, коли адреналін можна злегка «запалити» за кермом. 


Які Ваші відчуття за кермом нового С-Класу? Чим сподобався? Що хотіли б відмітити особливо?

 

Новий С-Клас – це гармонічно збалансовані пропорції та еволюційний дизайн інтер’єра, які дають тобі можливість відчути себе як у космічному кораблі. Поєднання абсолютної якості та бездоганного смаку, технологічних інновацій та високого комфорту. Якщо вам потрібний комфортний та технологічний автомобіль у своєму класі, то мій вибір очевидний – новий C-Клас.