Ганна Денисова - власниця будинку подарунків та декору преміум-класу MANDARIN MAISON

Ганна Денисова - власниця будинку подарунків та декору преміум-класу MANDARIN MAISON

Під егідою бренду Mercedes-Benz 5 лідерів думок і професіоналів своєї справи поділилися досвідом і розповіли про те, що їх надихає, заряджає енергією та спонукає рухатися вперед. 

Новий С-Class став ще більш сучасним, стильним та економічним – вашою справжньою зоною комфорту. Новий седан C-Класу вміло поєднує в собі спортивність і комфорт з економічністю та технологічністю, визначаючи сучасну розкіш по-новому.  

Ганна Денисова
Inspired by Mercedes-Benz із Анною Денисовою
Watch again
Ганна Денисова

Розкажіть про справу свого життя та про те, як Ви до неї прийшли. Ким бачили себе на початку професійного шляху?  

 

Ось уже понад 20 років я займаюся товарами для дому та посудом преміум-класу. І мене завжди зачаровувала краса і естетика, яку можна створити у себе вдома за допомогою правильно підібраних елементів декору.

 

Моя сім'я є важливою частиною мого життя, і з самого дитинства мені прищеплювали цінність традицій. Пригадую наші сімейні обіди, до яких завжди готувалися дуже ретельно: обов'язково порцеляновий сервіз, моя бабуся вишивала розкішні скатертини вручну, кришталь, який передавався з покоління в покоління. Усі ці деталі і сформували смак до прекрасного.

 

Пізніше, коли я вчилася на факультеті міжнародної економіки, мріяла розвиватися і працювати із відомими іноземними компаніями. І на початку моєї кар'єри мені вдалося познайомитися з такими великими брендами, як Hermès, Bernardaud, Lalique - лідерами у світі люкса. Звідси і сформувалася моя життєва позиція, яка тісно переплітається з родом моєї діяльності: на якість життя впливає усе - красиве сервірування, букет квітів у вазі, комфортне освітлення і навіть вид з вікна. З усіх цих нюансів, що оточують нас кожен день, і складається рівень життя, а значить варто поставитися до їх вибору більш ретельно.

Про що ваш бренд? За якими відчуттями клієнт звертається саме у MANDARIN MAISON?

Сервірування
Сервірування

MANDARIN MAISON – це про мистецтво жити. Одне з правил філософії Art de Vivre - уважно ставитися до деталей і затишку, який вони створюють. MANDARIN MAISON - це предмети декору для справжніх поціновувачів мистецтва інтер'єру і комфортного життя. Ми пропонуємо своїм покупцям товари від кращих світових виробників, багато з яких ексклюзивно представлені на ринку України.

 

Крім товарів, ми пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні послуги: від персонального шопінгу і ексклюзивного доступу до лімітованих колекцій до комплексних рішень з декорування інтер'єру. Наші професійні декоратори допоможуть вибрати стильне інтер'єрне рішення і реалізувати проєкт будь-якої складності з урахуванням усіх побажань клієнта.

Розкажіть про один із пам’ятних заходів, у якому приймали участь.

 

В рамках проєкту MANDARIN MAISON ми дуже часто проводимо заходи найрізноманітніших форматів: від вишуканих бранчів Baccarat і майстер-класів з сервірування і декорування до подій світового масштабу. Наприклад, міжнародна виставка кришталевих виробів французької мануфактури Saint-Louis «Les quatre saisons» («Чотири сезони») – MANDARIN MAISON отримав право показати цю експозицію першим у Східній Європі. Ми познайомили гостей виставки з найбільшою маркою із виробництва кришталю і показали унікальні твори кришталевого мистецтва, найстаровинніші з яких були датовані 1850-м роком.

Які найскладніші аспекти бізнесу?

 

Люксові бренди відомі не тільки ексклюзивними товарами і неперевершеною якістю, але й ефектом «недоступності». Це стосується, як і кінцевого покупця (лімітовані колекції, обмежені тиражі), так і нас, представників бізнесу, які хочуть працювати з люксовими брендами на території України. З усіма нашими партнерами ми довго вели переговори і це завжди тривалий процес, який вимагає терпіння і наполегливості. Наприклад, щоб стати ексклюзивним дилером французького бренду Baccarat нашій компанії знадобилося 20 років! І, вуаля, перший і єдиний офіційний шоу-рум бренду відчинив свої двері у MANDARIN MAISON.

Розкажіть, чим Вам подобається займатися окрім роботи/основного роду занять. Чи є у Вас хобі?

 

Я обожнюю подорожувати. Для мене це нескінченне натхнення. Причому я однаково люблю відвідувати нові місця, від яких захоплює дух, так і повертатися в улюблені точки на карті, ходити по тим самим маршрутам, відкриваючи їх для себе по-новому. У кожного, напевно, є таке місто або місце, де він відчуває себе максимально щасливим і справжнім. Моє таке місто - Мілан. Люблю свої відчуття, коли перебуваю там, і намагаюся зберегти це в собі максимально довго.

 

Ще одним хобі, яке тісно переплітається з роботою, є кулінарія. Дуже люблю готувати, намагаюся робити це професійно, з використанням топової техніки і всіляких кухонних гаджетів. Звідси і з'явився наш напрямок у MANDARIN MAISON - посуд для приготування. І окрема насолода - це сервірування та подача готових страв. Мій улюблений сервіз, який я найчастіше використовую вдома - це колекція Balcon du Guadalquivir від Hermès з найтоншої ліможської порцеляни. Також люблю колекцію Ecume від Bernardaud. Якщо ви любите гастрономічний туризм, як люблю його я, і відвідуєте мішленівські ресторани, то цю колекцію ви бачили неодноразово у кращих ресторанах світу. Що стосується столових приладів, то це, без сумніву, Christofle. Але у всій цій історії для мене найважливіше - це настрій, яке я задаю усім членам моєї родини і атмосфера свята у самий звичайний будній день.

Що мотивує Вас та надихає?


Люди. В першу чергу, моя сім'я. Саме для них я прагну бути кращою версією
себе, ставити цілі і досягати їх, рухатися вперед і розвиватися. Також
моє оточення має величезний вплив - мої друзі і клієнти - це просто
нескінченний потік натхнення.

Що цінуєте в автомобілях? Яким має бути Ваш ідеальний автомобіль?

Ганна Денисова
Mercedes-Benz C-Class

Я люблю керувати авто і люблю насолоджуватися цим процесом. Для мене автомобіль, в першу чергу, повинен бути комфортним. І тут має значення кожна деталь: починаючи від оздоблення, закінчуючи технічними характеристиками і музикою, яка звучить в машині. Ну і звичайно ж, мій ідеальний автомобіль повинен бути великим і містким, оскільки у мене велика сім'я і кожні вихідні ми любимо усі разом кудись вибиратися.  

Що в автомобілі приваблює Вас у першу чергу?

 

Однозначно, розміреність, надійність, практичність. Я не женуся за трендами, які приходять і йдуть. Я за вічну класику.

Які Ваші відчуття за кермом нового С-Класу? Чим сподобався? Що хотіли б відмітити особливо?

 

Моя манера керування автомобілем та мій спосіб ведення бізнесу дещо схожі: я завжди максимально сконцентрована, але водночас отримую колосальну насолоду від процесу. Коли сідаєш за кермо нового С-Класу, відчуття впевненості, спокою та максимального комфорту не залишає ні на хвилину. Цей автомобіль ніби знає про усі твої бажання та передбачає їх наперед. А бездоганний стиль та дизайн цього авто – суцільна естетична насолода, особливо у версії AMG.