Inspired by Mercedes-Benz. Створення контенту

Inspired by Mercedes-Benz. Створення контенту

Під егідою бренду Mercedes-Benz 5 лідерів думок і професіоналів своєї справи поділилися досвідом і розповіли про те, що їх надихає, заряджає енергією та спонукає рухатися вперед. 

Новий С-Class став ще більш сучасним, стильним та економічним – вашою справжньою зоною комфорту. Новий седан C-Класу вміло поєднує в собі спортивність і комфорт з економічністю та технологічністю, визначаючи сучасну розкіш по-новому. 

 

Кирило Сулига – фотограф, продюсер, підприємець 

Аліса Ілієва – фотограф, тревел-блогер, трендсеттер  

Кирило Сулига та Аліса Ілієва
Inspired by Mercedes-Benz з Кирилом Сулигою та Алісою Ілієвою
Watch again
Кирило Сулига та Аліса Ілієва

Розкажіть про справу свого життя та про те, як Ви до неї прийшли. Ким бачили себе на початку професійного шляху?


Кирило Сулига: Я починав з фотографії у 13 років. Знімав друзів у дворі, наші пригоди на велосипедах. Потім я обрав фешн напрям та працював з дизайнерами одягу, знімав для журналів та брендів. Коли у 2014 році я переїхав у Київ, вирішив припинити знімати та зайнятися чимось іншим. Я брався за різні напрямки: у мене було 2 онлайн-кондитерські, я займався квітами, прикрасами та виробами ручної праці, 5 стартапів, розробка сайтів та додатків. Я навіть брав участь у Голосі Країни та багато чого іншого. Пробував себе у багатьох сферах, швидко змінював вектор та у результаті створив своє рекламне бюро та продакшн. Ми розробляємо стратегії, рекламні кампанії та знімаємо їх. Виходить, я повернувся до того, від чого колись утік та почав знову знімати, але вже не для когось, а для себе, для своєї приватної Інстаграм-сторінки.

Mercedes-Benz C-Клас

Аліса Ілієва: Я – тревел-блогер, автор курсів із просування в Інстаграм та засновник бренда купальників Kaiyo. Є одна гарна фраза, яка здатна охарактеризувати справу життя кожного з нас: усе моє життя було підготовкою до цього моменту. Як тільки ти зможеш сказати щось подібне, то це вона – справа твого життя. Важливо розуміти, що ми живемо у світі надзвичайної швидкості та за одне життя можемо прожити їх декілька. Тому справу життя необов’язково обирати на 30 років. Звичайно, це круто, але пріоритети та інтереси можуть змінюватись. Зараз це так, як є, і це захоплює усю мою увагу, але ніколи не кажи ніколи, тому що у життя можуть бути на нас зовсім інші плани.

 

Що таке «Креативне мислення». Чи є поради, якими могли б поділитися?

 

АІ: Передусім, для стану креативного мислення важливо сповільнитись та заспокоїтись. Серед буденного клопоту неможливо побачити світ ширше. Коли ми у стресі та напрузі, коридор подій життя та наших поглядів сильно звужується. Як тільки ми опиняємось у гармонії та балансі можемо дозволити собі дивитись на все у стані спокою – події, справи, речі та навіть люди розкриваються для нас по-новому. Креативне мислення – це й не боятися нових ракурсів, дивних поєднань, робити те, чого ще ніхто не робив. Так й народжується справжній креатив.   

 

Які найскладніші аспекти бізнесу?

 

КС: Насправді, аспектів дуже багато та всі не перелічити. Робота з творчими людьми водночас і надихає, але у той самий час часом це буває дуже складно.
АІ: Контроль на всіх етапах, мотивація співробітників, відкладені результати. Завжди є перепони, але найскладніше – це продовжувати йти обраним шляхом, пробувати знову та йти далі.

Кирило Сулига
Аліса Ілієва

Розкажіть, чим Вам подобається займатися окрім основного роду занять. Чи є у Вас хобі?


КС та АІ: Наше спільне улюблене хобі – подорожі. Якщо є кілька вільних днів, то ми намагаємось кудись поїхати, аби переключити увагу та «перезавантажитись».
КС: Я полюбляю серфінг, медитацію та обожнюю фотографувати моменти повсякденного життя.
АІ: Я обожнюю складати маршрути та вивчати нові країни. Особливе задоволення – це складати маршрути довжиною у місяць або більше. Кожного разу передчуваю скільки усього цікавого чекає на нас попереду. У даний момент життя я віддаю перевагу більш тривалим подорожам із зануренням у життя країн та міст. Для мене подорож – це завжди експедиція, де ми вивчаємо щось нове та досліджуємо культуру країни.


Що мотивує Вас та надихає?


КС: Мене надихають люди, їх історії та те, що вони створюють. А ще, звичайно, подорожі, адже це вічний рух під час якого добре відчуваєш справжність та наповненість життя.
АІ: Мене надихає природа, тваринний світ, технології, люди. Часом у літаку бувають такі думки: «Оце велич! Люди придумали такі машини!» І це означає тільки одне – що я зможу все, якщо докладу зусиль. Або, наприклад, замислююсь про тих, хто отримав Нобелівську премію, зробив відкриття або створив шедевр. Ці люди надихають своїм прикладом, надихають тим, що живуть з відкритим серцем, адже тільки так можна вийти на нові горизонти життя, які ще ніхто до нас не бачив.


Розкажіть про ваше знайомство.


КС та АІ (усміхаючись): Це класна історія. Ми були довго знайомі по роботі, тісно почали спілкуватись 4 роки тому після презентації Mercedes-Benz S-Class у Львові, куди нас запросили як учасників. Відтоді ми разом.  

Що цінуєте в автомобілях? Яким має бути Ваш ідеальний автомобіль?

Кирило Сулига та Аліса Ілієва
Кирило Сулига та Аліса Ілієва в салоні нового Mercedes-Benz C-Class

КС: Ціную технологічність та якість у найменших деталях. Ідеальний автомобіль – це той, який дає справжні емоції під час руху.
АІ: Для мене автомобіль – це комфорт, швидкість та актуальний дизайн. Віддаю перевагу авто, які дають відчуття швидкості та драйву.

 

Що в автомобілі приваблює Вас більше: розміреність та надійність, або швидкість, практичність чи актуальний дизайн?


КС: Мені одночасно подобається розміреність та швидкість. Ідеально – це мати два автомобіля, один з яких для повсякденного пересування без поспіху, а другий – авто вихідного дня, яке дає емоцію, на якому можна і поганяти.
АІ: А можна обрати усе разом: швидкість, надійність та актуальний дизайн? Практичність, мабуть, можна прибрати із цього списку, хоча й вона не завадить, оскільки великий багажник у авто мені життєво необхідний.


Які Ваші відчуття за кермом нового С-Класу? Чим сподобався? Що хотіли б відмітити особливо?


КС: Сподобався його новий дизайн та те, що це як раз універсальна модель, яка уміло підлаштовується під різний настрій. Я планую взяти С-Клас на тест, мені дуже цікаво випробувати його у міських умовах, адже я розглядаю цю модель для себе.
АІ: Завжди любила Mercedes за відчуття зчеплення з дорогою, відчуття сталості та надійності, за комфорт. У новому С-Класі сподобався дизайн та маневреність.