Inspired by Mercedes-Benz. Dj-сет

Inspired by Mercedes-Benz. Dj-сет

Під егідою бренду Mercedes-Benz 5 лідерів думок і професіоналів своєї справи поділилися досвідом і розповіли про те, що їх надихає, заряджає енергією та спонукає рухатися вперед. 

Новий С-Class став ще більш сучасним, стильним та економічним – вашою справжньою зоною комфорту. Новий седан C-Класу вміло поєднує в собі спортивність і комфорт з економічністю та технологічністю, визначаючи сучасну розкіш по-новому. 

Анатолій Старков
Inspired by Mercedes-Benz з Анатолієм Старковим
Watch again
Анатолій Старков

Розкажіть про справу свого життя та про те, як Ви до неї прийшли. Ким бачили себе на початку професійного шляху? 

 

Я – професійний діджей, займаюсь музикою вже близько 15 років. Колись існувала думка, що це просто захоплення і не зовсім серйозне заняття, але весь цей час я позиціонував себе не тільки як Dj, а як артист у широкому сенсі цього слова, представляючи професію виключно у якісному форматі.

Розкажіть про один із пам’ятних заходів, у якому приймали участь

 

У моїй професії таких подій дуже багато. Маю великий досвід: були й величезні стадіони, й дуже ексклюзивні події, але поки не можу виділити конкретне – у цьому уся принадність моєї спеціалізації – творча індустрія постійно розвивається. Знаю напевне, що найкрутіші заходи це попереду.

Яку музику вам подобається грати? Які останні тенденції? Розкрийте, будь ласка, термін «Intelligent Music».


Що стосується музики, особисто для мене не існує кордонів. Існує поняття якісної музики. Стиль, якому я віддаю перевагу у своїх виступах, це Multistyle. Я завжди враховую уподобання публіки з якою працюю. Та не стільки, щоб догодити, скільки для того, щоб люди отримали відмінний настрій. Люблю «читати» людей і давати їм той драйв, який вони хочуть в даний період часу, і так само дуже легко можу «повести» публіку за собою. Має відбутися особливий зв’язок та обмін енергетикою – це один з найважливіших пунктів артиста-професіонала. «Intelligent Music» – це моя класифікація якості музики. Виступаючи на світських вечірках, вивів для себе формулу музики, яку слухають усі вікові категорії з різних сфер діяльності, формула, яка інтелігентно і комфортно вписується у захід формату «люкс».

Які найскладніші аспекти бізнесу?

Анатолій Старков
Анатолій Старков

Мабуть, людський фактор. Але я не сприймаю його як складний аспект. Вважаю, що професійний артист повинен бути гарним психологом і навіть дипломатом, аби знаходити вихід із будь-якої ситуації.

Розкажіть, чим Вам подобається займатися окрім роботи/основного роду занять. Чи є у Вас хобі?


Активний спорт. Займаюся футболом, а також серйозно захоплююсь велоспортом. Це займає більшість мого вільного часу. Скільки себе пам’ятаю, для мене водночас це і хобі, і спосіб відновлення. Звичайно, як людина творча, люблю театр та усе, що стосується мистецтва.  

Що мотивує Вас та надихає?

 

Емоції, позитивна енергетика, творчість та природа.

Що цінуєте в автомобілях? Яким має бути Ваш ідеальний автомобіль?

Анатолій Старков
Mercedes-Benz C-Class

Ціную комфорт, якість, увагу до деталей, дизайн та надійність. Люблю отримувати задоволення від розміреного руху, але з чітким відчуттям потужного запасу під капотом.

Які Ваші відчуття за кермом нового С-Класу? Чим сподобався? Що хотіли б відмітити особливо?

 

Впевненість за кермом та відчуття повного контролю авто. Новий С-Клас відмінно тримає трасу, не розгойдується. Це седан із дуже чітким кермом та впевненим гальмом. Одним словом – надійний автомобіль, виконаний у кращих традиціях Mercedes.