Mercedes-Benz Citan Tourer для комерційного користування

Ідеальна робоча атмосфера: Citan Tourer для комерційного використання.

Citan Tourer: лідер. Від лідерів. Для лідера.

Citan Tourer: герой міста.

Надійний, гнучкий, рентабельний та ідеальний для різних умов міста: Citan Tourer, компактний фургон на 5 осіб.

Citan дуже рентабельний: його ефективні двигуни з технологією BlueEFFICIENCY1 та технологія SCR і низька витрата палива допомагають зекономити кошти, а також забезпечують високий коефіцієнт готовності з тривалими плановими міжсервісними інтервалами2 та привабливими умовами й сервісним обслуговуванням3. І щоб ви прибули в місце призначення в безпеці, електронна система курсової стабілізації ADAPTIVE ESP® Citan доповнена цінними додатковими функціями, як-от ефективні дискові гальма та 6 подушок безпеки. 

Завдяки зручним сидінням, легкому керуванню та ходовій частині з незалежною підвіскою коліс, Citan дуже зручний, спритний і маневрений. Він відрізняється зразковою гнучкістю, наприклад, складаними спинками сидіння в задній частині салону, щоб швидко розширити багажне відділення. А для персоналізації доступні дизайн-пакет RED і пакет Night4 на вибір.

Citan — це компактний фургон з емблемою Mercedes, що відповідає вашим очікуванням. Відкрийте для себе його переваги під час пробної поїздки. Фургони Mercedes-Benz. Народжені їздити.

1

Пакет BlueEFFICIENCY належить до серійної комплектації для всіх видів двигунів та варіантів довжини.

2

Планові міжсервісні інтервали до 30 000 км.

3

Наприклад Mercedes-Benz MobiloVan, гарантія мобільності впродовж всього терміну використання від Mercedes-Benz. Вона діє максимум 30 років при регулярному сервісному обслуговуванні в уповноваженого сервісного партнера Mercedes-Benz. Дійсно для автомобілів з першою реєстрацією від 01.10.2012.

4

Пакет Night доступний з другого кварталу 2019 року.

Особливості.

  1. Комфорт
  2. Насолода від водіння
  3. Рентабельність
  4. Гнучкість
  5. Безпека
Він знає, що найважливіше.

Citan поєднує в собі приємне з корисним: у його дружньому інтер'єрі дуже приємно працювати. Функціональність і комфорт з моменту посадки і до висадки - від зручного високого положення сидіння під час руху до низьких порогів пройомів, які полегшують вхід в автомобіль і завантаження.

Сидіння водія зі зручною для спини бічною підтримкою та з комфортною дихаючою і довговічною оббивкою можна регулювати вручну відповідно до потреб водія, як і налаштовувати по висоті кермове колесо. Усі елементи керування зручні та прості у використанні. Легко зчитувана комбінація приладів додає цінності інтер’єру. Система опалення та вентиляції в стандартній комплектації, а також практична концепція зберігання роблять свій внесок у приємне робоче середовище.

Ще привабливіший інтер’єр завдяки опціональному обладнанню хром-пакету інтер’єру, дизайн-пакету інтер’єру з хромованими елементами або дизайн-пакету інтер’єру Color.

Робота також повинна приносити насолоду від водіння.

Сильні сторони Citan орієнтовані на роботу: він достатньо компактний і маневрений для руху у складних умовах по місту та має достатнє тягове зусилля для руху за містом або по автомагістралях.

Один з варіантів двигунів із високим крутним моментом, безумовно, відповідає вашим вимогам. Інноваційна технологія BlueEFFICIENCY1 зменшує витрату палива і таким чином підвищує прибутковість вашого бізнесу. Очищення відпрацьованих газів із селективним каталітичним відновленням (SCR) зменшує викиди оксидів азоту.

Усі технічні компоненти точно узгоджені — від підсилювача кермового управління та 6-ступінчастої механічної коробки передач і конструкції амортизаторів шасі з незалежною підвіскою коліс до зручних у використанні дискових гальм на передніх і задніх колесах. Насолоджуйтеся маневровістю Citan без зайвого стресу.

Його використання окупається. У короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Зобов’язання бренду Mercedes-Benz полягає в відповідальному та екологічному формуванню майбутнього автомобілів, навіть із Citan Tourer. Це зобов’язання проявляється навіть під час руху по місту.

Завдяки сучасному двигуну та стандартному пакету BlueEFFICIENCY, викиди CO2 та витрати палива залишаються на низькому рівні. Це забезпечується, зокрема, функцією автоматичного запуску та зупинки двигуна, управлінням генератором й акумуляторною батареєю, а також шинами з оптимізованим опором коченню2. Інші особливості, наприклад електричний підсилювач кермового управління та індикатор моменту перемикання, також підвищують ефективність вашого автомобіля. А очищення відпрацьованих газів із селективним каталітичним відновленням (SCR) зменшує викиди оксидів азоту.

Citan є дуже рентабельним. З одного боку, завдяки привабливому ціновому діапазону, а з іншого — завдяки низьким експлуатаційними витратам за рахунок ефективної витрати палива та планових міжсервісних інтервалів до 30 000 км.

Як і для вас, для нас важлива постійна доступність фургонів Mercedes-Benz. Ми підкреслюємо це безстроковою гарантією мобільності Mercedes-Benz MobiloVan3, 4. Citan робить вагомий внесок у довгострокову та постійну прибутковість. Рух заради руху.

Готовий до будь-яких труднощів.

Citan Tourer захоплює з будь-якої перспективи. Завдяки зручним сидінням і достатньому відділенню для зберігання багажу створюються найкращі умови для приємної та безпечної подорожі — якщо ви хочете повністю задовольнити пасажирів або підвищити мотивацію своїх співробітників на шляху до наступного пункту призначення.

На зручних сидіннях із бічною підтримкою, а також дихаючою і міцною тканинною оббивкою ви відчуєте очікувану вишуканість малотоннажного автомобіля Mercedes-Benz. Високоякісний і функціональний інтер'єр з безліччю практичних речових відділень допомагає розслабитися у тривалих поїздках. Окрім зразкового комфорту їзди Citan вражає трьохточковими ременями безпеки з обмеженням зусилля натягу ременів безпеки на кожному сидінні.

Ще більша безпека.

Також фургон Citan гарантує максимальну безпеку: завдяки електронній системі курсової стабілізації ADAPTIVE ESP®, системі екстреного гальмування та антиблокувальній системі ABS, а також дисковим гальмам на передньому та задньому мостах він вражає коротким гальмівним шляхом, навіть у вологих умовах. Ходова частина з незалежною підвіскою зберігає надійне зчеплення з дорожнім полотном. Якщо ви опинитеся на засніженій, вкритій липким брудом або піском дорозі, ви можете вимкнути антипробуксовочну систему ASR.

Регульовані по висоті трьохточкові ремені безпеки з аварійним натягувачем ременя безпеки та обмежувачем зусилля натягу ременя безпеки забезпечують належну підтримку. Під час екстреного гальмування система аварійної світлової сигналізації автоматично активується.

У стандартній комплектації Citan обладнано постійним денним світлом, функцією полегшення початку руху на підйомі та 6 подушками безпеки. Подушки безпеки водія та переднього пасажира5, а також віконні подушки безпеки5 та бічні подушки безпеки5, 6 знижують ризик травмування під час зіткнення. За бажанням замовника доступні датчик дощу і освітленості, система перевірки тиску в шинах5 і камера заднього виду, яка відображає ділянку за автомобілем у внутрішньосалонному дзеркалі.

 

1

Пакет BlueEFFICIENCY належить до серійної комплектації для всіх видів двигунів та варіантів довжини.

2

Недоступно для автомобілів з підвищеним корисним навантаженням.

3

До максимум 30 років при регулярному сервісному обслуговуванні в уповноваженого сервісного партнера Mercedes-Benz.

4

Дійсно для автомобілів з першою реєстрацією від 01.10.2012.

5

Серійна комплектація Citan Tourer з категорією легкового автомобіля (M1).

6

Доступно для переднього пасажира лише у поєднанні з подушкою безпеки для грудної клітки для водія та переднього пасажира.

Комфорт сидінь Mercedes-Benz у пасажирському салоні.

Комфортні сидіння у пасажирському салоні вашого Citan Tourer: тримісне сидіння з високим комфортом сидіння на усіх місцях, трьома регульованими по висоті підголівниками і трьохточковими ременями безпеки. Якщо для перевезення великих предметів необхідне додаткове багажне відділення, тримісне сидіння можна скласти у співвідношенні ⅓ до ⅔. Таким чином Citan Tourer повністю демонструє свої можливості розширення багажного відділення.

Комфортний і гнучкий на дорозі.

Просторий Tourer для пасажирських перевезень.

Citan Tourer — це комфортабельний пасажирський фургон на 5 осіб. Крім того, Citan Tourer має багато зручних відсіків для зберігання загальним об’ємом до 77 л.

Основні переваги Citan Tourer:

  • Комфортний пасажирський фургон на 5 осіб (з водієм)
  • Розширення багажного відділення за потреби завдяки 3-місному сидінню, яке можна скласти ⅓ до ⅔
  • Багато практичних речових відсіків із загальним об’ємом до 77 л, наприклад, додаткова дахова полиця в пасажирському салоні з 3 відділеннями або речові відсіки у підлозі автомобіля

Опціональне обладнання інтер’єр-пакету.

Citan Tourer, дизайн-пакет інтер’єру Color

Дизайн-пакет інтер’єру Color

Citan Tourer, пакет інтер’єру з червоними декоративними швами

Пакет інтер’єру з червоними декоративними швами

Citan Tourer, пакет інтер’єру Color

Пакет інтер’єру Color

Lorem Ipsum