Mercedes-Benz Citan Tourer для приватного користування

Готовий до повсякденного життя: Citan Tourer для приватного використання.

Citan Tourer: більше місця. Більше насолоди. Більше досвіду.

Він знає, що найважливіше в житті.

Повсякденне життя та дозвілля ставлять найрізноманітніші задачі, а Citan Tourer має розумне рішення для всіх: до 5 сидінь, концепція змінного простору та індивідуальні варіанти обладнання.

Економічне споживання палива, а також технологія BlueEFFICIENCY1 і SCR заощаджують ваші кошти і охороняють довкілля. Довгі планові міжсервісні інтервали до 30 000 км показують, наскільки він економічний та надійний. І щоб ви прибули в місце призначення в безпеці ми доповнюємо електронну систему курсової стабілізації ADAPTIVE ESP® Citan цінними додатковими функціями, як-от ефективні дискові гальма та 6 подушок безпеки.

Завдяки зручним сидінням, легкому керуванню та ходовій частині з незалежною підвіскою коліс, Citan дуже комфортний, спритний і маневрений. Він відрізняється зразковою гнучкістю, наприклад, складаними спинками сидіння в задній частині салону, щоб швидко розширити багажне відділення. А для персоналізації доступні дизайн-пакет RED і пакет Night2 на вибір.

Citan — це компактний фургон з емблемою Mercedes, що відповідає вашим очікуванням. Відкрийте для себе його переваги під час пробної поїздки. Фургони Mercedes-Benz. Народжені їздити.

1

Пакет BlueEFFICIENCY належить до серійної комплектації для всіх видів двигунів та варіантів довжини.

2

Пакет Night доступний з другого кварталу 2019 року.

Особливості.

  1. Комфорт
  2. Насолода від водіння
  3. Рентабельність
  4. Гнучкість
  5. Безпека
Він знає, що найважливіше.

Дружній інтер'єр поєднує в собі приємне з корисним: функціональність і комфорт з моменту посадки і до висадки - від зручного високого положення сидіння під час руху до низьких порогів пройомів, які полегшують вхід в автомобіль і завантаження.

Сидіння водія зі зручною для спини бічною підтримкою та з комфортною дихаючою і довговічною оббивкою можна регулювати вручну відповідно до потреб водія, як і налаштовувати по висоті кермове колесо. Усі елементи керування зручні та прості у використанні. Легко зчитувана комбінація приладів додає цінності інтер’єру. Система опалення та вентиляції в стандартній комплектації, а також практична концепція зберігання роблять свій внесок у приємне робоче середовище.

Практична концепція зберігання пропонує безліч функціональних, легко доступних відділень для зберігання речей: речовий ящик об’ємом до 8,5 л, стандартний речовий відсік над вітровим склом об’ємом 12,6 л, дверний речовий відсік об’ємом від 2 до 4,1 л внизу та речовий відсік у підлокітнику об'ємом 8,9 л.

Ще привабливіший інтер’єр завдяки опціональному обладнанню хром-пакету інтер’єру, дизайн-пакету інтер’єру з хромованими елементами або дизайн-пакету інтер’єру Color.

Таким чином ви отримуєте задоволення в дорозі.

Citan Tourer дарує насолоду від водіння: він достатньо компактний та маневрений для руху у складних умовах по місту та має достатнє тягове зусилля для руху за містом або по автомагістралях.

Один з варіантів двигунів із високим крутним моментом, безумовно, відповідає вашим потребам. Інноваційна технологія BlueEFFICIENCY зменшує витрату палива і таким чином економить ваші кошти. Очищення відпрацьованих газів із селективним каталітичним відновленням (SCR) зменшує викиди оксидів азоту.

Усі технічні компоненти точно узгоджені — від підсилювача кермового управління та 6-ступінчастої механічної коробки передач і конструкції амортизаторів шасі з незалежною підвіскою коліс до зручних у використанні дискових гальм на передніх і задніх колесах. Насолоджуйтеся маневровістю Citan без зайвого стресу.

Його використання окупається. У короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Зобов’язання бренду Mercedes-Benz полягає у відповідальному та екологічному формуванні майбутнього автомобілів також із Citan. Ці амбіції Citan проявляються навіть під час руху по місту.
Завдяки сучасному двигуну та стандартному пакету BlueEFFICIENCY, викиди CO2 та витрати палива залишаються на низькому рівні. Це забезпечується, зокрема, функцією автоматичного запуску та зупинки двигуна ECO, управлінням генератором й акумуляторною батареєю, а також шинами з оптимізованим опором коченню1. Інші особливості, наприклад електричний підсилювач кермового управління та індикатор моменту перемикання, також підвищують ефективність вашого автомобіля. А очищення відпрацьованих газів із селективним каталітичним відновленням (SCR) зменшує викиди оксидів азоту.


Citan є дуже рентабельним. З одного боку, завдяки привабливому ціновому діапазону, а з іншого — завдяки низьким експлуатаційними витратам за рахунок ефективної витрати палива та планових міжсервісних інтервалів до 30 000 км.


Як і для вас, для нас важлива постійна доступність фургонів Mercedes-Benz. На підтвердження цього ми пропонуємо безстрокову гарантію мобільності Mercedes-Benz MobiloVan2, 3. Citan робить вагомий внесок у довгострокову та постійну прибутковість. Рух заради руху.  

Готовий до будь-яких труднощів.

Citan Tourer захоплює з будь-якої перспективи. Завдяки зручним сидінням і достатньому відділенню для зберігання багажу створюються найкращі умови для приємної та безпечної подорожі — якщо ви хочете повністю задовольнити пасажирів або підвищити мотивацію своїх співробітників на шляху до наступного пункту призначення.

На зручних сидіннях із бічною підтримкою, а також дихаючою і міцною тканинною оббивкою ви відчуєте очікувану вишуканість малотоннажного автомобіля Mercedes-Benz. Високоякісний і функціональний інтер'єр з безліччю практичних речових відділень допомагає розслабитися у тривалих поїздках. Окрім зразкового комфорту їзди Citan вражає трьохточковими ременями безпеки з обмеженням зусилля натягу ременів безпеки на кожному сидінні.

Ще більша безпека.

Також фургон Citan гарантує максимальну безпеку: завдяки електронній системі курсової стабілізації ADAPTIVE ESP®, системі екстреного гальмування та антиблокувальній системі ABS, а також дисковим гальмам на передньому та задньому мостах він вражає коротким гальмівним шляхом, навіть у вологих умовах. Ходова частина з незалежною підвіскою зберігає надійне зчеплення з дорожнім полотном. Якщо ви опинитеся на засніженій, вкритій липким брудом або піском дорозі, ви можете вимкнути антипробуксовочну систему ASR.

Регульовані по висоті трьохточкові ремені безпеки з аварійним натягувачем ременя безпеки та обмежувачем зусилля натягу ременя безпеки забезпечують належну підтримку. Під час екстреного гальмування система аварійної світлової сигналізації автоматично активується.

У стандартній комплектації Citan обладнано постійним денним світлом, функцією полегшення початку руху на підйомі та 6 подушками безпеки. Подушки безпеки водія та переднього пасажира4, а також віконні подушки безпеки4 та бічні подушки безпеки4, 5 знижують ризик травмування під час зіткнення. За бажанням замовника доступні датчик дощу і освітленості, система перевірки тиску в шинах4 і камера заднього виду, яка відображає ділянку за автомобілем у внутрішньосалонному дзеркалі.

1

Недоступно для автомобілів з підвищеним корисним навантаженням.

2

До максимум 30 років при регулярному сервісному обслуговуванні в уповноваженого сервісного партнера Mercedes-Benz.

3

Дійсно для автомобілів з першою реєстрацією від 01.10.2012.

4

Серійна комплектація Citan Tourer з категорією легкового автомобіля (M1).

5

Доступно для переднього пасажира лише у поєднанні з подушкою безпеки для грудної клітки для водія та переднього пасажира.

Зручний і маневрений на дорозі.

Просторий Tourer для тих, хто має великі плани.

Citan Tourer — це комфортабельний 5-місний пасажирський фургон. Крім того, Citan Tourer має багато зручних відсіків для зберігання загальним об’ємом до 77 л.

Комфортні сидіння Mercedes-Benz для всієї родини.

Зручні сидіння для 5 осіб.

Комфорт також і в задній частині Citan Tourer: тримісне сидіння з трьома підголівниками, регульованими по висоті, і трьохточковими ременями безпеки на всіх сидіннях. Якщо для перевезення великих предметів необхідне додаткове багажне відділення, сидіння можна скласти у співвідношенні ⅓ до ⅔. Таким чином Citan Tourer повністю демонструє свої можливості розширення багажного відділення.

Опціональне обладнання інтер’єр-пакету.

Численне привабливе опціональне обладнання.

Citan Tourer, дизайн-пакет інтер’єру Color

Дизайн-пакет інтер’єру Color

Citan Tourer, пакет інтер’єру з червоними декоративними швами

Пакет інтер’єру з червоними декоративними швами

Lorem Ipsum