Віртуальний асистент Mercedes-Benz I Ask Mercedes

Ask Mercedes – ваш віртуальний асистент для нового Sprinter у формі розумного застосунка.

Ask Mercedes знає відповідь.

Ask Mercedes – розумний віртуальний асистент, з яким ви пізнаєте свій новий Sprinter абсолютно з іншого боку. Завдяки доповненій реальності ви дізнаєтеся про функції численних елементів керування в ігровій формі. Маєте конкретні запитання? Просто введіть текст або скористуйтеся голосовим чатом та одразу отримайте потрібну відповідь. Складні теми пояснюються просто та зрозуміло за допомогою зображень та відеоінструкцій.

Спробувати зараз. Безкоштовно завантажити Ask Mercedes через Apple App Store та Google Play Store.

Чат.

Познайомтеся ближче зі своїм новим Sprinter.

За допомогою чату ви миттєво отримаєте необхідні відповіді на багато ваших запитань стосовно Sprinter. Самі запитання можна вводити як вручну, так і голосом. Відповіді надаються у мультимедійному форматі: у вигляді тексту, зображень, відеоінструкцій або посилань на онлайн-посібник користувача.

За допомогою застосунку Ask Mercedes ви зможете напряму спілкуватися з Ask Mercedes. При цьому допускаються теми, що не стосуються вашого автомобіля. Спробуйте!

Доповнена реальність.

Пізнайте свій Mercedes у доповненій реальності.

Завдяки застосунку Ask Mercedes ви зможете скористатись функцією доповненої реальності. Активуйте застосунок і проведіть камерою смартфона по передній панелі та центральній консолі свого нового Sprinter. Застосунок розпізнає всі елементи керування та пояснить їхні функції. Наочно та у легкій і зрозумілій формі.

Пам’ятайте: використовувати застосунок Ask Mercedes під час руху заборонено!