Оригінальні змінні деталі для приватних малотонажних авто Mercedes-Benz

Зроби старе новим: оригінальні змінні деталі.

Оригінальні змінні деталі.

Співвідношення ціни/продуктивності.

Навіщо вибирати між ціною та якістю? Зрештою, навіть від Mercedes з великим пробігом очікується, що він і надалі залишатиметься ефективним і в той же час оригінальним.

Саме цей принцип закладений в основі оригінальних змінних деталей Mercedes-Benz: деталей, які знижують витрати, не жертвуючи славетною якістю Mercedes-Benz. У рамках ресурсозберігального, ефективного виробничого процесу кожна деталь проходить обробку, випробування та тестування відповідно до стандартів якості Mercedes-Benz. У результаті ми маємо широку лінійку економічно ефективних оригінальних змінних деталей, яка постійно розширюється.

Наша ж мережа партнерів Mercedes-Benz забезпечує гарантовану наявність деталей у майстернях на місцях. Крім того, оригінальні змінні деталі Mercedes-Benz сприяють збереженню цінної сировини та енергії у процесі обробки – це формує економію, що позначається безпосередньо на наших клієнтах у вигляді цінової переваги.

4 причини для більшої економії з оригінальними змінними деталями Mercedes-Benz:

 • Економія при купівлі запасних частин
 • Гарантована якість Mercedes-Benz
 • Гарантована наявність
 • Ресурсозберігальне виробництво
   

Портфель продукції.

Від А, як АБС, до Я, як ящик АКБ.

Наявність запасних частин в найкоротші терміни вкрай важлива, щоб швидко повернутися на дорогу. Саме це і забезпечує широкий асортимент оригінальних змінних деталей Mercedes-Benz. Більше того, наша лінійка постійно переглядається та розширюється – від стартера, гальмівного циліндра, генератора, турбокомпресора, головок блоку циліндрів, насосів високого тиску палива до корпусних і комплектних двигунів.

Клієнти Mercedes-Benz справедливо очікують найвищої якості, точного припасування та довговічності. Ось чому ми використовуємо увесь наш виробничий досвід та ноу-хау навіть під час оброблення деталей. Зношені деталі завжди замінюються новими, а інші компоненти ретельно перевіряються відповідно до суворих процедур Mercedes-Benz.
Зрештою, кожна оригінальна змінна деталь Mercedes-Benz відповідає як найсучаснішим технологічним стандартам, так і всім стандартам Mercedes-Benz.

Переконайтеся самі! Зверніться до свого партнера Mercedes-Benz за оригінальними змінними деталями Mercedes-Benz.

Групи продукції:

 • Агрегати (двигуни та коробки перемикання передач)
 • Механічні компоненти (напр., кран робочої гальмівної системи та турбокомпресор)
 • Система впорскування палива та система випуску відпрацьованих газів (напр., клапан системи рециркуляції відпрацьованих газів та насос високого тиску палива)
 • Електричні та електронні компоненти (напр. стартер та генератор)
 • Альтернативні приводи (напр. електродвигуни та високовольтні акумуляторні батареї)

Огляд усіх оригінальних змінних деталей Mercedes-Benz.

Наш портфель продукції оригінальних змінних деталей надасть вам огляд усіх модельних рядів і, відповідно, наявних оригінальних змінних деталей Mercedes-Benz.