Мультимедійна система MBUX 10,25 дюйма

Мультимедійна система з різноманітними функціями.

Мультимедійна система MBUX з сенсорним екраном розміром 26 см (10,25 дюйма) дає можливість задовольнити практично усі побажання щодо інформаційних розваг, навігації та зв'язку у автомобілі. Високий рівень інноваційності: керування через сенсорний екран з високою роздільною здатністю з розміром діагоналі екрана 26 см (10,25 дюйма) або через сенсорні кнопки керування на багатофункціональному рульовому колесі.

Швидка навігація жорстким диском з високоякісним топографічним відображенням 3D-карт враховує Live Traffic Information1(інформація про рух транспорту в реальному часі, залежно від країни) і дає можливість таким чином здійснювати динамічне ведення до пункту призначення, об'їздити затори скорочувати час в дорозі. Серед інших особливостей інтеграція смартфона через Android Auto, Apple CarPlay або інтерфейс Bluetooth® із функцією гучного зв'язку для телефонування без відволікання впродовж руху.

1

Live Traffic Information (інформація про дорожній рух у реальному часі, залежно від країни) лише у поєднанні з Mercedes PRO.