Під капотом: технічні характеристики, розміри та маса X-Класу.

Розміри та маса.

Тип автомобіля
Висота
Функція автоматичного запуску та зупинки двигуна ECO

Незалежність та впевненість з потужним двигуном під капотом.

3 види дизельних двигунів з різними варіантами потужності.

У кожному варіанті Х-Класу б'ється потужне і витривале серце. Найпотужніший 6-циліндровий V-подібний дизельний двигун [X 350 d 4MATIC. Витрата палива в комбінованому циклі: 9,0-8,8 л/100 км; викиди CO2 в комбінованому циклі: 262–230 г/км]1 [*] вражає своїми високими тяговими характеристиками вже на низькій частоті обертання завдяки максимальному крутному моменту 550 Н·м. Тому наш пікап відмінно пересувається як на дорогах, так і на бездоріжжі. Усі двигуни обладнані системами безпосереднього вприскування Common-Rail із п'єзоінжекторами, турбонаддування та SCR (Selective Catalytic Reduction) для очищення відпрацьованих газів, а також можуть буксирувати вантаж навіть великої маси.

1

X 350 d 4MATIC у поєднанні з 7G-TRONIC PLUS. Витрата палива у комбінованому циклі: 9,0-8,8 л/100 км; викиди CO2 у комбінованому циклі: 262-230г/км [*]. Реальні значення споживання залежать зокрема від ваги автомобіля та від обраного оснащення.
Вказані значення визначено відповідно до приписаних методів вимірювання. Йдеться про «значення NEFZ-CO₂» у смислі ст. 2 пункт 1 Постанови про виконання (ЄС) 2017/1152. Значення витрати палива розраховано на основі цих значень. Витрату струму визначено на основі Розпорядження 692/2008/ЄС.

Двигуни та значення споживання.

Тип автомобіля
Висота
Функція автоматичного запуску та зупинки двигуна ECO
Оригінальні аксесуари (наприклад релінги на даху, жорсткий знімний дах тощо) можуть суттєво змінити параметри автомобіля, як то масу, опір коченню та аеродинамічний опір, й разом з погодними умовами та умовами руху вплинути на показники витрати та ходової потужності. Детальні технічні характеристики дивіться на сайті www.mercedes-benz.ua.
[*] Докладну інформацію про витрату палива та офіційні специфічні викиди CO2 нових легкових автомобілів можна знайти в «Інструкції щодо витрати палива, викидів CO2 та споживання струму нових легкових автомобілів», яку можна отримати в точці продажу та в DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de) безкоштовно.

Lorem Ipsum