Contact

Close
Контакти
Перше знайомство: новий eSprinter шасі. Пропонуємо ознайомитися з основними фактами про найбільш універсальний в історії електричний фургон від Mercedes-Benz.

Дивовижна різноманітність.


Можливість обрати один з двох рівнів потужності, три варіанти акумуляторних батарей високої напруги та два варіанти довжини.

Екстер'єр

Потужна основа, що пропонує безліч можливостей.

Налаштуйте новий eSprinter відповідно саме до вашого бізнесу та цілей. Таких можливостей до цього часу не було в жодного електричного фургона Mercedes-Benz. Два варіанти довжини, батареї трьох розмірів і висока вантажопідйомність нового eSprinter дозволяють використовувати його як надійну основу для численних комплектацій та варіантів кузовів.

Заряджання постійним струмом 115 кВт

Збільшуйте запас ходу без тривалого очікування, швидко заряджаючи високовольтну батарею вашого автомобіля до​ 115 кВт.[1]

Система попереднього клімат-контролю

Вирушайте в дорогу вже з комфортною температурою в салоні. Система попереднього клімат-контролю може також охолоджувати або обігрівати автомобіль під час заряджання, що забезпечить повний заряд батареї на момент початку руху.

3 варіанти ємності акумуляторної батареї високої напруги

На вибір пропонується три варіанти акумуляторних батарей з корисною ємністю 56, 81 або 113 кВт-год, аби досягти оптимального поєднання запасу ходу, корисного навантаження та витрат, що найбільше відповідатиме вашим потребам.

Інтер'єр

Дізнайтеся на що здатна система MBUX.

Якщо йдеться про цифрові та інформаційно-розважальні функції, то новий eSprinter також справляє враження завдяки інноваційній системі Mercedes-Benz User Experience (MBUX), оснащеній програмним забезпеченням останнього покоління, що раніше була доступна лише для легкових автомобілів Mercedes-Benz. До ваших послуг численні функції та сервіси, щоб забезпечити вам щоденне комфортне користування електромобілем.

Багатофункціональне кермо

За допомогою сенсорних кнопок або звичайних кнопок на багатофункціональному кермовому колесі можна легко керувати бортовим комп’ютером, функціями автомобіля та мультимедійними системами, не відриваючи рук від керма.

Мультимедійна система MBUX оснащена сенсорним екраном з діагоналлю 10,25 дюйма

MBUX — це інтелектуальна мультимедійна система, якою можна керувати за допомогою сенсорного екрана, сенсорних кнопок на багатофункціональному кермі або голосового управління з функцією "Hey Mercedes".[2]

Навігаційна система з Electric Intelligence 

Прокладання маршруту, що оптимізовано для керування електромобілем відбувається з урахуванням поточного споживання енергії, а також особливостей маршруту та інтелектуального визначення на ньому зупинок для підзарядки.[2]

Технологія роботи силового агрегату

Створений задля ефективності.

Новий eSprinter призначений для того, щоб використовувати енергію на дорозі. Нещодавно розроблений електричний силовий агрегат з синхронним мотором забезпечує високі показники питомої потужності та енергоефективності. Потужна рекупераційна система повертає енергію, коли ви відпускаєте педаль акселератора в залежності від ситуації на дорозі.

Рівень рекуперації DAUTO

Рівень рекуперації DAUTOдозволяє автомобілю автоматично та динамічно регулює рівень рекуперації в залежності від поточної дорожньої ситуації.

Електромотор потужністю 100 кВт[1]

Висока ефективність кожного дня: саме для цього призначений електромотор з максимальною потужністю 100 кВт (136 к.с.).

Електромотор потужністю 150 кВт[3]

Оцініть переваги особливо потужного електроприводу для вашого автомобіля.