Contact

Close
Контакти
Саме те, що вам потрібно. Автомобілі Mercedes-Benz як складова частина вашого успіху.

Автомобілі.

Ваше прагнення – щоденно виконувати свою роботу на відмінно – мотивує нас. Для того щоб ваш бізнес процвітав, вам потрібні сильні партнери: чи це маневрений міський автомобіль для доставки товарів Citan, професійний і багатопрофільний Vito або ж універсальний, перевірений часом Sprinter – з Mercedes-Benz ви матимете надійний автомобіль, на якого зможете покластися. Аби ви могли повністю зосередитися на своїй роботі.

Сервісне обслуговування та мобільність.

Насолодіться повноцінним технічним супроводом вашого автопарку Mercedes-Benz на вимогу. Сюди входять: послуги з профілактичного ремонту, швидка допомога у разі поломок, технічне обслуговування та догляд за стандартами якості Mercedes-Benz. Наші спеціалісти допоможуть вам як під час сервісного обслуговування, так і в будь-якому іншому місці, де вони вам потрібні.

Партнерство.

З найбільшою дилерською мережею в Європі – з близько 1200 центрами продажів та авторизованими станціями техобслуговування в одній тільки Німеччині – ми завжди допоможемо вам та вашому автопарку. Ми завжди там де ми вам потрібні.

Якщо у Вас виникли питання щодо умов придбання мікроавтобусів Mercedes-Benz, звертайтесь до відділу корпоративних продажів мікроавтобусів та автобусів:

Ігор Фіщенко

Тел: (380) 674000325

igor.fischenko@mercedes-benz.ua


Також, Ви можете заповнити наступну форму нижче, і найближчим часом ми зв'яжемося з Вами!


Детальніше