Contact

Close
Контакти
Програми лояльності Привабливі пропозиції для вашого малотоннажного автомобіля Mercedes-Benz.

Відповідальність, яку ми охоче візьмемо на себе.

На всі нові малотоннажні автомобілі Mercedes-Benz для ринку України поширюється гарантія на 2 роки або на пробіг 200 000 км. (в залежності від того, що станеться раніше). Договірні гарантійні зобов’язання надаються установою нашої мережі, що здійснила продаж автомобіля у відповідній країні.

Гарантія нового автомобіля діє з дня передачі у ваше розпорядження щойно виготовленого автомобіля або від дня першої реєстрації, якщо така відбулася раніше дати передачі. Ця гарантія доповнює передбачену законом гарантійну відповідальність виробника за можливі дефекти та надає вам відчуття захищеності протягом перших двох років.

Title
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
Title
Strapline Content
  service
  Тариф лояльний Спеціальні умови для автомобілів, термін гарантії яких закінчився.

  З 1 січня 2024 року для всіх комерційних автомобілів Mercedes-Benz, термін гарантії яких за терміном експлуатації закінчився, діють знижки в розмірі до 5% на запасні частини і до 10% на послуги, за умови обслуговування в офіційній дилерській мережі.

  *Детальніше в офіційній дилерській мережі.

  Button
  Преміум Сервіс Програма для автомобілів Mercedes-Benz віком понад 5 років

  З 1 січня 2024 року для всіх комерційних автомобілів Mercedes-Benz виготовлених до 01.01.2020 р. діють знижки в розмірі до -20% на запасні частини та -20% на послуги, за умови обслуговування в офіційній дилерській мережі.

  Знижені ціни на обслуговування діють тільки за умови замовлення запасних частин для обслуговування у дилера - виконавця робіт.

  *Детальніше в офіційній дилерській мережі.

  Button
  warranty
  Преміум Сервіс Плюс Програма для автомобілів Mercedes-Benz віком понад 8 років.

  З 1 січня 2024 року для всіх комерційних автомобілів Mercedes-Benz виготовлених до 01.01.2017 діють знижки в розмірі до -30% на запасні частини та -30% на послуги, за умови обслуговування в офіційній дилерській мережі.

  Знижені ціни на обслуговування діють тільки за умови замовлення запасних частин для обслуговування у дилера - виконавця робіт.

  *Детальніше в офіційній дилерській мережі.

  Button
  Акційна пропозиція "Sprinter Pro" Ваш Mercedes-Benz Sprinter W906 виготовлений до 01.01.2020 року?

  Пропонуємо Вам відвідати офіційний сервіс Mercedes-Benz і скористатися акційною пропозицією "Sprinter Pro", що дозволить Вам підтримувати бездоганний стан Вашого Sprinter W906 із вигодою 30% на роботи і до 30% на запасні частини*.

  Детальніше в офіційній дилерській мережі Mercedes-Benz.

  *Знижені ціни діють з 01.01.2024 року при умові замовлення запасних частин для обслуговування у дилера-виконавця робіт. Знижки за акцією Sprinter Pro не додаються до знижок за іншими діючими акціями. Пропонується обрати тільки одну акцію з найоптимальнішими для Вас знижками.

  Button
  Title
  Strapline Content Button
  Mercedes-Benz Service Packages Transparent maintenance costs without surprises. Through the Mercedes-Benz Service Packages, we cover all scheduled maintenance procedures and we make your service costs transparent. Depending on the package duration and mileage, there is a fixed price that covers all included services. This way, you can count on transparent maintenance costs and spare yourself unpleasant surprises.
  Mercedes-Benz Service Select Covers all scheduled maintenance costs specified by the manufacturer, including filters, operational liquids, and labor. Transparent and plannable maintenance costs.

  The Service Select Package gives you the chance to purchase the maintenance services your vehicle will need, over the chosen duration and mileage, at a convenient price.

  It covers the cost of parts, labor and operational fluids needed for the scheduled maintenance operations. You therefore receive clearly defined services with transparent costs.
  Button
  Mercedes-Benz Service Select Plus Convenient maintenance and selected wear-and-tear repairs.

  The Service Select Plus Package offers a higher level of cost security since, supplementary to the maintenance work, it includes the most important wear-and-tear parts:

  - brake pads and brake discs
  - windshield wiper blades
  - V-belt

  You can expect extensive service benefits with transparent costs on the one hand, and on the other hand, be assured that foreseeable repairs are already covered by a one-off payment.
  Button
  Mercedes-Benz Extended Warranty Extended Warranty protects you from unexpected repair costs after the expiry of the standard Mercedes-Benz warranty. Button
  All categories Choose the right accessories for your Mercedes.