Два варіанти мінівенів Vito для будь-яких задач в перевезенні пасажирів. 

Вигода - від 9% до 12,1%.  

Ми пропонуємо два варіанти спеціальних пакетних комплектації мікроавтобуса Vito, що оптимально вирішать Ваші запити у сегменті пасажирських перевезень до 8 осіб: Vito Tourer PRO та Vito Tourer  SELECT. 

Vito Tourer PRO.

PRO* - пакетна пропозиція оптимальна для сегменту комфортних пасажирських перевезень до 8-ми осіб. Це можуть бути трансфери для готелів чи службовий транспорт, все залежить від потреб вашої компанії. До ключових опцій входять:
- Передній привід
- Довга база автомобілю
- Економічний дизельний двигун потужністю 75 кВт (102 к.с.) при 3800 об / хв
- 6-ступінчаста механічна коробка передач
- Міжсервісний інтервал 25 000 км
- 8-ми місне виконання
- Спеціальне виконання підвіски для поганих доріг
- Задні підйомні двері
- Запасне колесо з домкратом
- Функція ECO start / stop

Детальніше у файлі, доступному для скачування нижче.

Vito Tourer SELECT.

SELECT** - пакетна пропозиція для більш вимогливих запитів. Більше підійде для сімейного автомобілю або ж для роботи у складних умовах. До ключових опцій входять:
- Система повного приводу
- Довга база автомобілю
- Більш потужних дволітровий дизельний двигун на 120 кВт (163 к.с.) при 3800 об / хв
- Автоматична коробка передач 7G-TRONIC PLUS
- Пакет подушок безпеки для водія та пасажирів
- 8-ми місне виконання
- Спеціальне виконання підвіски для поганих доріг
- Світлодіодна система освітлення Intelligent Light System
- Функція ECO start / stop
- Круїз-контроль

Детальніше у файлі, доступному для скачування нижче.

* Під вигодою 12,1% мається на увазі знижка у розмірі 140 013,53 грн. з урахуванням ПДВ від регулярної вартості автомобіля Mercedes-Benz Vito PRO у вказаній комплектації станом на 19.03.2020 р. Сума вигоди на пакетну пропозицію Mercedes-Benz Vito PRO розраховується як різниця між регулярною ціною на авто та ціною на авто з відповідною знижкою станом на 19.03.2020. Спеціальна пропозиція діє як на автомобілі на складі, так і на автомобілі, що можуть бути розміщені у замовлення.

** Під вигодою 9,0% мається на увазі знижка у розмірі 152 393,67 грн. з урахуванням ПДВ від регулярної вартості автомобіля Mercedes-Benz Vito SELECT у вказаній комплектації станом на 19.03.2020 р. Сума вигоди на пакетну пропозицію Mercedes-Benz Vito SELECT розраховується як різниця між регулярною ціною на авто та ціною на авто з відповідною знижкою станом на 19.03.2020. Спеціальна пропозиція діє як на автомобілі на складі, так і на автомобілі, що можуть бути розміщені у замовлення.
*** Вартість автомобіля може змінюватись в залежності від зміни курсу валюти Євро, що встановлений Національним Банком України станом на день підписання договору. Вартість продажу розраховується як еквівалентна вартість автомобіля у валюті Євро згідно офіційного курсу НБУ української гривні до валюти Євро на дату оплати.

Lorem Ipsum