Рятувальний стікер для бізнес-клієнтів | Малотоннажний автомобіль Mercedes-Benz
Рятувальний стікер від Mercedes-Benz

Коли важлива кожна секунда: рятувальний стікер.

Із наклейкою з QR-кодом – швидше до правильної рятувальної карти.

Після аварії для порятунку людей у салоні автомобіля має значення кожна секунда. Ось чому Daimler як перший автовиробник та автор невеликої, але ефективної інновації, знайшов спосіб, як швидко забезпечити рятувальників необхідною для збереження життя та здоров’я пасажирів інформацією прямо на місці аварії: рятувальні стікери.

Сканування QR-коду смартфоном або планшетом допоможе показати поточний маршрут до порятунку автомобіля1. Рятувальники зможуть відразу бачити, де розташовані подушки безпеки, акумулятор, паливні баки, електричні дроти, балони під тиском та інші важливі для порятунку компоненти. Оперативні працівники на місці аварії мають вирішальну перевагу у боротьбі за час завдяки цьому простому, але вагомому ноу-хау. Завдяки QR-коду вони зможуть швидше реагувати, а в екстрених випадках ці наклейки допоможуть врятувати життя!

Наклейки з QR-кодами легко встановлюються та доступні для малотоннажних автомобілів Mercedes-Benz починаючи з 1996 року випуску у вашого партнера Mercedes-Benz.

1

Передумова: існуюче підключення до інтернету.

«У кожному автомобілі є певні місця, розрізати які без ризику для людей в салоні автомобіля чи нас самих неможливо. Ось чому ми повинні мати доступ до цієї важливої інформації ззовні. … Це допоможе нам виграти дорогоцінний час на місці. Часто має значення кожна секунда, і тут будь-яка допомога безцінна.»

Олівер Г., пожежник, в інтерв'ю з Mercedes-Benz про новий рятувальний стікер.

Lorem Ipsum