Технічне обслуговування Mercedes-Benz ServiceCare.

Технічне обслуговування Mercedes-Benz ServiceCare.

Технічне обслуговування професіоналами. Усе за найвищими стандартами якості.

Регулярний професійний контроль найважливіших частин та функцій автомобіля забезпечить продуктивність і надійність вашого малотоннажного автомобіля. Вчасне проходження технічного обслуговування убереже від зайвих витрат на ремонт і сприятиме мінімізації та прогнозованості часу простоїв. Послуга технічного обслуговування Mercedes-Benz ServiceCare забезпечить збереження вартості автомобіля і збільшить його цінність у разі перепродажу.

Огляд пакету технічного обслуговування Mercedes-Benz ServiceCare:

Послуги

Повний об’єм технічних послуг згідно з ASSYST (Активна система техобслуговування) або листом техобслуговування, розміщеним на шасі автомобілів Mercedes-Benz, а також заміна запчастин та масла. Послуга Mercedes-Benz MobiloVan включена у договір1. Можливість вибору кількості сеансів технічного обслуговування: 2, 4 або 6.

Термін дії

Жодних обмежень щодо терміну дії.

Пробіг

Жодних обмежень щодо загального пробігу.

 

1

Mercedes-Benz MobiloVan дійсно у поточній редакції для моделей Sprinter, Vito, Citan і Marco Polo ACTIVITY.

Для усіх автомобілів з першою реєстрацією від 01.10.2012 діє MobiloVan спочатку 2 роки без обмеження сервісу та поновлюється потім від техобслуговування до техобслуговування в уповноваженого сервісного партнера Mercedes-Benz до 30 років.

Для моделей V-Клас, X-Клас, Marco Polo і Marco Polo HORIZON дійсні послуги Mercedes-Benz Mobilo у відповідній поточній редакції.

Lorem Ipsum