Цілодобово: сервіс 24 години Mercedes-Benz.

Ми повернемо вас на дорогу незалежно від часу доби.

Є те, що завжди подорожує з вами у вашому новому автомобілі: почуття безпеки на дорозі. Якщо з якихось причин ваш автомобіль не буде готовим до руху, професійне сервісне обслуговування Mercedes-Benz зробить все, щоб ви дісталися місця призначення.

Ми завжди до ваших послуг.

Ми усі 365 днів на рік цілодобово до ваших послуг по всій Європі – за безкоштовним номером телефону 0800 500 1601 (альтернативно через функцію Mercedes-Benz Contact2 у адресній книзі вашого радіоприймача). Технічний фахівець сервісного обслуговування Mercedes-Benz допоможе вам та, у більшості випадків, поверне ваш автомобіль у робочий стан прямо на місці поломки.

Mercedes-Benz Mobilo.

Стандартне рішення мобільності Mercedes-Benz Mobilo3 подбає про те, щоб ви залишалися на ходу, навіть коли ваш автомобіль вже не в змозі. У разі технічних несправностей, незначних прикрих ситуацій (наприклад, втрати ключа), ДТП, актів вандалізму чи крадіжки деталей наші експерти по всій Європі потурбуються, щоб ви отримали безкоштовну фахову допомогу на місці, незалежно від часу доби.

1

Безкоштовно. При виклику через мобільну мережу можливі додаткові тарифи. У неавторизованих європейських країнах: +49 (0)69 95 30 72 77.

2

Передумова: радіоприймач з заводу з'єднаний з готовим до роботи мобільним телефоном. У фіксованій мережі виникають лише кошти за мобільний зв'язок.

3

Mercedes-Benz Mobilo дійсна у актуальній редакції для моделей V-Клас, X-Клас, Marco Polo і Marco Polo HORIZON. Для усіх автомобілів з першою реєстрацією від 01.01.2012 діє Mobilo спочатку 2 роки без обмеження сервісу та поновлюється потім від техобслуговування до техобслуговування в уповноваженого сервісного партнера Mercedes-Benz до 30 років. Для моделей Sprinter, Vito, Citan і Marco Polo ACTIVITY послуги Mercedes-Benz MobiloVan дійсні у поточній редакції.

Lorem Ipsum