Mercedes-Benz Sprinter боровий. Офіційний імпортер в Україні

Міцний та сильний: бортовий автомобіль Sprinter.

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Бортовий автомобіль Sprinter пропонує вражаюче різноманіття з 3 варіантами довжини автомобіля, стандартною або подвійною кабіною, а також вантажною площею до 9,2 м2.

Для автомобілів, з якими доступний новий передній привід, формується приваблива початкова ціна і додаткове корисне навантаження у порівнянні з автомобілями з заднім приводом. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна узгодити індивідуально для ваших потреб, так само як і вибір мультимедійної та допоміжної системи.

Особливості.

 1. Концепт продукту
 2. Мережеве з'єднання
 3. Галузеві рішення
 4. Безпека
 5. Рентабельність

Ідеально пасує для роботи. 

 

Уже візуально кабіна нового бортового автомобіля Sprinter з типовим облицюванням радіатора Mercedes-Benz та сучасними фарами є особливістю. Зона органів управління оформлена по-новому і вражає як високоякісним дизайном, так і видатною функціональністю.  Наприклад з інтелектуальним модульним принципом зберігання та KEYLESS-START. Вантажна поверхня до 9,2 м2 обмежена алюмінієвими бортами. Так утворюється міцна вантажна поверхня на якій можна розмістити два великі промислові піддони розміром 1200 x 1000 мм поруч один з одним.

Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні, за бажанням, радіоприймач, а також мультимедійні системи та мережеві рішення. Залежно від потреб пропозиція включає радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією на жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування просте та інтуїтивно зрозуміле. Мультимедійними системами можна, наприклад, керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Sprinter саме там, де є задачі для транспортування.

Бортовий автомобіль Sprinter з вантажною поверхнею до 9,2 м2 розкриває багато можливостей: звичайна або подвійна кабіна, а також 3 варіанта довжини створюють основу для вражаючої різноманітності варіантів. Таким чином ви можете конфігурувати автомобілі з повною нормативною масою до 5500 кг. При потребі можна додати причеп з масою додатково до 3500 кг.

Забезпечує курс на успіх.

Бортовий автомобіль Sprinter абсолютно орієнтований на безпеку. Солідну основу Sprinter становить його каркас кузова, особливо стійкий завдяки його конструкції та складу матеріалів. Її доповнюють численні системи допомоги водієві. Оскільки навіть найдосвідченіший водій потрапляє у ситуації, коли дуже бажана підтримка. Пропозиція охоплює серійну систему стабілізації під час бічного вітру, активний асистент екстреного гальмування, а також систему контролю смуги руху. У випадку аварії може допомогти серійна подушка безпеки, яка захищає водія під час зіткнення. За бажанням можна придбати для водія та переднього пасажира ще 5 подушок безпеки.

Рентабельність у вирішальний момент.

З Sprinter ви обираєте автомобіль, який ефектно доводив свою рентабельність понад 20 років поспіль. Новий бортовий автомобіль Sprinter продовжує цю історію успіху своєю перевіреною якістю та надійністю. При цьому ви з самого початку можете скористатися перевагами його рентабельності: з привабливими початковими цінами та численними можливостями конфігурації, з якими ви замовляєте саме те, що вам дійсно потрібно.

Оскільки ми з задоволенням робимо хороше ще кращим, ми ще більше оптимізували витрату палива нашими дизельними двигунами. Додаткові пункти рентабельності вашого підприємства надає додаткове корисне навантаження з опціональним головним баком на 50 л1 і доступні за бажанням пружні елементи підвіски заднього моста зі склопластику.

Так бортовий автомобіль Sprinter поєднує заощадливу витрату палива та інтелектуальні функції у загальному рентабельному рішенні мобільності.

1

Головний бак на 50 літрів можна додатково замовити для бортового автомобіля Sprinter у поєднанні з переднім приводом.

Можна узгодити практично для будь-якої потреби.

Так само багато варіантів, як і у вантажного транспорту.

Численні варіанти автомобіля та варіанти обладнання дають можливість точно узгодити бортовий автомобіль Sprinter з транспортним завданням, яке потрібно виконати. З довгими варіантами автомобіля та зі стандартною кабіною вантажна площа сягає свого максимального розміру 9,2 м². Якщо вирішальним є корисне навантаження, краще обирати варіант маси 5500 кг. У стандартній кабіні можна розмістити до 3 осіб, у подвійній кабіні до пункту призначення можуть їздити навіть невеликі команди, до 7 осіб. Додатково, для спеціальних галузевих потреб, доступні численні опції.

Огляд різноманітних варіантів бортового автомобіля Sprinter:

 • Вантажна поверхня до 9,2 м²
 • Доступно з 3000 кг, 3500 кг, 4100 кг і 5000 кг повної нормативної маси, додатково численні варіанти навантаження та розвантаження для повної нормативної маси до 5500 кг
 • Максимальне корисне навантаження більше 3000 кг у варіанті ваги 5500 кг
 • Доступно з переднім, заднім та повним приводом
 • 3 варіанти довжини автомобіля: компактний, стандартний і довгий
 • 2 кабіни водія: стандартна або подвійна кабіна

Робить важку роботу легшою.

Бортова платформа Sprinter

Lorem Ipsum