Бортовий автомобіль Sprinter | Малотоннажний автомобіль Mercedes-Benz
Бортова платформа Sprinter

Міцний та сильний: бортовий автомобіль Sprinter.

Перспективний, ефективний, надійний.

Конфігуратор

Перспективний, ефективний, надійний.

Бортовий автомобіль Sprinter з 3-ма варіантами довжини автомобіля, стандартною або подвійною кабіною водія, а також вантажною поверхнею до 9,2 м2 забезпечує вражаюче різноманіття. 

Для автомобілів з переднім приводом, наприклад, формується вигідна початкова ціна та забезпечується додаткове корисне навантаження порівняно з автомобілями із заднім приводом. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна індивідуально припасувати для ваших потреб, так само як і вибір мультимедійної та допоміжної системи.

Особливості.

 1. Принцип виробу
 2. Мережеве з'єднання
 3. Галузеві рішення
 4. Безпека
 5. Рентабельність
Милує око, а ще краще для роботи.

Уже візуально кабіна бортового автомобіля Sprinter з типовим облицюванням радіатора Mercedes-Benz та сучасними фарами є особливістю. Ергономічно оснащена зона органів управління переконує видатною функціональністю. Наприклад з інтелектуальним модульним принципом зберігання та KEYLESS-START. Вантажна поверхня до 9,2 м2 обмежена високоякісними алюмінієвими бортами. Так утворюється міцна вантажна поверхня, що приймає два великі промислові піддони розміром 1200 x 1000 мм поруч один з одним.

Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні за бажанням радіоприймач, а також мультимедійні системи та рішення підключення. Залежно від потреб пропозиція включає радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією по жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування таке, яке тільки можна побажати: просте. Мультимедійними системами можна наприклад керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Sprinter саме там, де є задачі для транспортування.

Бортовий автомобіль Sprinter з вантажною площею до 9,2 м2 робить можливим багато чого: завдяки його вражаючим варіантам різноманітності ви можете конфігурувати автомобілі з повною нормативною масою до 5 500 кг. При потребі можна причепити додатково до 3500 кг.

Забезпечує курс на успіх.

Солідну основу Sprinter становить його каркас кузова, особливо стійкий завдяки його конструкції та складу матеріалів. Її доповнюють численні системи допомоги водієві. Оскільки навіть найдосвідченіший водій потрапляє у ситуації, коли дуже бажана підтримка. Пропозиція охоплює серійну систему стабілізації під час бічного вітру, активний асистент екстреного гальмування, а також систему контролю смуги руху. У випадку аварії може допомогти серійна подушка безпеки, яка захищає водія під час зіткнення. За бажанням можна придбати для водія та переднього пасажира ще 5 подушок безпеки.

Рентабельно з будь-якої точки зору.

Sprinter з самого початку демонструє рентабельність: з привабливими початковими цінами та численними можливостями конфігурації, з якими ви замовляєте саме те, що вам дійсно потрібно. Оскільки ми з задоволенням робимо хороше ще кращим, ми ще більше оптимізували наші дизельні двигуни. Додаткові плюси до рентабельності нашого підприємства від збільшеного на прибл. 50 кг корисного навантаження1. Так Sprinter поєднує заощадливу витрату палива та інтелектуальні функції у загальному рентабельному рішенні мобільності.

1

У поєднанні з переднім приводом, у порівнянні з заднім приводом.

Можна припасувати практично для будь-якої потреби.

Так само багато варіантів, як і у вантажного транспорту.

Численні варіанти автомобіля та опції обладнання дозволяють точно узгодити бортовий автомобіль Sprinter із завданнями транспортування. З довгими варіантами автомобіля та зі стандартною кабіною вантажна площа сягає свого максимального розміру 9,2 м². Якщо вирішальним критерієм є корисне навантаження, краще обирати варіант ваги 5500 кг. У стандартній кабіні можна розмістити до 3 осіб, у подвійній кабіні до пункту призначення можуть їздити навіть невеличкі групи до 7 осіб. Додатково для спеціальних галузевих потреб доступні численні рішення виробника кузова перевіреної якості.

Огляд різноманітних варіантів бортового автомобіля Sprinter:

 • Вантажна поверхня до 9,2 м²
 • Доступно з 3000 кг, 3500 кг, 4100 кг і 5000 кг повної нормативної маси, додатково численні варіанти навантаження та розвантаження для повної нормативної маси до 5500 кг
 • Максимальне корисне навантаження більше 3000 кг у варіанті ваги 5500 кг
 • Доступно з переднім, заднім та повним приводом
 • 3 варіанти довжини автомобіля: компактний, стандартний і довгий
 • 2 кабіни водія: стандартна кабіна та подвійна кабіна

Новинка: повний привод 4x4 із системою Torque-on-Demand

Покращує тягове зусилля й поперечну стійкість у необхідний момент: повний привод з регулюванням залежно від потреби розподіляє тягове зусилля на передній та задній міст. При цьому система за лічені мілісекунди повністю автоматично адаптується до умов руху.

Робить важку роботу легшою.

Бортова платформа Sprinter

Індивідуальні рішення кузова.

Завдяки цьому ваш малотоннажний автомобіль відповідатиме вашим професійним вимогам.

Якщо ваші потреби дещо особливі, було б добре, щоб у Mercedes-Benz було правильне рішення для вас. Ми допоможемо вам і запропонуємо солідне й оптимальне практичне рішення для монтажу від одного постачальника або від наших сертифікованих партнерів. Таким чином, ви матимете оптимальне оснащення для будівництва, надання послуг постачання або промислового використання.

Lorem Ipsum