Бортовий автомобіль Sprinter | Mercedes-Benz | Купити в Україні
Бортова платформа Sprinter

Міцний та сильний: бортовий автомобіль Sprinter.

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Бортовий автомобіль Sprinter з 3-ма варіантами довжини, стандартною або подвійною кабіною водія, а також вантажною платформою площею до 9,2 м² гнучко підходить для виконання будь-яких завдань з перевезень.

Істотними перевагами автомобілів з переднім приводом є приваблива початкова вартість та додаткове корисне навантаження порівняно з автомобілями із заднім привідом. Водій отримує переваги інтелектуального принципу керування та відображення інформації, а модульна система зберігання багажу та можливість вибрати мультимедійну та допоміжні системи, дозволяють укомплектувати автомобіль відповідно до індивідуальних потреб.

Особливості.

 1. Концепт продукту
 2. Підключення до мережі
 3. Рішення для різних сфер діяльності
 4. Безпека
 5. Економічність
Ефектний на вигляд, ефективний у роботі.

Привабливий зовнішній вигляд бортовому автомобілю Sprinter надають типове облицювання радіатора Mercedes-Benz та сучасні фари. Кабіна стала ще комфортнішою завдяки видатній ергономіці зони органів управління та високому рівню функціональності. Наприклад, завдяки модульній системі зберігання багажу та функції KEYLESS-START. Вантажна платформа площею до 9,2 м² оснащена високоякісними алюмінієвими бортами та дозволяє розмістити два великі промислові піддони розміром 1200 x 1000 мм поруч один з одним.

Мобільність покоління 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні різні варіанти радіоприймачів, мультимедійних систем та рішень для підключення. Залежно від потреб пропозиція включає радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією на жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керувати цими системами досить легко. Наприклад, для керування мультимедійною системою можна використовувати сенсорний екран високої роздільної здатності або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації легко доступні та легко зчитуються.

Sprinter саме там, де є задачі для перевезення.

Бортовий автомобіль Sprinter з вантажною платформою площею до 9,2 м² робить можливим багато чого: завдяки вражаючій різноманітності варіантів кабін та довжини ви можете конфігурувати автомобілі з максимально допустимою загальною масою до 5500 кг. За потреби можна додатково буксирувати вантаж масою до 3500 кг.

Гарантуватиме безпеку Вашого руху до успіху.

Надійною основою автомобіля Sprinter є його каркас, який відрізняється особливою міцністю за рахунок конструкції та поєднання матеріалів. До цього треба додати численні допоміжні системиі, такі як система стабілізації при боковому вітрі у серійній комплектації, активна система екстреного гальмування і система утримання смуги руху. Оскільки навіть найдосвідченіший водій потрапляє у ситуації, коли дуже бажана підтримка. В екстреному випадку подушка безпеки у серійній комплектації може допомогти захистити водія при зіткненні. Як опція доступні ще 5 додаткових подушок безпеки для водія та переднього пасажира.

Економічний за будь-яких обставин.

Sprinter від самого початку показує свою економічність: приваблива ціна автомобіля в серійній комплектації та різноманітні можливості конфігурації дозволяють замовляти саме те, що Вам дійсно потрібно. Ми залюбки робимо хороше ще кращим, тому ми додатково оптимізували наші дизельні двигуни. До додаткових переваг, які підвищать економічність компанії, відноситься збільшене на 50 кг корисне навантаження. Таким чином, бортовий автомобіль Sprinter поєднує три вагомі переваги: економію палива, раціональні функції та вигідні рішення для транспортування.

Відповідає практично будь-яким потребам.

Різноманітність варіантів для транспортування вантажів усіх типів.

Численні варіанти автомобіля та опції обладнання дозволяють точно узгодити бортовий автомобіль Sprinter із завданнями транспортування. У варіанті автомобіля максимальної довжини зі стандартною кабіною водія площа вантажної платформи сягає свого максимального розміру 9,2 м². Якщо вирішальним критерієм є корисне навантаження, краще обирати варіант загальною масою до 5500 кг. У стандартній кабіні можна розмістити до 3 осіб, у подвійній кабіні до пункту призначення можна доставити навіть невеличкі групи до 7 осіб. Додатково для спеціальних галузевих потреб доступні численні варіанти виготовлення і монтажу кузовів перевіреної якості.

Огляд різноманітних варіантів бортового автомобіля Sprinter:

 • Вантажна платформа площею до 9,2 м²
 • Пропонується з допустимою повною масою 3000 кг, 3500 кг, 4100 кг і 5000 кг, численні додаткові варіанти збільшення та зменшення маси для автомобілів з допустимою повною масою 5500 кг
 • Максимальне корисне навантаження більше 3000 кг у варіанті з допустимою повною масою 5500 кг
 • Доступний з переднім, заднім та повним приводом
 • 3 варіанти довжини автомобіля: компактний, стандартний і довгий
 • 2 кабіни водія: стандартна та подвійна

Новинка: система камер з оглядом на 360° та цифрове внутрішньосалонне дзеркало.

Робить важку роботу легшою.

Бортова платформа Sprinter

Бажаєте дізнатись більше про бортовий автомобіль Sprinter?

Піктограма «Забронювати пробну поїздку»

Автомобілі в наявності.

Детальніше
Піктограма «Пошук дилера»

Пошук дилера.

Детальніше
Піктограма «Налаштувати конфігурацію автомобіля»

Запит на отримання пропозиції.

Детальніше