Міцний та сильний: бортовий автомобіль Sprinter.

Перспективний, ефективний, надійний.

Перспективний, ефективний, надійний.

Він настільки універсальний, що ви можете знайти саме те, що відповідає вашим транспортним потребам, і він виглядає так гарно, що справляє позитивне враження. Новий Sprinter у якості бортового автомобіля пропонує вражаюче різноманіття з 3 варіантами довжини автомобіля, стандартною або подвійною кабіною, а також вантажною площею до 9,2 м2. Завдяки численним варіантам та комплектації можна обладнати рентабельні базові автомобілі, а також автомобілі з повною комплектацією.

Для автомобілів, з якими доступний новий передній привід, формується приваблива початкова ціна і додаткове корисне навантаження у порівнянні з автомобілями з заднім приводом. Водії отримують переваги інтелектуального принципу керування та індикації, а також модульного принципу зберігання, який можна узгодити індивідуально для ваших потреб, так само як і вибір мультимедійної та допомiжної системи. Ми звичайно й зберегли перевірене часом. Наприклад можна продовжувати використовувати багато рішень монтажу та демонтажу без великих змін.

Завдяки інноваційній потужності і понад 20 років досвіду Sprinter встановлює нові орієнтири як перспективне, ефективне та надійне рішення мобільності, яке просуватиме ваше підприємство.

Особливості.

 1. Концепт продукту
 2. Мережеве з'єднання
 3. Галузеві рішення
 4. Безпека
 5. Рентабельність

Ідеально пасує для роботи. 

 

Уже візуально кабіна нового бортового автомобіля Sprinter з типовим облицюванням радіатора Mercedes-Benz та сучасними фарами є особливістю. Зона органів управління оформлена по-новому і вражає як високоякісним дизайном, так і видатною функціональністю. Наприклад з інтелектуальним модульним принципом зберігання та KEYLESS-START.

Вантажна платформа до 9,2 м² обмежена високоякісними алюмінієвими бортами. Так утворюється міцна вантажна поверхня, що вміщує два великі промислові піддони розміром 1200 x 1000 мм поруч одне з одним. За бажанням у речових коробах праворуч та ліворуч під бортовою платформою створюються захищені від бризок води відсіки для зберігання з можливістю закривання, наприклад для інструментів або матеріалу. Їх обсяг близько 30 л.

Ще однією перевагою є різні варіанти приводу: залежно від профілю використання та бажаних ходових характеристик ви можете замовити бортовий автомобіль Sprinter з переднім, заднім або повним приводом. Можливі три варіанти трансмімії:

 • 6-ступінчаста механічна коробка передач
 • автоматична семиступінчаста 7G-TRONIC PLUS
 • або унікальну в цьому сегменті дев'ятиступінчаста автоматична коробка передач 9G-TRONIC1.
Ваша мобільність 4.0.

Щоб зробити роботу якомога рентабельнішою та приємною, для Sprinter доступні за бажанням радіоприймач, а також різні мультимедійні системи та рішення підключення. Залежно від потреб пропозиція включає тримач для смартфона, радіоприймач з інтерфейсом Bluetooth® та функцією «вільні руки», а також мультимедійну систему з сенсорним екраном з високою роздільною здатністю, швидкою навігацією по жорсткому диску з тривимірним відображенням карт та інтеграцією смартфону. Керування таке, яке тільки можна побажати: просте. Мультимедійними системами можна наприклад керувати через сенсорний екран з високою роздільною здатністю або багатофункціональне рульове колесо. Усі елементи керування та індикації добре доступні та легко зчитуються.

Оскільки сучасний робочий світ містить цифрові рішення, ми обладнали Sprinter інтегрованим комунікаційним модулем, що є технічною основою для постійного інтернет-підключення автомобіля. Це дозволяє використовувати поточні та майбутні послуги Mercedes PRO. Ваші переваги включають зменшення часу простою, перспективне керування техобслуговуванням, а також електронний журнал поїздок, що скасовує безлад у паперах.

Sprinter саме там, де є задачі для транспортування.

Бортовий автомобіль Sprinter з вантажною поверхнею до 9,2 м2 розкриває багато можливостей: звичайна або подвійна кабіна, а також 3 варіанта довжини створюють основу для вражаючої різноманітності варіантів. Вони ще збільшуються 4 варіантами двигуна, численним опціональним обладнанням, варіантами ходової частини та спеціальними галузевими рішеннями виробника кузова. Таким чином ви можете конфігурувати автомобілі з повною нормативною масою до 5500 кг. При потребі можна причепити додатково до 3500 кг. За бажанням у речових коробах праворуч та ліворуч під бортовою платформою створюються захищені від бризок води відсіки для зберігання з можливістю закривання, наприклад для інструментів.

Забезпечує курс на успіх.

Бортовий автомобіль Sprinter абсолютно орієнтований на безпеку. Солідну основу для цього становить його каркас кузова, особливо стійкий завдяки його конструкції та складу матеріалів.

Її доповнюють численні системи допомоги водієві. Оскільки навіть найдосвідченіший водій потрапляє у ситуації, коли дуже бажана підтримка. Пропозиція включає в себе серійну систему стабілізації під час бічного вітру, активний асистент екстреного гальмування та систему контролю смуги руху – обидві серійно випускаються для автомобілів з повною нормативною масою понад 3500 кг. У темряві додаткові високопродуктивні світлодіодні фари освітлюють дорожнє полотно далеко та яскраво.

У випадку аварії може допомогти серійна подушка безпеки, яка захищає водія під час зіткнення. За бажанням можна придбати для водія та переднього пасажира ще 5 подушок безпеки.

Рентабельність у вирішальний момент.

З Sprinter ви обираєте автомобіль, який ефектно доводив свою рентабельність понад 20 років поспіль. Новий бортовий автомобіль Sprinter продовжує цю історію успіху своєю перевіреною якістю та надійністю. При цьому ви з самого початку можете скористатися перевагами його рентабельності: з привабливими початковими цінами та численними можливостями конфігурації, з якими ви замовляєте саме те, що вам дійсно потрібно.

Оскільки ми з задоволенням робимо хороше ще кращим, ми ще більше оптимізували витрату палива нашими дизельними двигунами. Додаткові пункти рентабельності вашого підприємства надає додаткове корисне навантаження з опціональним головним баком на 50 л2 і доступні за бажанням пружні елементи підвіски заднього моста зі склопластику.

Так бортовий автомобіль Sprinter поєднує заощадливу витрату палива та інтелектуальні функції у загальному рентабельному рішенні мобільності.

1

Лише у поєднанні з переднім приводом.

2

Головний бак на 50 літрів можна додатково отримати для бортового автомобіля Sprinter у поєднанні з переднім приводом.

Можна узгодити практично для будь-якої потреби.

Так само багато варіантів, як і у вантажного транспорту.

Численні варіанти автомобіля та опції обладнання дають можливість точно узгодити бортовий автомобіль Sprinter з завданнями транспортування. З довгими варіантами автомобіля та зі стандартною кабіною вантажна площа сягає свого максимального розміру 9,2 м². Якщо вирішальним є корисне навантаження, краще обирати варіант ваги 5500 кг. У стандартній кабіні можна розмістити до 3 осіб, у подвійній кабіні до пункту призначення можуть їздити навіть невеличкі команди до 7 осіб. Додатково для спеціальних галузевих потреб доступні численні рішення виробника кузова перевіреної якості.

Огляд різноманітних варіантів бортового автомобіля Sprinter:

 • 3 варіанта довжини автомобіля: компактний, стандартний і довгий
 • 2 кабіни водія: стандартна кабіна та подвійна кабіна
 • Вантажна поверхня до 9,2 м²
 • Доступно з 3000 кг, 3500 кг, 4100 кг і 5000 кг повної нормативної маси, додатково численні варіанти навантаження та розвантаження для повної нормативної маси до 5500 кг
 • Максимальне корисне навантаження більше 3000 кг у варіанті ваги 5500 кг
 • Доступно з переднім, заднім та повним приводом

Lorem Ipsum