Mercedes-Benz Citan | купити в Україні

Новий Citan. Відчуває себе велетнем.

Новий Citan: переможець International Van of the Year Award 2022.

Mercedes-Benz Citan встановлює нові стандарти: його показники в категоріях «Єфективність», «Безпека», «Сталий розвиток» та «Охорона довкілля» переконали міжнародне журі премії з 25 членів. Його учасники протестували й оцінили 14 нових моделей у сегменті легких комерційних автомобілів і винесли одностайне рішення: перше місце посідає Citan!

Компактний фургон із великими можливостями.

З характерним для марки дизайном та ергономічним салоном, в якому ви легко освоїтеся, новий Citan демонструє справжні риси Mercedes-Benz. Сідайте в нього та відкривайте для себе можливості опціональної мультимедійної системи MBUX (Mercedes-Benz User Experience) та інтелектуальних мережевих рішень. Під час поїздки Ви можете розраховувати на попереджувальну підтримку багатьох допоміжних систем. Новими є обидві лінійки виконання BASE та PRO, що дозволяють укомплектувати Citan так, як потрібно саме Вам. І це лише кілька новинок. Дізнайтесь більше!

eCitan: новий член сімейства електричних фургонів.

Електричне виконання для всіх класах малотоннажних автомобілів

У другому півріччі 2022 року з'явиться eCitan, повністю електричний варіант моделі Citan. Запас ходу за WLTP становіть від 285 до 300 кілометрів. Таким чином він відповідає потребам комерційних користувачів, які часто використовують цю модель як розвізні та кур'єрські автомобілі в місті. На станціях швидкого заряджання батарею можна зарядити за 40 хвилин на 80 відсотків. Велика перевага: порівняно зі звичайними моделями не потрібно жертвувати розміром вантажного відсіку та корисним навантаженням. Також для eCitan буде доступний зчіпний пристрій.

Нова мультимедійна система MBUX

Інформаційно-розважальне обладнання нового Citan має рішення майже для будь-якої ситуації: ви бажаєте швидше дістатися до пункту призначення за допомогою поточних даних про трафік і виконувати бездротове заряджання мобільного пристрою? Або ви хочете керувати своєю додатковою мультимедійною системою MBUX за допомогою сенсорного екрана з високою роздільною здатністю, кнопок на багатофункціональному рульовому колесі чи голосової команди? Можливо все. Ще однією новинкою є служби зв'язку Mercedes me, що надають майже безмежні можливості доступу до інформації та розваг, а також підвищують безпеку вашого компактного фургона.
Citan, MBUX
 • Мультимедійна система MBUX з екраном діагоналлю 7 дюймів

  Мультимедійна система MBUX з екраном діагоналлю 7 дюймів

  За допомогою сенсорного екрану діагоналлю 17,8 см (7 дюймів) з високою роздільною здатністю, користуватися мультимедійною системою можна так само просто, як звичайними смартфонами. Або можна скористатися кнопками на багатофункціональному рульовому колесі.
 • Інтеграція смартфона

  Інтеграція смартфона

  За допомогою інтеграції смартфона можна отримати зручний доступ через мультимедійну систему до обраних додатків вашого мобільного пристрою.
 • Роз’єм USB тип C

  Роз’єм USB тип C

  Через роз’єм USB типу C Ви можете підключити свій смартфон до медіа-інтерфейсу автомобіля та, наприклад, слухати улюблену музику.
 • Голосове управління

  Голосове управління

  Достатньо вимовити команду «Привіт, Мерседес», щоб запустити комплексне голосове управління та комфортно користуватися мультимедійною системою.

Головні особливості нового Citan

За допомогою системи бездротової зарядки для мобільних пристроїв ви можете зручно заряджати свій смартфон з використанням індуктивної зарядки під час руху.

Система бездротової зарядки мобільних пристроїв

До пакета активної безпеки належать чотири допоміжні системи для підтримки водія.

Пакет активної безпеки

Високопродуктивні світлодіодні фари гарантують більшу безпеку у темний час доби та неповторний, характерний вигляд.

Світлодіодні фари High Performance