Фургон Mercedes-Benz Citan | купити в Україні

Новий Citan. Відчуває себе велетнем.

Новий фургон Citan.

Новий фургон Citan переконує багатьма талантами: він відрізняється компактними зовнішніми габаритами, але має об'ємний вантажний відсік й простору кабіну водія. У цьому автомобілі високе корисне навантаження поєднано з відмінною маневровістю. Сидіння водія ергономічної форми та багато можливостей адаптації до відповідного транспортного завдання полегшують роботу.

Новий Citan: переможець International Van of the Year Award 2022.

Mercedes-Benz Citan встановлює нові стандарти: його показники в категоріях «Ефективність», «Безпека», «Сталий розвиток» та «Охорона довкілля» переконали міжнародне журі премії з 25 членів. Його учасники протестували й оцінили 14 нових моделей у сегменті легких комерційних автомобілів і винесли одностайне рішення: перше місце посідає Citan!

Головні особливості.

  1. Якість
  2. Функціональність
  3. Безпека
  4. Надійність
Ви бачите та відчуваєте типову для марки якість.

У новому Citan привабливий зовнішній вигляд і високий рівень комфорту йдуть пліч-о-пліч. Характерний дизайн екстер'єру вирізняє Citan серед інших комерційних фургонів. Коли ви сідаєте до салону, то потрапляєте у стильно оформлений інтер'єр автомобіля і отримує багато типових для бренду функцій забезпечення комфорту, вже відомих за іншими моделями. Все це підтверджує, що новий Citan – справжній фургон від Mercedes-Benz.

Вирішує ваші задачі з транспортування.

Новий фургон Citan пропонує багато хороших ідей, які полегшать вашу роботу: вантажний відсік, що трансформується, має великий об'єм і високе корисне навантаження. Інтер'єр особливо ергономічний: від міцних сидінь та зручних органів керування до практичних місць для зберігання речей.

Професіонал у плані безпеки.

У фургоні Citan Ви та Ваші пасажири пересуватиметеся дорогами в повній безпеці. Комплексний захист пасажирів у стандартній комплектації включає 6 подушок безпеки. Для вибору також доступні різні ассистенти та активні системи допомоги водієві.

Саме такий, який Вам потрібен.

Новий фургон Citan настільки надійний, наскільки можна очікувати від Mercedes-Benz. Він переконує міцними матеріалами та високою якістю виготовлення. Перш ніж потрапити до Вас, він довів свою надійність у складних літніх та зимових випробуваннях Mercedes-Benz, а також у жорстких випробуваннях на корозійну стійкість.

Компактний ззовні, місткий всередині.

Вантажний відсік у новому фургоні Citan має низьку вантажну висоту, що дозволяє ще легше завантажувати і розвантажувати його: велика ширина простору між колісними арками дозволяє легко завантажити, наприклад, піддон. У серійній комплектації фургон Citan завантажується через асиметричні двостулкові двері задньої стінки. За бажанням можна замовити зсувні двері ліворуч та праворуч, а також вікна в дверях багажного відділення.
Площа вантажного відсіку
Об'єм вантажного відсіку
Довжина вантажного відсіку
Максимальне корисне навантаження
2,35 м2
2,5 - 2,9 м3
1806 мм
782 кг

Багато гарних ідей для невтомної праці.

Про гнучкість нового фургона Citan, свідчить, наприклад, пасажирський салон. Якщо Ви часто їздите втрьох, можна замовити двомісне сидіння передніх пасажирів. Якщо час від часу ви потребуєте більше місця для перевезення вантажів, то додаткове складане сидіння переднього пасажира та решітка, що відгороджує вантаж, дозволять завантажувати навіть довгомірні предмети. 

Фургоном зовсім не важко керувати завдяки інтуїтивній концепції індикації та управління Mercedes-Benz.

Додайте цифровий світ до свого автомобіля.

Бажаєте проводити свої робочі дні якомога продуктивніше та спокійніше, залишаючись на зв’язку в дорозі? Модульне інформаційно-розважальне обладнання нового Citan оснащене саме тими функціями, які є важливими для вас. Основним елементом є мультимедійна система MBUX з навігацією та інтеграцією смартфона.

Мультимедійна система Mercedes-Benz User Experience.

MBUX дозволяє вам знову відкрити для себе мультимедійну систему в автомобілі. Ідеться про широкий спектр функцій та мережевих можливостей, а також різних способів керування.

Сенсорний екран.

За допомогою сенсорного екрану діагоналлю 17,8 см (7 дюймів) з високою роздільною здатністю, користуватися мультимедійною системою можна так само просто, як звичайними смартфонами. 

«Привіт, Мерседес»

Достатньо вимовити команду «Привіт, Мерседес», щоб запустити комплексне голосове управління та комфортно користуватися мультимедійною системою.

Інтелектуальний зв'язок дає змогу працювати більш продуктивно.

Інформаційно-розважальне обладнання нового Citan має рішення майже для будь-якої ситуації: ви бажаєте швидше дістатися до пункту призначення за допомогою поточних даних про трафік і виконувати бездротове заряджання мобільного пристрою? Або ви хочете керувати своєю додатковою мультимедійною системою MBUX за допомогою сенсорного екрана з високою роздільною здатністю, кнопок на багатофункціональному рульовому колесі чи голосової команди? Можливо все. Ще однією новинкою є служби зв'язку Mercedes me, що надають майже безмежні можливості доступу до інформації та розваг, а також підвищують безпеку вашого компактного фургона.

Фургон Citan

Мультимедійна система MBUX

Фургон Citan

Система бездротової зарядки мобільних пристроїв

Бажаєте дізнатись більше про фургон Citan?

Піктограма «Забронювати пробну поїздку»

Автомобілі в наявності.

Дізнатися більше
Піктограма «Пошук дилера»

Пошук дилера.

Дізнатися більше
Піктограма «Налаштувати конфігурацію автомобіля»

Запит на отримання пропозиції.

Дізнатися більше