Фургон Citan Mercedes-Benz. Офіційний імпортер в Україні

Герой міста: фургон Citan.

Фургон Citan: лідер. Від лідерів. Для лідера.

Citan: герой міста.

Citan — це компактний міський фургон для доставки з великим багажним відділенням, який ідеально вписується в міські умови.

Citan дуже рентабельний: його ефективні двигуни з технологією BlueEFFICIENCY1 та технологія SCR і низька витрата палива допомагають заощадити кошти, а також забезпечують високий коефіцієнт готовності з тривалими плановими міжсервісними інтервалами23. І щоб ви прибули в місце призначення в безпеці, електронна система курсової стабілізації ADAPTIVE ESP® Citan доповнена цінними додатковими функціями, а також дисковими гальмами.

Завдяки зручним сидінням, легкому керуванню та ходовій частині з незалежною підвіскою коліс водити Citan в міських умовах дуже зручно. Ви будете вражені тим, наскільки легко використовувати об’єм багажного відділення завдяки великим дверям і низьким краям багажного відсіку під час завантаження та вивантаження. А для персоналізації доступні дизайн-пакет RED і пакет Night4 на вибір.

Citan — це міський фургон для доставки з емблемою Mercedes, що відповідає вашим очікуванням. Відкрийте для себе його переваги під час пробної поїздки. Фургони Mercedes-Benz. Народжені їздити.

 

 

 

1

Пакет BlueEFFICIENCY належить до серійної комплектації для всіх видів двигунів та варіантів довжини.

2

Планові міжсервісні інтервали до 30 000 км.

3

Наприклад Mercedes-Benz MobiloVan, гарантія мобільності впродовж всього терміну використання від Mercedes-Benz. Вона діє максимум 30 років при регулярному сервісному обслуговуванні в уповноваженого сервісного партнера Mercedes-Benz. Дійсно для автомобілів з першою реєстрацією від 01.10.2012.

4

Пакет Night доступний з другого кварталу 2019 року.

Особливості.

 1. Комфорт
 2. Насолода від водіння
 3. Рентабельність
 4. Гнучкість
 5. Багажне відділення
 6. Безпека
Він знає, що найважливіше.

Citan поєднує в собі приємне з корисним: у його дружньому інтер'єрі дуже приємно працювати. Функціональність і комфорт з моменту посадки і до висадки - від зручного високого положення сидіння під час руху до низьких порогів пройомів, які полегшують вхід в автомобіль і завантаження.

Сидіння водія зі зручною для спини бічною підтримкою та з комфортною дихаючою і довговічною оббивкою можна регулювати вручну відповідно до потреб водія, як і налаштовувати по висоті кермове колесо. Усі елементи керування зручні та прості у використанні. Легко зчитувана комбінація приладів додає цінності інтер’єру. Система опалення та вентиляції в стандартній комплектації, а також практична концепція зберігання роблять свій внесок у приємне робоче середовище.

Робота також повинна приносити насолоду від водіння.

Сильні сторони Citan орієнтовані на роботу: він достатньо компактний та маневрений для руху у складних умовах по місту та має достатнє тягове зусилля для руху поза містом або по автомагістралях.

Один з варіантів двигунів із високим крутним моментом, безумовно, відповідає вашим вимогам. Інноваційна технологія BlueEFFICIENCY1 зменшує витрату палива і таким чином підвищує прибутковість вашого бізнесу. Очищення відпрацьованих газів із селективним каталітичним відновленням (SCR) зменшує викиди оксидів азоту.

Усі технічні компоненти точно узгоджені — від підсилювача кермового управління та 6-ступінчастої механічної коробки передач і конструкції амортизаторів шасі з незалежною підвіскою коліс до зручних у використанні дискових гальм на передніх і задніх колесах. Насолоджуйтеся маневровістю Citan без зайвого стресу.

Його використання окупається. У короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Зобов’язання бренду Mercedes-Benz полягає у відповідальному та екологічному формуванні майбутнього автомобілів також із Citan. Це зобов’язання Citan проявляється навіть під час руху по місту.

Завдяки сучасному двигуну та стандартному пакету BlueEFFICIENCY, викиди CO2 та витрати палива залишаються на низькому рівні. Це забезпечується, зокрема, функцією автоматичного запуску та зупинки двигуна, управлінням генератором й акумуляторною батареєю, а також шинами з оптимізованим опором коченню2. Інші особливості, наприклад електричний підсилювач кермового управління та індикатор моменту перемикання, також підвищують ефективність вашого автомобіля. А очищення відпрацьованих газів із селективним каталітичним відновленням (SCR) зменшує викиди оксидів азоту.

Citan є дуже рентабельним. З одного боку, завдяки привабливому ціновому діапазону, а з іншого — завдяки низьким експлуатаційними витратам за рахунок ефективної витрати палива та планових міжсервісних інтервалів до 30 000 км.

Як і для вас, для нас важлива постійна доступність фургонів Mercedes-Benz. На підтвердження цього ми пропонуємо безстрокову гарантію мобільності Mercedes-Benz MobiloVan3, 4. Citan робить вагомий внесок у довгострокову та постійну прибутковість. Рух заради руху.

Готовий до будь-яких труднощів.

Citan зручний в повсякденному житті завдяки своїй гнучкості. Він не зробить роботу за вас, але значно полегшить її незалежно від вашої галузі. Ви більше не захочете обходитися без його інтелектуальної концепції багажного відділення та низького краю багажного відсіку. Легке завантаження та розвантаження також є частиною його переваг, як і гнучке використання високої вантажності: 2 зсувних дверей і двостулкові задні двері з кутом відкриття до 180° забезпечують зручний доступ.

Перший герой, доступний у 2 варіантах довжини.

Фургон Citan забезпечує багато можливостей для вас: як спеціаліст галузі він характеризується гнучкістю у використанні. Ви можете вибрати два варіанти кузова: довгий та наддовгий. Максимальна довжина багажного відділення в наддовгому варіанті становить 2137 мм. Разом із висотою багажного відділення 1258 мм загальний об’єм багажного відділення у фургоні Citan становить до 3,8 м³. Максимальне корисне навантаження становить 700 кг навіть для важких вантажів. Завдяки широкому спектру опціонального обладнання ви можете ідеально адаптувати Citan до своїх потреб.

Ще більша безпека.

Також фургон Citan гарантує максимальну безпеку: завдяки електронній системі курсової стабілізації ADAPTIVE ESP®, системі екстреного гальмування та антиблокувальній системі ABS, а також гальмам із гарним зчепленням, він вражає коротким гальмівним шляхом, навіть у вологих умовах. Ходова частина з незалежною підвіскою зберігає надійне зчеплення з дорожнім полотном. Якщо ви опинитеся на засніженій, вкритій липким брудом або піском дорозі, ви можете вимкнути антипробуксовочну систему ASR.

Регульовані по висоті трьохточкові ремені безпеки з аварійним натягувачем та обмежувачем зусилля натягу забезпечують належну підтримку. Під час екстреного гальмування система аварійної світлової сигналізації автоматично активується.
Citan у стандартній комплектації також оснащено подушкою безпеки водія, постійним денним світлом і функцією полегшення початку руху на підйомі. Опціональні подушки безпеки переднього пасажира та бічні подушки безпеки 5 додатково знижують ризик травмування в результаті зіткнення. Окрім цього, за бажанням замовника доступні датчик дощу і освітленості, система перевірки тиску в шинах і камера заднього виду, яка відображає ділянку позаду автомобіля в дзеркалі заднього виду.

З опціональною сигналізацію проти зламу й протиугінною сигналізацією ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль не потрапить у чужі руки.

1

Пакет BlueEFFICIENCY належить до серійної комплектації для всіх видів двигунів та варіантів довжини.

2

Недоступно для автомобілів з підвищеним корисним навантаженням.

3

До максимум 30 років при регулярному сервісному обслуговуванні в уповноваженого сервісного партнера Mercedes-Benz.

4

Дійсно для автомобілів з першою реєстрацією від 01.10.2012.

5

Доступно для переднього пасажира лише у поєднанні з подушкою безпеки для грудної клітки для водія та переднього пасажира.

Міцна та змінна база.

Citan доступний як міський фургон для доставки і пасажирський Tourer та залежно від типу кузова має два варіанта довжини. Він має несучий кузов, неперевершена довговічність якого була підтверджена в ході комплексних випробувань і випробувань на безперервну роботу, та відповідає високим стандартам Mercedes-Benz. У повсякденному використанні кузов забезпечує дуже гарний огляд навколо та ефективну шумоізоляцію.
Довжина автомобіля
Довгий
Наддовгий
Колісна база
Макс. довжина багажного відділення
Об'єм багажного відділення
Макс. завантаження
2697 мм
1753 мм
3,1 м³
658 кг
3081 мм
2137 мм
3,8 м³
700 кг

Мобільний простір дивує місто.

Просторий фургон з двома варіантами довжини.

Фургон Citan має велике багажне відділення і високу гнучкість в обох варіантах довжини кузова. У кожному варіанті у кабіні є місце для 3 осіб.

Основні переваги фургона:

 • Кілька варіантів: довгий та наддовгий відповідно до вимог до багажного відділення
 • Великий об’єм багажного відділення до 3,8 м³ у наддовгому варіанті
 • Багажне відділення для перевезення одного європіддону1 вздовж або 2 європіддонів впоперек
 • Місце для 3 осіб у кабіні з опціональним двомісним сидінням передніх пасажирів
 • Можливість перевозити різні вантажі, навіть громіздкі, завдяки низці додаткових функцій, як-от складане сидіння переднього пасажира
1

У поєднанні з певними додатковими елементами облицювання ширина між бризковиками уже недостатня для європіддону.

Можна впорядковано розкласти. Та розподілити.

Якщо потрібно багато взяти у багажне відділення, потрібно переконатися, що матеріал та інструменти будуть складені акуратно. Тому ми вбудували перегородку у фургоні Citan за сидінням водія та переднього пасажира. Вона захищає простір водія від вантажу та додатково береже його від пилу та шумів. Щоб у багажному відділенні все залишалося надійно на своїх місцях, вантаж можна фіксувати за допомогою натяжних ременів та серійних кріпильних провушин – додатково також на боковині кузова. Так навіть делікатні вантажі доїдуть цілими.

Фургон Citan, суцільна перегородка

Суцільна перегородка

Фургон Citan, суцільна перегородка з 1 вікном

Суцільна перегородка з 1 вікном

Фургон Citan, складана розділова решітка на стороні переднього пасажира

Складана розділова решітка на стороні переднього пасажира

Фургон Citan, дерев'яна підлога

Дерев'яна підлога

Фургон Citan, кріпильні провушини боковини кузова

Кріпильні провушини боковини кузова

Фургон Citan, рейки на боковині кузова з 2 поворотними кріпильними провушинами

Рейки на боковині кузова з 2 поворотними кріпильними провушинами

Незрівнянний фургон Mercedes-Benz.

Брендовий дизайн екстер’єру.

З привабливим дизайном, типовим для фургонів Mercedes-Benz, і відповідно високою цінністю Citan бездоганно переносить позитивний образ інших серій фургонів у малий сегмент. Унікальний дизайн Citan приковує погляд завдяки високій точності: стики та вигини поверхні виконані дуже точно і справляють враження високої якості.


4 універсальні лакофарбові покриття та 6 доступних за запитом лакофарбових покриттів металік підкреслюють акуратний зовнішній вигляд. Вигляд екстер’єру Citan можна покращити з додатковими пакетами, як-от пакет екстер’єру Offroad, дизайн-пакет RED, пакет Night1, хром-пакет екстер’єру та пакет фарбування в колір кузова.

1

Пакет Night доступний з другого кварталу 2019 року.

Lorem Ipsum