Citan Tourer | Mercedes-Benz | Купити в Україні

Новий Citan Tourer. Відчуває себе велетнем.

Новий Citan Tourer.

Бажаєте мати компактний фургон з просторим салоном, який є швидким і зручним у керуванні та легко проїжджає в умовах обмеженого простору? Ваш фургон повинен полегшувати роботу, служити візитною карткою вашої компанії та мати повне оснащення системами безпеки? Вам потрібно познайомитися з новим Citan Tourer.

Новий Citan: переможець International Van of the Year Award 2022.

Mercedes-Benz Citan встановлює нові стандарти: його показники в категоріях «Ефективність», «Безпека», «Сталий розвиток» та «Охорона довкілля» переконали міжнародне журі премії з 25 членів. Його учасники протестували й оцінили 14 нових моделей у сегменті легких комерційних автомобілів і винесли одностайне рішення: перше місце посідає Citan!

Головні особливості.

  1. Якість
  2. Функціональність
  3. Безпека
  4. Надійність
Ви бачите та відчуваєте типову для марки якість.

У новому Citan привабливий зовнішній вигляд і високий рівень комфорту йдуть пліч-о-пліч. Характерний дизайн екстер'єру вирізняє Citan серед інших комерційних фургонів. Коли ви сідаєте до салону, то потрапляєте у стильно оформлений інтер'єр автомобіля і отримує багато типових для бренду функцій забезпечення комфорту, вже відомих за іншими моделями. Все це підтверджує, що новий Citan – справжній фургон від Mercedes-Benz.

Полегшує вашу щоденну роботу.

Новий Citan Tourer призначений полегшити вам роботу: від просторого пасажирського салону з можливістю гнучкого використання зі зручним заднім багатомісним сидінням що складається Fold & Load до ергономічного місця водія. Тут на вас очікують приємні сидіння, просте керування та безліч доступних речових відділень, наприклад, над панеллю приладів.

Комплекс обладнання для безпеки у серійному оснащенні.

У Citan Tourer Ви та Ваші пасажири пересуватиметеся дорогами в повній безпеці. Вже у стандартній комплектації комплексний захист пасажирів включає 7 подушок безпеки та чотири допоміжні системи. Це означає, що новий Citan Tourer готовий забезпечити активну безпеку на дорозі та комплексний захист у разі аварії, як справжній представник Mercedes-Benz.

Щодня лише для Вас.

Перш ніж потрапити до Вас, Citan Tourer довів свою надійність у складних літніх та зимових випробуваннях Mercedes-Benz, а також у жорстких випробуваннях на корозійну стійкість. Тому він такий надійний, як і можна очікувати від фургона Mercedes-Benz.

Компактний ззовні, місткий всередині.

У новому Citan Tourer Ваші пасажири відразу відчують себе як вдома: комфортно сісти в автомобіль дозволяють дві стандартні зсувні двері з шибками, що відкриваються для провітрювання. Всі сидіння обшиті зносостійкою тканиною. При необхідності спинки заднього ряду можна скласти у пропорції 1/3 до 2/3 для створення рівної підлоги для розміщення вантажу.
Кількість місць у салоні
Об'єм багажного відділення
Макс. об'єм багажного відділення
Максимальне корисне навантаження

3

 

517 л
2390 л
539 кг

Додайте цифровий світ до свого автомобіля.

Бажаєте проводити свої робочі дні якомога продуктивніше та спокійніше, залишаючись на зв’язку в дорозі? Модульне інформаційно-розважальне обладнання нового Citan оснащене саме тими функціями, які є важливими для вас. Основним елементом є мультимедійна система MBUX з навігацією та інтеграцією смартфона.

Мультимедійна система Mercedes-Benz User Experience.

MBUX дозволяє вам знову відкрити для себе мультимедійну систему в автомобілі. Ідеться про широкий спектр функцій та мережевих можливостей, а також різних способів керування системою.

Сенсорний екран.

За допомогою сенсорного екрану діагоналлю 17,8 см (7 дюймів) з високою роздільною здатністю, користуватися мультимедійною системою можна так само просто, як звичайними смартфонами. 

«Привіт, Мерседес»

Достатньо вимовити команду «Привіт, Мерседес», щоб запустити комплексне голосове управління та комфортно користуватися мультимедійною системою.

Інтелектуальний зв'язок дає змогу працювати більш продуктивно.

Інформаційно-розважальне обладнання нового Citan має рішення майже для будь-якої ситуації: ви бажаєте швидше дістатися до пункту призначення за допомогою поточних даних про трафік і виконувати бездротове заряджання мобільного пристрою? Або ви хочете керувати своєю додатковою мультимедійною системою MBUX за допомогою сенсорного екрана з високою роздільною здатністю, кнопок на багатофункціональному рульовому колесі чи голосової команди? Можливо все. Ще однією новинкою є служби зв'язку Mercedes me, що надають майже безмежні можливості доступу до інформації та розваг, а також підвищують безпеку вашого компактного фургона.

Фургон Citan

Мультимедійна система MBUX

Фургон Citan

Система бездротової зарядки мобільних пристроїв

Бажаєте дізнатись більше про Citan Tourer?

Піктограма «Забронювати пробну поїздку»

Автомобілі в наявності.

Дізнатися більше
Піктограма «Пошук дилера»

Пошук дилера.

Дізнатися більше
Піктограма «Налаштувати конфігурацію автомобіля»

Запит на отримання пропозиції.

Дізнатися більше