Успішні обирають кращих. 

Медіком

Успішні обирають кращих. 

Добробут

Успішні обирають кращих. 

Рудь

Успішні обирають кращих. 

ПУМБ

Успішні обирають кращих. 

Київтранслогістик

Успішні обирають кращих. 

Успішні обирають кращих – це проект про українські компанії, що стали лідерами за своїми напрямками діяльності. 

Наша мета – показати, що український бізнес може бути успішним та досягати надзвичайних результатів. Кожен наш клієнт – надзвичайний, досяг успіху та продовжує рухати свій напрямок вперед та досягати нових вершин. А техніка Mercedes-Benz є його надійним партнером, гарантуючи кращі експлуатаційні характеристики, сервісне обслуговування 24/7/365 днів на рік та індивідуальний підхід до кожного клієнта. За кожним з них – історія успіху, зі своїми злетами та падіннями, однак після кожного падіння слідує злет ще вище, до вершин успіху. Переходьте за посиланнями та читайте історії їх успіху!

Клініка Медіком

П'ятою компанія, з якою ми вас знайомимо, стає клініка преміум-класу Медіком, яка вже 28 років відома на ринку надання медичних послуг з діагностики, лікування, профілактики різних захворювань та відповідає рівню передових клінік Європи та Америки.

Медична мережа «Добробут»

Четверта компанія, з якою ми вас знайомимо - Медична мережа «Добробут», успішно працює з 2001 року. З того часу клієнти отримують послуги в повному обсязі (поліклінічне обслуговування, стаціонар, невідкладна допомога для дорослих і дітей) в Києві, а також медичний супровід як в Україні, так і за її межами.

ТОВ «Торгова фірма «Рудь»

Третьою компанією, про яку ми розповідаємо, стає ТОВ «Торгова фірма «Рудь». Багатьом вона відома як лідер серед українських виробників морозива. «Морозиво № 1» — це не лише рекламний слоган, а й мета існування компанії. Саме тому продукція підприємства не тільки задовольняє потреби, а й перевищує сподівання споживачів.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)

Другою компанією, про яку ми розповідаємо, став Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ). Це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Київтранслогістик

Першою компанією, про яку ми з гордістю розповімо стане ТОВ «Київтранслогістик» (KTL). Це відносно молода компанія, проте вже досягла значних успіхів в своїй сфері діяльності, та про яку знає переважна більшість киян по бренду «Київхліб», адже саме KTL є відповідальним за щоденну доставку свіжої випічки по мережі магазинів Київхлібу.

Lorem Ipsum