Аваль

Райффайзен Банк Аваль (РБА)

Райффайзен Банк Аваль: 7 років успішної співпраці

Райффайзен Банк Аваль (РБА) залишається лідером із якості обслуговування в українському банківському секторі. За оцінкою компанії GfK-Україна, яка спеціалізується на дослідженні ринків, репутація Райффайзен Банку Аваль перевищує середньоринкову.

Банк входить в першу трійку серед комерційних банків України і є лідером серед недержавних банків. РБА надає повний перелік послуг пов'язаних з готівкою, використовуючи при цьому передові технології від обробки готівки, їх перерахунку та зберігання до використання максимально захищених автомобілів в комплексі зі спеціальними засобами захисту.

Банк має висококваліфікований персонал і надійну охорону, знаходиться в постійному пошуку шляхів оптимізації роботи і надання сучасних послуг своїм клієнтам.


Статистичні дані:


• підрозділи Cash Teams РБА є у всіх обласних центрах України
• підрозділи банку є в великих містах обласного підпорядкування (Бердянськ, Мелітополь, Умань, Кривий Ріг, Павлоград, Кам'янське, Біла Церква)
• кількість клієнтських точок - більше 3000
• АТМ - близько 2000
• відділень - майже 500
• оперативний транспорт - понад 200 одиниць
• маршрутів інкасації - близько 150


Починаючи з жовтня 2005 року, Райффайзен Банк Аваль є частиною банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ» (Австрія). Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ) вважає своїм внутрішнім ринком Австрію, де він є провідним корпоративним та інвестиційним банком, а також Центральну та Східну Європу.

Його дочірні банки охоплюють 13 ринків у регіоні ЦСЄ. Крім того, група включає численних інших провайдерів фінансових послуг, активних у таких сферах, як лізинг, управління активами, злиття та поглинання.

Райффайзен Банк Аваль прагне й надалі підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи власний досвід та досвід інших дочірніх банків групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ», а також новітні технології.

Співпраця РБА з українським представництвом Mercedes-Benz розпочалась з 2013 року. Банк вибирав надійний автомобіль, здатний працювати в умовах інкасаційних маршрутів з урахуванням динамічної роботи в міських умовах, великих пробігів по міжміським маршрутам в областях, протистояння підвищеному зносу елементів підвіски через бронювання корпусу. Усім цим умовам відповідає Mercedes-Benz Sprinter. І тому банк вибрав саме цю модель.

Крім цього, марка автомобіля повинна була підкреслювати високий статус самого РБА та групи РБI. При цьому враховувалася не тільки вартість автомобіля, а й існування розвиненої інфраструктури сервісних станцій і якість їх роботи.