Камелот

ТОВ «ВК «Камелот»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничий комплекс «Камелот»: 2 роки успішної співпраці

ТОВ «Виробничий комплекс «Камелот» - будівельна компанія, яка спеціалізується на комплексному підході до будівництва «під ключ»: проектування, будівництва, комплектації об'єктів будівництва різного призначення - як приватного, так і комерційного.

Основна сфера діяльності - виробництво та реалізація сучасної будівельної продукції. У виробництві бетону та бетонних виробів використовується високоякісна сировина та екологічно чисті матеріали, які перевірені в виробничо-вимірювальній лабораторіях: відсів, цемент, щебінь, сталевий дріт, металеві стрижні і тд.


У ТОВ «ВК «Камелот» представлені:


• Стаціонарний бетонний вузол АБЗВ-80 для виробництва бетону, бетонних сумішей та виробів;
• Асфальтозмішувальна установка ДС 185 для виробництва дорожнього покриття;
• Цех з виробництва тротуарної плитки.


ТОВ «ВК «Камелот» засноване 3 грудня 2018 року і широко відомо в Шаргородському, Ямпільському, Чернівецькому, Кам’янець-Подільському, Сокирянському, Мурованокуриловецькому та Могилів-Подільському районах Вінницької області.

У перший рік існування підприємства було придбано 8 одиниць нових автомобілів Mercedes-Benz. Для перевезення своєї продукції замовникам «Виробничий комплекс «Камелот» надав перевагу надійним та якісним автомобілям і з 2019 року користується сучасною технікою найвищого рівня:


• 3 сідлових тягачі Mercedes-Benz Arocs 2642 LS
• 3 бетонозмішувачі Mercedes-Benz Arocs 3242
• 1 кран-маніпулятор Mercedes-Benz Arocs 2636/Fassi F135
• 1 сідловий тягач Mercedes-Benz Actros1842 LS
• 1 автовишка Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI з підіймачем Palfinger P180T


Завдяки техніці Mercedes-Benz підприємство вчасно поставляє високоякісну продукцію для своїх замовників. Зараз для всіх автомобілів існує паркінг та власне СТО, де одночасно може обслуговуватись 2 машини, також є власна автомийка.

Найближчим часом ТОВ «ВК «Камелот» планує розширити географію своєї діяльності та придбати 3 самосвали та 1 маніпулятор. Звичайно, на базі авто марки Mercedes-Benz.