"Добробут"

Медична мережа «Добробут»

Медична мережа «Добробут»

Медична мережа «Добробут» почала свій шлях у 2001 році з відкриття служби невідкладної допомоги у Києві. А сьогодні «Добробут» – це місце, яке відповідає усім медичним потребам людини: від послуг сімейного лікаря та педіатра до високоспеціалізованих послуг для дітей та дорослих, що включають в себе всю хірургію, травматологію, онкологію, кардіохірургію, нейрохірургію, реанімацію, реабілітацію, стоматологію, а також невідкладну допомогу. В «Добробут» звертаються за допомогою пацієнти з усієї України.


Переваги


• Багатопрофільна команда з більш ніж 70 напрямів медицини. 2500 медичних професіоналів, серед яких 72 кандидати медичних наук та 12 професорів, які мають великий досвід роботи.
• Використання прогресивного медичного обладнання та надання максимально точних результатів діагностики.
• Діагностика та лікування проходить за міжнародними протоколами та керуванням принципами доказової медицини. «Добробут» має 4 ISO сертифікати.
• Доступність медичних послуг для пацієнта – один із пріоритетів. Компанія постійно працює над тим, щоб медичні центри «Добробут» були поруч та надавали потрібні послуги в необхідний час. 16 медичних центрів у Києві та Київській області.
• Впровадження діджитал-медицини та створення мобільного додатку для пацієнтів. Вся медична карта з інформацією про візити й аналізи у мобільному телефоні.
• Найбільша служба невідкладної допомоги серед приватних клінік Києва - 19 карет невідкладної допомоги.


У планах на майбутнє – будувати українську медицину на найвищому рівні. У 2021 році заплановано відкриття нового хірургічного корпусу, де будуть представлені високоспеціалізовані послуги в кардіології та кардіохірургії, нейрохірургії, онкології.
«Добробут» співпрацює з «АвтоКапітал» з 2005 року. З того часу автомобілі Mercedes-Benz переобладнуються у карети невідкладної допомоги, що гарантує спокій навіть у найскладніших викликах. Служба невідкладної допомоги надає послуги пацієнтам в Києві та по всій Україні.
Також здійснюється перевезення пацієнтів в країни ближнього і далекого зарубіжжя: Польща, Німеччина, Італія, Іспанія, Франція. Коли справа стосується здоров’я, а іноді навіть життя, для транспортування важливо обирати автомобілі, яким можливо довіритись на 100%. Тому, вже 15 років «Добробут» обирає Mercedes-Benz Sprinter для карет невідкладної допомоги.
Перевага заключається у тому, що автомобілі можливо повністю адаптувати до потреб медичного характеру, тому «на борту» є все необхідне для високоякісної роботи команди невідкладної допомоги. Не дарма, з моменту своєї появи 25 років тому Mercedes-Benz Sprinter неодноразово встановлював нові стандарти з точки зору безпеки, ергономіки, ефективності і комфорту. Тому, ми раді співпрацювати разом та пропонувати найкраще для пацієнтів.