Grand Distribution

Національний Холдинг Grand Distribution

Grand Distribution: 6 років разом

Історія створення Холдингу розпочинається з 1996 року, коли у впевненої та заповзятої групи однодумців виникло бажання скоротити відстань між виробником та кожним споживачем нашої Країни, максимально швидко та якісно доставляючи різні групи товарів.
За роки кропіткої праці на ринку Холдинг Grand Distribution був визнаний як надійний стабільний партнер, що надає постійний сервіс високого рівня для постачальників і клієнтів в області продажів і просування товарів масового попиту і продуктів харчування, включно з ланцюгом холодних поставок.
Холдинг працює з відомими брендами – лідерами світового ринку товарів FMCG за напрямками: продукти харчування (в т.ч. товари холодної групи), побутова хімія, засоби особистої гігієни, товари для дому. І більшість брендів представлені Холдингом ексклюзивно!


Довідка про партнера:


• На сьогодні географія дистрибуційного покриття Grand Distribution охоплює 10 областей України з подальшим розширенням
• Підприємства Grand Distribution мають представництва в наступних містах: Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кропивницький, Мелітополь, Дніпродзержинськ, Павлоград, Нікополь, Харків, Суми, Шостка, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир
• Компанія обслуговує понад 28 800 клієнтів, які в свою чергу забезпечують товарами 20,7 млн. українців на території площею в 300 тис. кв. км
• Клієнтами Холдингу є понад 35 000 торгових точок, від невеликих роздрібних магазинів до найбільших супер- і гіпермаркетів.
• Штат компанії нараховує 2 500 кваліфікованих співробітників
• Кількість високоякісних транспортних засобів понад 173 одиниць


Основними перевагами Холдингу виступають кваліфіковані співробітники, які є основою бізнесу, наявність логістичних потужностей, які можуть задовольнити усі потреби партнерів та клієнтів в якісній дистрибуції та стрімкий розвиток IT-технологій, які постійно вдосконалюються та пропонують все більш інноваційні рішення для ефективного та сучасного обслуговування процесу.


Цінності Grand Distribution:


• Прозорі відносини - Холдинг будує довгострокові і взаємовигідні відносини з партнерами, засновані на взаємній повазі та довірі.
• Висока якість - Grand Distribution гарантує якість продукції і забезпечує якість послуг, що надаються шляхом постійного зростання ефективності роботи співробітників та розвитку технологій.
• Команда - відповідальне ставлення до роботи є однією з найважливіших цінностей.


За допомогою своїх надійних партнерів та колосальній праці Grand Distribution займає лідируючі позиції у дистрибуційному бізнесі.
Протягом 2014-2016 років Холдинг повністю оновив свій автопарк. У цей період перед Grand Distribution постало питання вибору найкращого партнеру, адже транспортні засобі повинні бути розраховані на довгі роки експлуатації та відповідати всім параметрам якості.
Вибір був зроблений і саме компанія Mercedes-Benz, змогла не лише виконати всі вимоги та врахувати унікальні потреби, але й у черговий раз продемонструвати професіоналізм та якість. Саме тому, автопарк Холдингу повністю складається з автомобілів компанії Mercedes-Benz, різних моделей, різної тоннажності.