Київтранслогістик

Київтранслогістик

ТОВ "Київтранслогістик"

Підприємство було засновано 09 лютого 2016 року.
Основна сфера діяльності компанії - надання транспортних та логістичних послуг, включаючи сегмент міжнародних перевезень.

За час своєї діяльності автомобілі компанії проїхали більше 15 мільйонів кілометрів та доставили понад 500 тисяч тон вантажу, а діяльність ведеться на всій території України. Тільки за останній рік до штату компанії було прийнято 230 нових працівників і на сьогоднішній день ця кількість складає 360 осіб.

Київтранслогістик ретельно займався пошуками постачальника транспортних засобів, які б максимально задовольнили потреби найвибагливішого клієнта. У 2019 році був підписаний контракт згідно якого розпочалися поставки комерційної техніки. Автомобілі Mercedes-Benz зарекомендували себе, як надійна та комфортна у використанні техніка.
Сервісне обслуговування від українського представника бренду, компанії «АвтоКапітал», знаходиться на високому рівні та дозволяє належним чином підтримувати технічний стан автомобілів. Тому на сьогоднішній день автопарк Київтранслогістик складається понад 80% з автомобілів Mercedes-Benz, що нараховує 225 одиниць транспортних засобів.

Завдяки новій техніці, компанія розширила сферу своєї діяльності на інші ринки, відкривши сегмент міжнародних перевезень. У найближчих планах компанії активно розвивати доставку у сегменті міжнародних сполучень та розширювати комплекс транспортно-логістичних послуг, що пропонуються клієнтам.