LogiTime

Компанія LogiTime

Компанія LogiTime

Компанія LogiTime cпеціалізується на доставці заморожених продуктів харчування (морозиво, пельмені, вареники, овочі, фрукти тощо) та замороженої випічки (круасани, мафіни, плетінки, багети).
Одним із ключових клієнтів LogiTime є провідний національний виробник морозива та заморожених продуктів – компанія «Три Ведмеді» (торгові марки Monaco, МОРЖО, Мішутка, Від шефа, Don Pizzeron та ін.).
Хоча компанія LogiTime є зовсім молодою (створена наприкінці 2019 року), працюють у ній професіонали із 20-річним досвідом у логістиці – зокрема, у логістиці глибокої заморозки.
Компанія має власний логістичний комплекс, що розташований у м. Борисполі Київської області. Він забезпечує доставку заморожених продуктів харчування спеціалізованими автомобілями до будь-яких точок продажу та кінцевим споживачам. Окрім цього, компанія надає послуги із ремонту, доставки холодильного та додаткового обладнання, зберігання товару при температурі –22°С, комплектації згідно з замовленнями, вантажно-розвантажувальних робіт, та інше. Тобто за потреби LogiTime може взяти на себе повний ланцюг – від належного зберігання до доставки.


Безперечними перевагами компанії LogiTime є:


• надання повного комплексу логістичних послуг
• кваліфікований персонал із великим досвідом роботи з замороженою продукцією
• власний парк спеціалізованих авто для доставки замороженої продукції, що постійно оновлюється
• можливість організації доставки без складування – крос-докінг
• гнучкість, орієнтованість на клієнтів
• прозора система тарифікації послуг


Компанія LogiTime може забезпечувати доставку продукції по всій Україні, що відбувається спеціалізованим транспортом із дотриманням температурного режиму (–18°С). Кількість точок доставки за рік сягає 100 тисяч. Весь комплекс робіт і послуг забезпечують близько 100 співробітників компанії – високопрофесійних спеціалістів логістичної сфери та супутніх галузей.
Автопарк LogiTime складається виключно із автомобілів марки Mercedes-Benz. На даний час він нараховує понад 30 одиниць, частина з яких була отримана зовсім нещодавно: у липні-серпні 2020 року 5 новеньких Mercedes-Benz Sprinter 311 та Sprinter 411 надійшли до парку LogiTime.
Нові автомобілі оснащені охолоджувальними за евтектичною технологією кузовами виробництва Cold Car. Італійська компанія Cold Car вже понад півстоліття створює холодильні та ізотермічні кузови, що характеризуються мінімальним впливом на навколишнє середовище, використанням найсучасніших технологій, надійністю, безпекою та довговічністю, високою ефективністю та економічністю, легкістю та зручністю в обслуговуванні. Варто зазначити, що понад 75% продукції Cold Car експортується до країн ЄС.
Компанії ще немає й року, тому плани – дуже амбітні. Це подальше розширення географії доставки, покриття якомога більшої кількості населених пунктів, відкриття філій у містах-мільйонниках, вдосконалення сервісу, постійне розширення і оновлення автопарку.