Люстдорф

ТОВ «Люстдорф» - один з найбільших виробників молочної продукції в Україні

ТОВ «Люстдорф»: 23 роки на ринку молочної продукції

ТОВ «Люстдорф» — сучасна динамічна компанія, заснована в лютому 1997 року - один з найбільших виробників молочної продукції в Україні. Компанія виготовляє понад 100 найменувань молочної продукції (молоко ультрапастеризоване, молоко пастеризоване, молоко для дитячого харчування, молочні коктейлі, вершки, сметана, кефір, ряжанка, йогурти) та рослинних напоїв під вісьма відомими та популярними торговими марками: «Селянське», «На здоров’я», «Бурьонка», «Смачно шеф», «Весела бурьонка», «Despicable Me», «Ідеаль Немолоко».

Компанія динамічно нарощує продажі кисломолочної продукції. Вона перша в Україні вивела на ринок унікальну лінійку безлактозної продукції та рослинних напоїв та є лідером в сегменті вершків та молочних коктейлів. Вся продукція «Люстдорф» відповідає сучасним стандартам якості та вимогам ринку й здатна не тільки забезпечити потреби найвибагливіших споживачів, а й перевершити їхні очікування.

Продукція компанії «Люстдорф» виготовляється з молочної сировини екстра і вищого ґатунку. Підприємству її постачають 50 найкращих фермерських господарств Вінницької, Хмельницької, Житомирської та Черкаської областей. На кожному етапі виробництва молочної продукції здійснюється суворий професійний контроль її якості та споживчих характеристик.


За незалежними експертними оцінками, компанія «Люстдорф»:


• Є лідером продажів у категоріях «Вершки» та «Молочні коктейлі»;
• Займає друге місце з продажу в категорії «Молоко»;
• Входить до трійки найбільших українських експортерів ЦМП.


Високотехнологічне, модернізоване сучасними технічними засобами виробниче підприємство знаходиться в м. Іллінці Вінницької області і сертифіковане за стандартами управління якістю ДСТУ ISO 9001 та безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 22000.

Продукція ТОВ «Люстдорф» постачається у всі регіони України через високорозвинену мережу власної та партнерської дистрибуції. Регіональні відділення прямої дистрибуції є в десяти містах України: Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Миколаєві, Луцьку, Кривому Розі.

«Люстдорф» стрімко розширює географію діяльності. У 2017 році компанія отримала офіційний дозвіл на експорт у країни ЄС — і сьогодні вона постачає продукцію до більше ніж 25-ти країн світу. Крім того, продукція «Люстдорф» сертифікована за стандартом «Халяль».

Професійна команда однодумців, що прагнуть вдосконалювати культуру споживання молочних продуктів, високий рівень менеджменту та дотримання технологічних стандартів — надійна запорука успіху та фундаментальна рушійна сила розвитку компанії «Люстдорф».

На сьогодні штат компанії «Люстдорф» налічує понад 1700 висококваліфікованих та досвідчених спеціалістів. Це люди, для яких безперервний пошук інноваційних технологічних та комерційних рішень, а також нових, актуальних для сучасного життя форматів продуктів є нормою роботи. При цьому стабільно висока якість продукції протягом всієї діяльності компанії є не тільки її гарною традицією, а й найважливішим бізнес-орієнтиром.

З компанією «АвтоКапітал» ТОВ «Люстдорф» працює з 2018 року. І зараз понад 100 сучасних авто марки Mercedes-Benz доставляють продукцію ТОВ «Люстдорф» в торгові точки всієї України. За цей час в компанії «Люстдорф» зрозуміли, що зробили правильний вибір, адже вчасність виконання договірних зобов’язань, чудовий сервіс та висока якість авто – ці все характеристики присутні в «АвтоКапітал».