Медіком

Клініка Медіком

Клініка Медіком - 28 років турботи про здоров'я ваших близьких.

З українським представництвом бренду Mercedes-Benz «Клініка Медіком» співпрацює майже 20 років. У 2001 році компанія придбала два авто Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI, переобладнаних в реанімобілі на заводі C. MIESEN GmbH & Co KG. До слова, цей завод переобладнує карети швидкої допомоги аж з 1861 року!
Представники клініки зазначають: «Свого часу ми спробували використовувати машини інших брендів, після чого повернулися до Mercedes-Benz. При цьому ключовою перевагою для нас, медиків, є бездоганна якість та надійність автомобілів, адже наші авто повинні працювати без простою і поломок. Медична допомога може знадобитися в будь-який момент - на рахунку кожна секунда!»
Часто доводиться мати справу з тяжкохворими, іммобільними пацієнтами, постраждалими після аварій або такими, що отримали серйозні травми. Тому великого значення набувають ходові якості автомобіля. Реанімобілі на базі моделі Mercedes-Benz Sprinter пройшли випробування складними дорожніми та погодними умовами. Так, завдяки технології Crosswind Assist, машина де рівно, без коливань, навіть при сильному бічному вітрі, що дуже важливо у випадках складних пацієнтів. Безпека - беззаперечна перевага Mercedes-Benz.
Також компанія використовує реанімобілі для транспортування хворих на далекі відстані. Бригади перевозили пацієнтів в Німеччину, Польщу, Італію, Туреччину, Молдову, Білорусь, Латвію, Болгарію. На таких маршрутах надзвичайно цінним стає комфорт і продумана ергономіка авто. Для водія, фельдшера і лікаря невідкладних станів передбачені зручні місця з доступом до всього необхідного обладнання.
«Клініка Медіком» не тільки купує авто, а й проводить регулярне технічне обслуговування у офіційних дилерів Mercedes-Benz в Україні.
З гордістю відзначимо, що команда «Клініки Медіком» на бортах автомобілів Mercedes-Benz брала призові місця в медичних ралі для бригад екстреної допомоги. Обираємо гідних і перемагаємо!


Довідка про партнера:


«Клініку Медіком» було засновано в 1992 році, як першу приватну клініку в Україні.


У даний момент медична мережа працює в Києві і включає:
● дві поліклініки для дорослих і дітей на Печерську і Оболоні,
● терапевтичний стаціонар, відділення хірургії та інтенсивної терапії,
● станцію невідкладної допомоги,
● жіночу консультацію і стоматологічний кабінет,
● підрозділ, затверджений Посольством США на проведення медкомісії для отримання віз на Печерську.


В клініці надається замкнутий цикл медичної допомоги - організована система профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, яка дозволяє вирішити проблеми зі здоров'ям всієї родини.


Про масштаби клініки говорять наступні цифри:


- понад 300 тисяч пацієнтів щорічно,
- близько 3400 різновидів медичних послуг європейського рівня,
- понад 400 лікарів, включаючи кандидатів медичних наук та професорів,
- 11 реанімобілів в автопарку невідкладної допомоги.


«Клініка Медіком» єдина з приватних клінік України пройшла сувору багаторічну перевірку урядом США і центром з контролю і профілактиці захворювань США. Її лікарі є носіями унікального досвіду, адже провідні фахівці клініки працюють з дня заснування.
Вектор розвитку «Клініки Медіком» лежить у розбудові сучасних медичних центрів, які відповідають міжнародним стандартам. До кінця 2020-го готується відкриття медичного центру міжнародного стандарту JCI та нової дитячої поліклініки в Оболонському районі.